Yengeç Oğlak Burcu Uyumu

Yengeç ve oğlak, en zıt burçlar arasındadır. Yine de aralarında güçlü bir çekim oluşabilir. İşte yengeç oğlak burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey...

Yengeç Oğlak Burcu Uyumu

Yengeç Oğlak Burcu Uyumu

Yengeç oğlak burcu uyumu son derece uzun vadede ve ilginç bir ikilidir. Karşıt burçlar birbirlerini her zaman çekici bulurlar ve birçok ortak özellikleri de vardır. Fakat yengeç açısından oğlak burcu, duygularını gizleyen sert kişiliktedir. Bu noktada yengeç oğlak burcu uyumu tehlikede olabilir. Her iki burçta ilişkilerinde güven arar. Aynı zamanda beraberliklerinde muhafazakarlık, aile kurma isteği ve geçmişe bağlı isteği önemli bir birleştirici öğe olur. Oğlak burcunun fazla hırslı olması durumu ve muhtemelen bu hırsını dış dünyada aramasından dolayı ilişkide çoğu zaman soruna neden olur. İşte yengeç oğlak burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar…

Yengeç Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç ve oğlak burcunun anlaşması tamamen oğlak burcuna bağlıdır. Eğer oğlak burcu, yeteri kadar hassasiyet gösterirse ilişkileri daha uyumlu olur. Yengecin duygusal tavrı, birçok problemi ortadan kaldırır. Bu ilişki, arkadaşlıktan ziyade evlilik alanlarında daha rahat bir şekilde akar. Çünkü ikilinin geleneksel olana ilgisi vardır. Aile kurma isteği sayesinde daha elle tutulur sonuçlar elde edebilecekler. Oğlak ve ikizler zıt burçlardır fakat her ikisi de birbirlerinin diğer yarısına sahiptir.

Yengeç Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç kadını ve oğlak erkeği uyumu ortalama bir düzeydedir diyebiliriz. Oğlak burcu, yengeç burcu kadar inatçı ve kuşkucudur. Özellikle ilk aşamada oğlak burcu düşüncelerini saklar ve yengeç burcunu sürekli sınamak ister. Yengeç burcu kadar duygulu değildir. Bu durum yengeç kadının canını sıkabilir. Yine de yengeç kadının ruhundaki fırtınaları çok iyi sezer. Bazı durumlarda sözleri eleştirici ve acımasız olacaktır. Çünkü her şeye karşı içsel bir güvensizlik duyarlar.

Yengeç Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Yengeç erkeği ve oğlak burcu birbirlerini tanıdığı zaman mükemmel bir beraberlik yaşayabilirler. Aynı zamanda yengeç burcu ve oğlak burcu birbirlerinin en iyi dostu, sevgilisi ve her şeyi olacaktır. Asla bitmeyecek bir ilişki yaşarlar diyebiliriz. Sıra dışı bir sorundan dolayı ayrılık yaşadıklarında bile yaşamları boyunca birbirlerini unutamazlar. İlişkilerinde romantik ve duygusal olan yengeç burçlarının aksine, oğlak burçları duygularını dinlemezler. Bu nedenle yengeç burcuna âşık olduğu zaman asla peşini bırakmaz.

Yengeç Oğlak Burcu Uyumu Aşk

Ay gezegeninin yönettiği yengeç burçları çok sezgiseldirler. Duygularının yoğunluğundan kaybolmaz, kendilerini kontrol edebilirlerse içlerinden geçenin doğruluğuna sıklıkla şahit olurlar. Bu durum oğlak burcunun da hoşuna gider. Yengeçler aşk hayatında romantik, duygusal bir karakter yapısındadır. Oğlaklar kendi içerisinde bu özelliklerini taşısalar da dizginlenemeyen bir çılgınlık vardır. Bu nedenle yengeç gibi hassas bir burç ile aşk yaşamak istemeyebilirler. Fakat yengeç burcu, sadık bir burç olarak ilişkilerinde uyum sağlamaktan hoşlanırlar. Bu durum, ilişkilerinde uzun vadede çıkmaza girmesini engeller.

Yengeç Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Cinsellik, uzun vadeli aşk ve evlilik hayatının en önemli parçalarından biridir. Oğlak burcu ile yengecin kaliteli bir ten uyumunu yakalaması yüksektir. Yengeç burcu, cinselliğin aşk hayatındaki etkisini bilir. Oğlak burcu da partnerinin yatak uyumuna çok dikkat eder. Bu durum cinsel uyumlarını arttıran bir özellik olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle yengeç oğlak burcu uyumu konusunda ikilinin bu birleşimi mükemmel bir birlikteliğe yol açar. Ten uyumunu yakaladıkları zaman hem aşk hayatlarında hem de evliliklerinde daha mutlu bir birliktelik yaşarlar.

Yengeç Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç burçları her zaman ciddi ilişki yaşarlar. İlişkilerinin sonunun da evliliğe varmasını isterler. Geleneksel özelliklerle birlikte aile sadakati, yengeç burçları için önemlidir. Bu noktada oğlak burcu disiplinli yapısıyla beraber aile kurabilir. Bu nedenle ikilinin evlilik uyumları oldukça iyidir. Yengeç oğlak burcu uyumu ile evlilik hayatı genel olarak yüksektir diyebiliriz. İki burçta genel olarak iyi bir anlaşma düzeyindedirler. Hem aşk hem de dost ilişkilerinde, açık şekilde iletişim kurduklarında anlaşmaları yüksektir.

Yengeç Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak burcu ve yengeç burcunun arkadaş ilişkisi uyumludur. İki burç, birbirlerinin sırdaşıdır. Aynı zamanda sevgi dolu olmaları, dost ilişkilerinde daha olumlu bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Sır tutabilmek iki burcunda önemli özellikleri arasındadır. Aynı zamanda bu iki insan sırlarıyla birlikte bir araya gelirler. Bu nedenle sır paylaşımı hem yengeç hem de oğlak burcu için en önemli konular arasındadır. İyi bir anlaşma düzeyinde olan yengeç oğlak burcu uyumu, arkadaşlık ilişkilerinde de yüksektir diyebiliriz.

Yengeç Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Oğlak burcu ve yengeç burçları her konuda siyah ve beyazdırlar. Bu nedenle önem arz eden her konuda açıkça fikirler söylenmelidir. Bu sayede ilişkilerin devamı güvence altına alınabilecektir. İki burç, zaman zaman zıtlıklar yaşasalar da ikisi birbirinden güven duymayı sever. Bu durumda iyi iletişimleri sayesinde güven sağlayabilirler. Eğer ilişkilerinin başlarında daha iyi bir iletişim uyumu tutturulursa ilişkinin de başarıya ulaşılacağı rahatlıkla söylenir.

Genel olarak zıt özellikleri taşıyan yengeç oğlak burcu uyumu da zıt olur. Yine de birbirlerine pozitif katkılar yapabilecektir. Disiplinli olan oğlak burcu açık sözlüdür. Yengeç burcu ise hassastır. Bu durum zaman zaman negatif süreçlerin yaşanmasına yol açar. Fakat doğru yönetilirse pozitif süreçlerin kapılarının aralanmasını sağlar.

Eğer Yengeç Oğlak Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse, Hayatınızı Değiştirecek Filmler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap