Yengeç Terazi Burcu Uyumu

Bir terazi duygusal ve romantik olmasına rağmen, bir yengeçle uyum sağlayamayabilir! İşte yengeç terazi uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey...

Yengeç Terazi Burcu Uyumu

Yengeç Terazi Burcu Uyumu

Yengeç ve terazi burcu hassas yapıda olmalarına karşın, beraberliğin süreklilik kazanması için sabır şarttır. Her iki burçta öncü ve hareketlilerdir. Fakat olaylara yaklaşımlarında bariz farklılıklar söz konusu olabilir. Terazi burcu dengeleyici, objektif ve olayları adil şekilde ele alırken, yengeç fazla sahiplenicidir. Bu ilişkide yengeç fazla alıngan olabilir. Terazinin iyi niyetine karşılık olarak yengeç burçları gereksiz endişelerden dolayı ilişkide yıpranmaya neden olacaktır. Yengeç terazi burcu uyumu hakkında her şey…

Yengeç Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç ve terazi burcu uyumu konusunda net bir şey söylemek oldukça zordur. Terazi burcu insanı, yengeç burcu insanının dikkatini çeker. Yengeç burçları ve terazi burçları, nazik, sevimli, zarif, hoş, çekici ve sevgiye önem veren tiplerdir. Bir terazi burcu, romantik ve duygusal olmasına rağmen mantıksız bir harekette bulunmaz. Fakat sosyal yaşantısı da mutlaka olmalıdır. Terazi burcu, aşkına değer verse de yengeç burcunun kısıtlamalarına gelemez. Yine de ikilinin aynı noktada buluşacakları birçok noktası vardır. Böylece birbirleriyle birçok olayı paylaşabilir ve uzun uzun sohbet edebilirler. Yengeç terazi burcu uyumu yüksek olabilmesi için, ikilinin birlikte çok zaman geçirmeleri gerekir.

Yengeç Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Bir su grubu olan yengeçler, oldukça romantik ve duygusaldır. Hava grubu burçları arasında olan terazi burcu, aşk konusunda samimidir. Fakat zaman zaman havai ve tutarsız görünür. Bu durumları terazi ve yengeç burcu arasında yaşanan dolu dizgin aşkın önünde bir engel olacaktır. Birbirlerini istemden de yanlış anlayabilirler. Özellikle yengeç burcu kadını, terazi burcu erkekleriyle uyumsuz bir ilişki yaşayacaklardır. Yine de terazi erkekleri bu konuda yengeçleri alttan alırlarsa, daha iyi bir ilişki yaşarlar. İki burçta evlenme kararı almadıkları sürece mutlu ve uyumlu olacaklardır. Fakat evlendiklerinde meydana gelen bu büyü bozulabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını Uyumu

Yengeç erkeği, diğer burçlara göre daha hassastır. Bu nedenle terazi kadını onlara biraz gaddar gelebilir. Yengeç burcu su burcu olduğu için çok duygusal olabilirler. Hatta konu, sevdikleri kadın olunca aşırıya kaçtıkları da görülebilmektedir. Yengeç burçlarının kabuğundan kırılması gerekir. Aksi takdirde terazi kadınlarına karşı duygularını belli etmekte zorlanabilirler. Hava grubu burcundan olan terazi burcu kadını zaman zaman tutarsız davranışlar sergileyebilir. Hedeflerine ne kadar odaklı olsalar da karar değiştirebilirler. Bu sebeple yengeç terazi burcu uyumu konusunda bu ilişki olumsuz olabilir.

Yengeç Terazi Uyumu Aşk

Yengeç burcu genellikle nazik bir kişiliktedir ve kırmak istemez. Terazi burcu ile çok fazla benzemelerine rağmen ikisinin de huzur arayışı vardır. Yengeçler çok sosyal değildir. Genellikle kendi kabuğuna çekilirler. Terazi burcu ise hayattaki her şeyde bir uyum ararlar, bu durumda burçlar romantik bir ilişkiye başladıkları zaman genellikle bir uyum yakalayabilirler. Birbirlerinden keyif aldıklarında birbirlerini destekler ve iyi bir aşk hayatı yaşayabilirler. Yengeç burçları duygusal anlamda besleyici burçlardır. Sabırlı ve cesaretlendiricidir bu nedenle dengeli olurlar.

Yengeç Terazi Burcu Cinsel Uyumu

Yengeç terazi burcu cinsel çekiminde manyetik güç var gibidir. Yani farklı olduklarından dolayı birbirlerini heyecanlandıran bakış açılarını sağlayabilirler. İkilinin yatak odalarında işler duygusal olarak yoğundur. Çünkü hassasiyet ve romantizm bir arada yürümektedir. Yengeç için terazinin ipleri eline alabilmesi sorun olmaz yani bir uyum içerisinde ilişkilerini sürdürebilirler. Yengeç terazi burcu cinsellik uyumu yüksektir diyebiliriz.

Yengeç Terazi Burcu Evlilik Uyumu

İki burç arasındaki en önemli ayrım, ilişkilerde yengeç burcunun romantizme odaklı olmasıdır. Terazi burcu, evlilik odaklı olarak hareket eder. İkili, ilişkilerinde mümkün olduğu kadar fedakârlık ve sabırla devam eder. Aşk ekseninde uyumlu olsalar da aralarındaki zıtlıklar, ufak tartışmaları büyütme durumları, dizginlenemeyen kıskançlıkları dengeleri sarsar. Bu nedenle evliliklerinde iki burç kanadında uzak görülür. Yani yengeç terazi burcu uyumu konusunda bireyler, aşk yaşadıkları sürece uyumludur. Fakat evliliğe geldiklerinde işleri bozulabilir.

Yengeç Terazi Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yengeç burçları, hayatındaki olumsuzlukları uzak tutmak ister. Bunun dışında sakin yapısı, konuşkan kişiliğiyle öne çıkan terazi kadınlarına arkadaşlık ettiklerinde, hayata olan bakış açılarını değiştirirler ve kendilerini olduğundan daha iyi hissederler. Sosyal hayatlarında canlı olan terazi burçları, aşkına değer verirse yengeç burçlarıyla arkadaşlık ilişkisi kurabilir, hatta ilişkiyi uzunca bir süre istikrarla sürdürebilirler. Terazi burçları, dışa dönük, yengeç burcu ise terazi burcuna göre daha içine kapanıklardır. Ortak alanlarının farklı olabilmesi, bilgi paylaşımı açısından uyumunu arttırırlar.

Yengeç Terazi Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yengeç burcu, her zaman terazi burcunun dikkatini ve ilgisini çeker. Terazi burcu bu birliktelikle kendisini güvende hissettiğinden dolayı sürekli açılır. Terazi burcu uyumlu, çekici ve nazik yapısıyla yengeci mutlu edecektir. Bu nedenle yengeç terazi burcu uyumu genellikle ortalamadır diyebiliriz. İkisi arasındaki zıtlıklar, ilişki için cazip görünse de karakterleri arasındaki uyumsuzlukları, tartışmaları büyütme odaklı olarak evliliğe gidebilirler.

Genel olarak yengeç ve terazi burcu ilişki kurduklarında aksiyon ve tutku dolu bir ilişki yaşarlar. Sevgililik döneminde aralarında meydana gelen çekimi kolayca kaybetmezler. Fakat söz konusu evlilik oldukları zaman bir süre sonra aralarındaki mükemmel uyum, yavaş yavaş sönebilir.

Yengeç Terazi Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse mutlaka, Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar yazısına göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap