Yengeç Kova Burcu Uyumu

Bir tarafta özgürlüğüne düşkün, değişken bir yapıda olan kova burcu, bir yandan duygusal ve özeline önem veren yengeç burcu… Acaba bu özellikleriyle birbirleri arasında bir uyumdan söz edilebilir mi? İşte yengeç kova burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Yengeç Kova Burcu Uyumu

Yengeç Kova Burcu Uyumu

Bir kova ve yengecin anlaşması zor ve imkânsız gibi bir şeydir. Çünkü hem kovanın hem de yengecin apayrı bir havası vardır. Kova burcu, tamamen farklıdır ve arkadaşlarıyla mutludur. Kısıtlama, sınırlama onlara iyi gelmez. Duyguları vardır fakat üzerine çok fazla düşmez. Kova burcunun iğneleyici sözleri, yengeç burcunun tahammül etmemesine neden olur. İkisi de bu ilişkiden sıkılır ve en sonunda ilişkileri sonlanır. Eğer yengeç ve kova burçları bu ilişkiyi ayakta tutmak istiyorsa akıllı davranmalı ve anlayış göstermeliler. Bu ilişkide birlikteliğin tek yolu zekadan geçecektir. İşte yengeç kova burcu uyumu hakkında tüm bilinmeyenler…

Yengeç Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç burçları hassas, duygusal ve romantik burçlardır. Fakat kova burçları duygularını dışa vurmayı sevemeyen, olaylara ise tamamen mantıksal yönden bakan kişilerdir. Genel olarak bu iki taraf arasında arkadaşlığın dışında duygusal bir ilişki zordur ve sınırları zorlar. Yengeç burcunun akıllı davranabilmesi ve kova burcuna yönlendirildiğini hissetmelidir. Her iki taraf tutkulu ve arzuludur. Fakat bu ilişkide uymayan tek şey duygusallıklarının daha ağır basmasıdır. Kova burcu genel olarak mantık arar. Bu nedenle yengeç burçları tatminsizlik yaşar. Kısaca yengeç kova burcu uyumu düşüktür diyebiliriz.

Yengeç Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç kadını, kova burcuna son derece aşık ve sadık şekilde ilişki yaşamak ister. Sevgisini göstermekte herhangi bir sorun yaşamaz. Fakat yansıttığı sevgiyi kova erkeğinden de bekler. Bu noktada istekleri kova erkeği tarafından çok zor karşılık bulur. Çapkın karakterde olan kova erkeği, özgür ve serbest ruhlu olduğu için yengeç kadınını ikinci planda tutabilir. Yengeç kadınına çok fazla ilgi gösterdiği zamanlarda bile aklı başkasında olabilir. Yine de yengeçten gördüğü sevgi çok hoşlarına gider. İleride yengeç kadınını kaybettikleri zaman gördüğü ilgiyi kimseden göremeyecekleri için pişmanlık yaşarlar.

Yengeç Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Kova burcu kadınları özgürlüğüne düşkün, aktif ve sosyal bir hayat tarzını benimsemiştir. Tek düzelik ve sıradanlık onların tarzına göre değildir. Bu durum onların aşk hayatında da geçerli bir durumdur. Yengeç erkekleri sürekli özel bir aşk ve ilişki ister. Âşık olduğu kadının sadece onun ve evinin kadını olmalıdır. Bu durum kova burcu için ters bir durumdur. Aralarındaki yaşam ve düşünce farkı da kısa süreli aşk yaşamalarının ötesine gitmez. Çünkü kova burcu kadını için rahat hareket etme ve serbestlik nefes almak gibidir. Yengecin özgürlüğünü kısıtlamasına asla izin vermez. Bu nedenle yengeç kova burcu uyumu arasındaki tek sorun bu diyebiliriz.

Yengeç Kova Burcu Uyumu Aşk

Kova burcu, aktif ve sosyal bir yaşam tarzını benimsemiştir. Sıradanlık ve tek düzelik kovalara göre değildir. Bu durum onların aşk hayatları içinde geçerlidir. Yengeç burçları ise bu noktada kovalarla tam tersini düşünür. Yengeç kova burcu uyumu yüksek olabilmesi için ilişkide kova burcunun dikkatli olması gerekir. Eğer yengeç burcunu seviyor ve kaybetmemek istiyorsa en baştan bu ilişkiye başlamamalı veya onun isteklerini uygulamalıdır. Bu nedenle yengeç kova burcu uyumu yüksek olabilmesi, kova burcuna düşen bir sorumluluktur. Aynı şekilde yengeç burcu da karşısındakine karşı beklentiye girmemelidir.

Yengeç Kova Burcu Cinsel Uyumu

Yengeç burçlarının cinsel yaşamları romantizm üzerinedir. Özel ilgiyi sever ve uygularlar. Yengeç burçları aynı şekilde eşinden de aynı özellik ve davranışları bekler. Kova burcunun mutlu olabilmesi için ve sıra dışı olanı denemek ister. Bu nedenle ten uyumu yaşayabilirler. Fakat kova burcu tek düze düşündüğü için bir süre sonra yatak uyumları da biter. Bu nedenle uzun ilişkiler ve evlilikler, yengeç kova burcu uyumu için geçerli değildir. İki zıt karakter için iyi bir cinsel uyumdan söz etmek mümkün değildir.

Yengeç Kova Burcu Evlilik Uyumu

Zıt karakterlerde olan yengeç ve kova burcunun evlilik uyumundan pek bahsedemeyiz. Çünkü yengeç burçları kova burçlarının yaşamına ayak uydurmakta zorlanır. Kova burçları, sosyal hayatını seven, sürekli olarak dışarıda vakit geçirmeyi seven kişilerdir. Kova burcunun bir ayağı sürekli dışarıda olacaktır, yengeç burcu ise ev kuşudur. Bu durum sürekli yaşanırsa tartışmalar başlar. Sonunda ise boşanma durumu kaçınılmaz olacaktır.

Yengeç Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu, çabuk arkadaşlık kuran ve çabuk sıkılan bir karakterdedir. Onlar için özgür ruh ve bekarlık çok önemlidir. Sosyal yaşamlarında görünmeyi sevmeyen yengeçler, topluluk içinde karşılaştıklarında romantizm ve duygusallıklarıyla dikkat çekerler. Bu etki olduğu zaman ikili bir arkadaşlık kurabilirler. Fakat kova ve yengeç birbirlerini tanıdıkça aralarında yakınlaşma olsa da arkadaşlıklarını sonlandırmaları uzun sürmez.

Yengeç Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Bir tarafta kendi kabuğunda yaşayan yengeç burcu, bir tarafta sosyal hayattan geri olmayan kova burçları. Bir araya geldiklerinde en uyumsuz çiftlerden olacaklardır. Her iki tarafın ilk tanışmaları birbirlerine çekici gelse de ikilinin baskın özellikleri değişmez. Bu nedenle evlilik hayatları bir süre sonra zarar görmeye başlar. İki tarafta bir adım geri atmaz. Bu nedenle ayrılık kaçınılmaz olur. Yine de ikisinin bir şansı olabilir. Bunun için ikilinin birbirlerine anlayışlı olması gerekir.

Eğer Yengeç Kova Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse, mutlaka Aranan İnsan Olmanın Yolları yazımıza göz atmalısınız.

 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap