Yay Oğlak Burcu Uyumu

Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu, sorumluluk sahibi olan oğlak ile karşılaşınca neler olur? İşte yay oğlak burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar bu yazıda…

Yay Oğlak Burcu Uyumu

Yay Oğlak Burcu Uyumu

Yay burcu, ateş grubunun renkli bir karakteridir. Aynı zamanda toprak grubundan olan ve sert mizacıyla öne çıkan oğlak burcunun ilişkisinde pek fazla uyum olmaz. Enerjik, hareketli ve yerinde duramayan yay burcu, ağır kanlı, sakin olan oğlak burcuna ayak uydurmada zorluk yaşayabilir. Oğlak burcu garantici ve planlıdır. Yay burcunun anlık olarak karar değişikliklerine veya planlarına da uyum göstermez. Yay burcu, sevdiği kişilere özverili ve sıcak kanlı olur. Oğlak burcunun sevgisini net bir şekilde ifade edememesi, büyük bir sorun yaratacaktır. İşte yay oğlak burcu uyumu hakkında merak ettiğini tüm detaylar…

Yay Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Yay burçları, özgür ruhludur. Bu noktada oğlak burcuna karşı otoriter bir tavır göstermek isteyebilir. Bu noktada ise yay burcu kısıtlamayı istemez. Aynı zamanda ilişkilerinden uzaklaşmak isteyebilirler. Kısaca yay oğlak burcu uyumu hakkında her şeyiyle zıt bir ilişki olacaktır diyebiliriz. Oğlak burcunun iç disiplini ve kuralları, yay burcuna uyum sağlamaz. Yay burcu, oğlak ile ilişkiye girdiği zaman kendine kızabilir. Çünkü bu ilişkide her an kaçmaya hazır olacaktır. Oğlak burcunun tükenmek bilmeyen mantığından sıkılır. Her fırsatta kapris yapmaya başlar. Bir gün her şeyin sonlanacağını bileseler de ilişkilerinin kaosundan kendilerini kurtaramazlar.

Yay Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Yay kadını ve oğlak erkeği, diğer uyumlara göre bir tık daha iyidir. Yay kadını ve oğlak erkekleri uyumlarında zorlanırlar. Yine de birbirlerini mutlu etmek adına ellerinden geleni yaparlarsa bir şansları vardır. Aynı zamanda, aynı yönde hareket etmeyi başarırlarsa ömürleri boyunca mutluluğu yakalayacaklardır. Oğlak burçları, yay kadınına ihtiyaç duyduğu maddi güveni sağlarlar. Bunun yanı sıra birbirlerine uzun vadeli, güvenilir, dayanıklı ve sağlam bir ilişki sağlayabilir. Yine de bu ilişkinin belirleyicisi oğlak erkeklerinin uyumu olacaktır.

Yay Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Yay burcu erkeklerini anlamak, oğlak kadını için oldukça zordur. Aynı şekilde yay erkekleri de oğlak burcunu anlamaz. Yay erkekleri genellikle maddi ve manevi olarak genişleme ve zenginleşmeden yana olacaktır. Bu noktada yay burcunun özgür yönü, sınır tanımayışı, oğlak kadınını hem üzer hem de kavga çıkartmasına yol açar. Oğlak kadını, uzun vadede önemli ve ciddi planlarının ve hedeflerinin peşinde olacaktır. Fakat yay burçları hayatı tam olarak macera ve keşif alanı olarak görecektir. Bu ilişkinin yürümesi de oldukça meşakkatli bir süreç olacaktır.

Yay Oğlak Burcu Uyumu Aşk

Yay burçları genellikle dış güzelliğe ve maddiyata önem vermez fakat eğlenceye düşkünlerdir. Genellikle mantıklarıyla hareket ederler. Yalnız olmaktan da hoşlanmazlar. Oğlak burcu, daha içine kapanıktır, hırslı yapısı vardır ve beğenilme arzusu içerisindedir. Yay burçları maceraperestliği ile öne çıkar ve iki burcun arasındaki uyum da birbirlerine ne uzak ne de yakındır. İkili, emek ve çabayla daha güzel bir ilişki yürütecektirler. Yay oğlak burcu uyumu aşk manasında karmaşıktır. Eğer yay ve oğlak burcu aralarında bir uyum sağlar ve emek verirlerse daha iyi bir yaşam sürebilirler.

Yay Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Yay ve oğlak burcu birbirlerinin cazibesinden etkilenirler. Bu etkilenme kişilerin arasında çabayla ilişkilerinin sağlıklı şekilde devam etmesi sağlanır. Bu nedenle aralarında ten uyumu olmayan bu ikili, ilişkilerine devam ederlerse, cinsel hayatlarında da bir uyum yakalarlar. Böylece düzenli bir cinsel yaşamları olur ve aynı zamanda arada farklılık yaparak heyecanlı hale getirebilirler. İlk aşamada bu iki burç, cinsel anlamda istediklerini bulamayabilirler. Fakat iki taraf birbirlerine açık olup, isteklerini karşılarsa daha iyi bir ten uyumu yakalayacaklardır.

Yay Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Astrolojik olarak birbirlerine yakın olan yay ve oğlak burcu, evlilik uyumları ortalamadır. İki burcun hayata bakış açıları birbirlerinden tamamen farklıdır. Fakat duygusal anlamda bazı farklı görüşlere sahip olabilirler. Yine de birbirlerine ayak uydurmayı başarırlarsa daha mutlu bir evlilik yaşarlar. Yay oğlak burcu uyumu konusunda ikilinin birbirlerine her zaman özverili olması gerekir. Aynı zamanda her daim dürüst ve sevgi ile yaklaşırlarsa daha mutlu bir evlilik yaşamaları mümkün olacaktır.

Yay Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak burcu için yay burcunun en önemli özelliği dürüst olmasıdır. Aynı zamanda arkadaşlık ilişkilerinde de ikilinin birbirlerine karşı özverili ve dürüst olmasıyla yürütülebilir. Arkadaşlık uyumları olan bu iki burcun, daha iyi bir arkadaşlık kurmaları için ortak noktalarını belirlemelidir. Böylece ikisi birlikte daha eğlenceli bir yaşam süreceklerdir. Yay oğlak burcu uyumu arkadaşlıkları sıcak ve samimidir. İlişki içerisindeki iletişimlerde kendilerinin rolü de oldukça büyük olur. Oğlak burcunun soğuk oluşu ve kendini ifade etmede zorlanması durumunda yay burcu, oğlak burcuna yardımcı olur.

Yay Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yay oğlak burcu uyumu ve birlikteliklerine baktığımızda, birbirlerine her zaman dürüst olurlar ve birbirlerini desteklemek adına çabalamalıdırlar. Yay burcu, oğlak burcunun ailesine değer vermeye başlamalıdır. Oğlak burcu ise yay kadının üzerine baskı kurmamalıdır ve ilişkisinde de içinden geldiği gibi davranmaya müsaade etmelidir. Ortak birçok düşünce ve hobiye sahiplerdir, bu sebeple birbirleriyle çatışmaları daha az olur. Birbirlerini genel olarak iyi yönde etkilerler. Eğer iki taraf, ilişkilerinde birbirlerinin hassas olduğu ve eksik oldukları yanlarıyla doğru şekilde ilgilenmelidirler. Böylece her zaman daha olumlu bir etki meydana gelecektir.

Yay Oğlak Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap