Yengeç Yay Burcu Uyumu

Değişken ateş burcu olan yay ve su grubu olan yengeç burcu uyumlu bir ilişki yaşayabilir mi? İşte yengeç yay burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler...

Yengeç Yay Burcu Uyumu

Yengeç Yay Burcu Uyumu

Yay burcunun sabit ve değişken fikirleri, güven arayışında olan yengeç burcu için soru işareti yaratabilmektedir. Yay burcu, kısıtlanmak istemez. Bu nedenle yengeç burcunun kıskanç tavırları, yay burcunu sıkacaktır. Anı ve hayatı yaşayan yay burcunun özgür tavrı, düzen arayışında olan yengeç burcuna farklı gelir. Yengeç ve yay birbirlerine çok âşık olurlarsa anlayış gösterebilirler. Fakat yay burcu evliliğe sıcak bakmaz. Bu nedenle bir aile kurmak isteyen yengeç burcunun isteklerini karşılamayabilir. İşte yengeç yay burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

Yengeç Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç yay burcu uyumu yüksek olabilmesi için iki burcun birbirine anlayış göstermeleri gerekir. İki burçta birbirinden farklı karakterde olduklarından dolayı anlaşmaları pek de kolay olmaz. Yengeç burçları duyarlı ve güvenliklerine düşkündür. Yeni bir risk almak adına uzun uzadıya düşünebilirler. Yay burçları dışadönük, enerjik burçlardır. Sürekli olarak macera peşinde koşacak cesaretleri vardır. Yengeç burçları ise yay burçlarına uyum göstermekte zorlanabilir. Yengeçler kolay endişelenen ve daha muhafazakâr olan yapıdadırlar. Bu ikiliyi bir arada tutabilmek pek kolay olmaz.

Yengeç Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç kadını ve yay erkekleri uyumunda beraberlikleri daha huzurlu ve sağlam olabilir. Yengeç kadınları, her yönüyle yay burçlarını korur ve kollar. Yay burcu, korunma ihtiyacı duyduğu zaman da yengeç kadınına koşar. Eğer birbirlerini severlerse bir ömür boyu ilişkilerini sürdürürler. Bu noktada yay aşkı bittiği zaman, yengeç burcu kadınının duygularını dinlemez. Yay burcu sabrı öğrenirse, beraberlikleri uzun sürebilir. Yengeç burçları, onlara direnme gücü vererek önemli bir ders verecektir.

Yengeç Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Yengeç erkeği ve yay kadınları uyumu da düşüktür. Çünkü yengeç erkekleri çok fazla kısıtlayıcıdır. Bu noktada yay kadınını sıkabilir. Yengeç erkeğinin derinliği, basite almayan yapısı yay kadını ile ters düşer. Bu nedenle problem yaratabilir. Kolay bir ilişkileri yoktur ve kriz çıkabilir. Yengeç burcunun annesine, ailesine, annesine, yuvasına bağlılığı yay için anlamsız gelebilir. Üstelik yay burçları sürekli olarak yengeç erkeklerini yönlendirmeye çalışır. Zaman içerisinde bıktırıcı bir hal alabilir ve zor bir ilişki modelidir. Genel olarak yengeç yay burcu uyumu düşük olduğu için ikilinin de uzun bir ilişki sürmeleri zor diyebiliriz.

Yengeç Yay Burcu Uyumu Aşk

Yengeç burcu, ağırbaşlı ve tutucu özellikleriyle, hiperaktif olan yay burcunu durduracak niteliktedir. Yay burcunun neşesi, değişkenliği, hayata ve ilişkiye ateş ve kıvılcımı getirir. Yay burçları için gezebileceği, sohbet edebileceği birinin olması önemlidir. Fakat yay burcunu çok fazla eve, aileye ve geleneklere bağlamak, özgürlük alanına saygı duymamak büyük bir soruna yol açabilir. Özellikle evden çıktıktan sonra seyahat edebilmek yengeç burcuyla aralarındaki ilişkiyi kuvvetlendirir. Bu noktada yengeç yay burcu uyumu konusunda daha yüksek ve avantajlı bir ilişki yürütebilmek mümkün olacaktır.

Yengeç Yay Burcu Cinsel Uyumu

Yengeç yay burcu uyumu konusunda ten uyumunu yakalamak adına zamana bırakmaları gerekir. Yengeç burcunun tahammülsüz ve sabırsız davranışları, yay burcunun alınmasına neden olur. Birçok zaman yay burcunun ön yargılı olabilmesi, ikilinin cinsel hayatlarını sınırlar. Yay burçları, gerçekten sevdikleri zaman cinsel hayatının da hızlı olmasını isteyebilir. Bu anlamda yengeç burcuyla birlikte bir uyum yakalayabilirler. Yine de yengeç burcu, yay burcunu cinsellik hayatında zorlamamalı, olmuyorsa oluruna bırakması gerekir.

Yengeç Yay Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç burçları, her zaman evliliğe sıcak bakar. Onlar için önemli olan ise doğru kişiyle doğru yerde karşılaşmaktır. İnsanın bir kere evlenmesi gerektiğini düşünürler. Bu konuda hata yapmamak adına titiz davranırlar. Yay burcu ise özgürlükçüdür, evliliği içten isteseler de bunu sıklıkla dile getirmezler. İkili, evliliklerinde genellikle monoton bir yaşam sürerler. Bazı zamanlarda büyük kavgalar patlak verse de kavgaların en büyük nedeni, yengeç burçlarının kıskançlığıdır. Aynı zamanda yay burcunun aşırıya kaçan harcamaları, lüks merakı da yengeç ve yay burcu evliliğinde olumsuz etkenler arasındadır.

Yengeç Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yengeçler, herkesle kolay arkadaşlık ederler fakat insanlara kolay kolay güvenemezler. Her zaman iç dünyalarında yay burcuna karşı şüpheler barındırır. Bu nedenle arkadaş olabileceği kişi sayısı azdır. Geleneksel bir düşünce yapısında olan yay burçları ve yengeç burçlarının arkadaşlık uyumu düşüktür. Bu nedenle sadece kendisi değil, hayatındaki kız veya erkeklerinde yay burçlarıyla görüşmelerini kesinlikle istemezler. Bu nedenle yengeç yay burcu arkadaşlık uyumu düşüktür diyebiliriz. Yay burçları, bir kez yengeç burcunu eleştirdiğinde kolayca durmaz, yargılayıcı ve iğneleyici bir üslubu vardır.

Yengeç Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yengeç ve yay burçları konuşkan ve paylaşımcıdır. İyi bir uyum yakaladıkları zaman birbirlerini olumlu etkileyebilirler. Yay burcunun en kötü özellikleri kestirip atmasıdır. Yani ilk kez yengeç burcuyla karşılaştığında ya kestirip atacaktır ya da sevecektir. Bu nedenle yengeç yay burcu uyumu genellikle yay burcunun elindedir. Yengeç burcunun orijinal karakteri, yay burcunun anaç kişiliği, birbirinden etkilendikleri özellikler arasındadır. Yengeç ve yay burcu birbirlerine olan nezaketi kaybetmezlerse ömürleri boyunca huzurlu ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirler.

Yengeç Yay Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, mutlaka En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap