Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak oyunlar ile harika vakitler geçirebilir ve eğlenebilirsiniz. İşte sevgilinizle aynı anda oynayabileceğiniz oyunlar...

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak oyunlar ile hayatınızda büyük yeri olan sevdiklerinizle harika vakit geçirebilirsiniz. Bu tarz oyunlar, sevgilinizle eğlenmek için harika yollar arasında bulunuyor. Özellikle uzaktan ilişki yaşayanlar veya aynı şehirde olup daha fazla vakit geçirmek isteyen çiftler, ilişkilerini oyun dünyasına taşıyor. Hazırladığımız listede yer alan oyunların oynanması oldukça basit ve eğlenceli. Sevgilinizle vakit geçirmek, ilişkiyi daha canlı tutmak adına yardımcı olacak oyunlardan bazılarını sizler için derledik…

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

World With Friends 2 (Kelime Oyunu)

Eğer kelimelerle oyun oynamayı seviyorsanız, World With Friends 2 tam olarak size göre. Hedefiniz ise kullanacağınız harflerle kelimeleri oluşturmaktır. Oyunda her bir doğru kelime için, kelimenin uzunluk ve harfine göre puan almanızdır. Konum tabanlı bir oyundur ve böylece çevrenizdeki diğer kelime oyuncularının puanlarını da rahatlıkla görüntüleyeceksiniz.

Oyun içerisinde sevgilinizi bulmak için sosyal medya hesabınızı kullanabilirsiniz. Ardından oyuna davet ederek karşılıklı oynayabileceksiniz. Sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında bulunan World With Friends 2 oyunu tamamen ücretsizdir. Uygulama içi reklamlar ve satın almalıdır. Oyun, sadece 2 kişilik değil 5’er kişilik olarak da oynanabiliyor.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

QuizUp

Sevgiliyle oynanacak sözlü oyunlar arasında yer alan QuizUp, sorularla beraber sevgilinizi tanıyabileceğiniz bir oyundur. En çok dinlediği şarkı ne? En sevdiği renk veya yemek ne? Gibi birçok soruya cevap arıyorsunuz. Kısaca, sevgilinizle oynamak için kendi testinizi oluşturabileceğiniz harika bir bilgi yarışması oyunudur. Üstelik paylaşmış olduğunuz hobi ve ortak ilgi alanlarına dayalı şekilde dünya çapında birçok kişiyle oynayabilirsiniz. Bunun dışında bir konu seçerek tamamen kendi testlerinizi oluşturabilir, sevgilinizi davet ederek oynamaya başlayabilirsiniz.

QuizUp içerisinde sevgilinizi bulmak için ekranı soluna kaydırın ve kenar çubuğu menüsüne girin. Ardından ‘’Arkadaşlar’’ seçeneğini bulun. Buradan kendi sevgilinizi bulabilirsiniz fakat karşıdaki kişinin hesap kurması gerekiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayla harika vakitler geçirebilirsiniz.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

Ludo King (Kızma Birader)

Ludo King, evde sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında en beğenilenleri arasında bulunuyor. Oyunda bir kod paylaşarak veya aynı cihaz içerisinde oynayarak avantajlı seçeneklerini sunmaktadır. Üstelik internet üzerinden de rastgele kişilerle ve hatta bilgisayar desteklide oynayabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak sohbet desteği ve üstelik oyun oynarken hızlı emoji gönderme seçenekleri de mevcuttur.

Eğer iç mekân masa oyunlarını seviyorsanız Ludo King, satın almanız gereken bir oyundur. Sevgiliyle onanacak oyunlar arasında yer alan bu oyunun, mobilde daha sık kullanımı bulunmaktadır ve uygulamanın en iyi yanı da uygulamanın popülerliğidir. Hem İOS hem de Android cihazlarda rahatlıkla oynanabilir.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

Business Tour

Monopoly tarzında oyunlara ilginiz varsa Business Tour tam olarak size göre. Çünkü bu oyun sanal dünyadaki versiyonunun birebir aynısı. Sevgiliyle oynanacak oyunlar PC üzerinden de oynayabileceğiniz Business Tour, mutlaka denenmesi gereken oyunlardan. Oyun içerisinde klasik bir board var ve oyunda şehirlere gidildikçe satın alabilir, otel ve binaları dikebilirsiniz.

Oyunca amacınız en çok paraya ve yere sahip olmak. Monopoly oyununda olduğu gibi kasadan para çalamıyorsunuz bu nedenle oyunda dikkatli olmanızda yarar var. Gerçek hayatta bu tarz oyunda arkadaş grupları arasında farklı kurallar uygulanır. Fakat Business Tour oyununda kurallar tamamen sabit. Bu nedenle oyun içerisinde karışıklığın meydana gelmesi tamamen imkânsız.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

The Sims Mobile

Sevgiliyle oynanacak oyunlar online oyunlar arasında en beğenilenleridir. The Sims, sanal bir dünyanın parçası olacağınız bir rol yapma oyunudur. Yani gerçek hayat simülasyonuna dayanan popüler bir oyun olarak mutlaka deneyimlemeniz öneriliyor. Oyun içerisinde kendi Sim’inizi, yani karakterinizi yaratabilirsiniz. Ardından oyunda yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ev inşa etmek, karakterinizi hazırlamak gibi birçok detay bulunuyor. Üstelik arkadaşlarınızla oyun içerisinde buluşabilirsiniz.

Oyunda mutlaka sevgilinizi davet edin ve beraber oyun içerisinde bir dünya inşa edin. Oyun içinde gerçek dünyadaki plana devam etmeden önce sevgilinizin hayattan ne istediğini bilmenin en iyi yoludur. Üstelik oyun oldukça eğlenceli.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

Dont Starve Together

Bir çeşit hayatta kalma oyunu olan Dont Starve Together, uzaktaki sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında bulunuyor. Sevgilinizle oynanacak oyunlar arasında korku kategorisinde yer alan Dont Starve Together, listedeki en eğlenceli oyunlardan biri diyebiliriz. Oyun içerisinde yanınızdaki kişiyle yavaş yavaş ilerliyorsunuz ve amacınız hayatta kalmak. Bunu yapmak için de ilk olarak yiyecek bulmaya çalışıyorsunuz.

Oyun genel olarak korku oyunu gibi görünse de aslında değil. Hatta oyun kendine has grafikleriyle beraber çizgi roman havasına taşıyor. Oyun içerisinde sevgilinizle beraber aynı anda hareket ediyorsunuz ve bu sayede kendinizi daha güvende hissedersiniz. Çünkü yemek veya kullanabileceğiniz eşyaları ararken bir anda anda bilmediğiniz yaratıkların saldırısına uğrayabilirsiniz.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar

Stardew Valley

PC de sevgiliyle oynanacak oyunlar arayışında olanlar için harika bir oyun var. Üstelik dünyanın en sevimli oyunları arasında da bulunuyor Stardew Valley, görüntüsüyle resmen geçmişe götürüyor. Eski bir oyun olsa da oyunda online seçenek mevcut. Oyunda sevgilinizle beraber köye yerleşebilir, yeni bir iş kurabilir, aşk yaşayabilirsiniz.

Oyun genel olarak Mario gibi birkaç saatte bitirilecek bir oyun değil. Görüntüsü olarak da kalitesiz görünse de aslında öyle değil. Oyunun farklı bir hikayesi var ve hikâye uzun olduğu için de oyun uzun sürebilmektedir. Çoklu oyun seçeneği sayesinde sevgiliniz veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Eğer Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar yazısını beğendiyseniz, sizlere yol gösterecek olan, Bilime Göre Aşık Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret yazısını mutlaka okumalısınız.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap