Yengeç Yengeç Burcu Uyumu

İki duygusal aynı burç bir araya geliyor. Özgürlükçü ve naif olan yengeç burçları uyumu yakalayabilecek mi? İşte yengeç yengeç burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar bu yazıda...

Yengeç Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç Yengeç Burcu Uyumu

Aynı burçta olan kişiler genellikle birbirine benzer karakterde olurlar. Bu benzerlik onlara birçok zaman iyi gelse de kimi zaman ikili ilişkilerde sorun yaşayabilirler. Yengeç burcu, diğer tüm burçlar arasındaki en sakin, naif ve anlayışlı burçlar arasındadır. Meydana gelen bu benzerlik, onlara iyi gelse de bazı durumlarda ikili ilişkilerinde sorun yaşamalarına neden olabilir. Bu uyum, çiftlere tutkusuz, heyecansız bir ilişki getirecektir. Yengeç yengeç burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda…

Yengeç Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Gerçekten âşık olan bir yengeç burcu, kendi özelliğindeki biriyle karşılaştığında bir girdaba kapılır. İlk başta harika gibi görünen ilişkileri bir süre sonra durağan ilerler. Yine de iki burç birbirleriyle çok iyi bir uyum sağlayacaklardır. Yaşamın sakin bir limanı olarak adlandırılan yengeç burçları, karmaşık duygulara kapıldıklarında onları tanımak güçleşir. Şefkatli, sevgi dolu ve bir o kadar ihtiraslı yapılarıyla onları tanımak mümkün olmaz. Fakat iki yengeç bir araya geldiklerinde yani yengeç yengeç uyumu oldukça yüksek olacak ve yine birbirlerini en iyi anlayan burçlar olacaklardır.

Yengeç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Kadın yengeç ve erkek yengeç bir araya geldiklerinde, değişken ruh hali ve duygudurumlarıyla ilişkilerini zor hale getirebilirler. Fakat ortak noktalara sarılarak birbirleriyle empati kurabildiklerinde bu zorluğun üstesinden gelinebilir. Yengeç kadını için bir yengeç erkeği, adeta yansıma gibidir. İkisi de sessiz ve derinden ilerler. Karşılıklı susup konuşmadıkları zaman ilişkileri ağırlaşabilir. Bunun dışında ikisinin de lider özellikleri, işin içinden çıkılmaz bir hale getirecektir. Özellikle ilişkileri daha ciddi bir hale geldiği zaman ve sorumluluk almaya başladıklarında ilişkilerinde zorlanabilir ve kopabilirler.

Yengeç Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını Uyumu

İki aynı burçtan olan yengeç burçları, uyumlu bir ilişki yaşarlar. İkilinin de ilişki ve aşktan beklentileri aynıdır. Bu nedenle birbirlerinin nelere ihtiyaç duyduğunu bileceklerdir. İkisi de duygusaldır, aşkı oldukça derin yaşarlar. Korumacı ve sahiplenici olan tavırları, her ikisinin de hoşuna gider. Bu çiftler evlendiği zaman birbirlerine ve çocuklarına aşırı bağlı olacaklardır. İkisi de yemek yemeye ve gezmeye düşkündür. Fakat yengeç erkeği ve yengeç kadınının dikkat etmeleri gereken en önemli konu kıskançlıklarıdır. İki tarafta kıskanç olacaklarından dolayı bu durum ileride sorun yaratır.

Yengeç Yengeç Uyumu Aşk

Yengeç yengeç burcu uyumu konusunda ikilinin aşk uyumu yüksektir. Birbirini anlayan, aynı tipte bu iki insan, ilk bakışta aşk yaşarlar. Bu nedenle birbirlerine sürekli olarak çekilirler. Yengeç burçları için yuva, sevgi, maddi güven her ikisinde de vardır. Bu beraberlik gün sonunda mutlu bir sonuca gider. Yaşamları boyunca sürecek bu aşk, iki kişi içinde güven vericidir. Sadece iki tarafında aynı özelliklere sahip olması, olumsuz yönlerinde aynı olacağını gösterir. Karamsar ve inatçı günlerinizde birbirinize anlayış gösterdiklerinde ve karşılıklı tartışmadan kaçındıklarında her anlamda uzun ömürlü bir beraberlik meydana gelir.

Yengeç Yengeç Burcu Cinsel Uyumu

Yengeç erkeği ve yengeç kadınının cinsel uyumu cesaretlerine bağlı bir olaydır. Yengeçler, günlük yaşamda bile düşüncelerini rahatlıkla söyleyemeyen, çekingen bir tavırda olurlar. Yataklarında arzularını dile getirmediklerinde ten uyumunu yakalayamazlar. Yengeç yengeç burcu uyumu yüksek olsa da cinsel hayatlarında bazı pürüzler olabilir. Yengeç burçları fiziksel ihtiyaç dışında duygusal ihtiyaçlarıyla öne çıkarlar. Bu nedenle yatakta pasif bir durumda kalabilirler. Fakat güven duyduğu ve âşık olduğu biriyle rahat hissederek ten uyumlarını yakalayacaklardır.

Yengeç Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç burçları, mükemmel bir ebeveyn olarak tanımlanırlar. Aile yaşamlarını da her şeyin üzerinde tutan bu ikili, evlendiklerinde mutlu bir yaşam sürebilirler. Hayatlarına katmış oldukları yeniliklerle heyecanlarını tazeleyecek, evlerinde daha mutlu bir yuva kuracaklardır. Bu nedenle yengeç yengeç burcu uyumu evliliklerinde oldukça yüksektir. İkilinin birbirine bağlılığı ve düşkünlüğü ile son nefeslerine kadar yan yana olacak ve hatta beraber son nefeslerini vereceklerdir.

Yengeç Yengeç Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yengeç burçları aynı dili konuştukları için aralarında hiçbir zaman çatışma olmaz. Arkadaşlıklarına çok önem verirler ve arkadaşlarını aileleriyle bir tutarlar. Bu nedenle onlar için fedakârlık yapmaktan asla kaçınmazlardır. Güvenilir yapıda olan yengeç burcu, karşısındaki kişiden de güven duygusunu bekler. Ateş, hava ve toprak grup burçları ile su grubundaki burçlarla olan uyumu çok iyi yakalarlar. Mizaç ve huy bakımından birbirlerine benzerler bu nedenle yengeç burçları arasında oluşan dostluklarda arkadaşlıkları uzun süreli dostluklara dönüşür.

Yengeç Yengeç Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yengeç burcu, romantik yapısıyla birlikte karşısındaki kişiye çok iyi davranacaktır. Fakat en önemlisi güven duygusudur. Yengeç burcu kadını ve erkeği fark etmeksizin güven duyduğu kişilerin yanından uzaklaşır. Bu nedenle kişilerin güven duyması da önemli konular arasındadır. Samimi ve içten bir davranış yapısına olan yengeç yengeç burcu uyumu, oldukça yüksektir. Birbirlerine daima güvenir ve sadakat duygularını hissettirirler. Bu sebeple beraberlikleri uzun süreli olacaktır.

Yengeç yengeç burcu uyumu ve aralarındaki çekim yüksektir. Taraflar arasında meydana gelen bu iletişim oldukça uyumlu olacaktır. Birbirleri ile en basit şekilde vakit geçirmeyi bile değerli görürler. Kırılgan ve çekingen yapıları bazı durumlarda ilişkiyi zora sokar.

Yengeç Yengeç Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse, Hayatınızı Değiştirecek Filmler yazısına göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap