Yay Kova Burcu Uyumu

Biri ateş grubundan diğeri de hava grubunun özgür ruhunu taşıyor. İşte yay kova burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Yay Kova Burcu Uyumu

Yay Kova Burcu Uyumu

Yay ve kova burcu, birbirine karışılmasını sevmeyen burçlardır. Yine de çok iyi anlaşırlar. Yay burcunun neşesi, kova burcunun sosyal tarafı birleştiğinde yerine duramayan çiftler olabilirler. Fakat yay burcunun değişken yapısı ve düşüncelerine sahip olan kova burcu arasında bazı anlaşmazlıklar görülür. Kova burcunun kendi bildiğinden şaşmaması oldukça nadir bir durumdur. Yay burcu ise sürekli fikirlerini değiştirmeye açıktır. Bu durumda önemli konular konuşulduğu zaman net bir karar almada zorlanacaklardır. İki özgür burç evlenme konusunda da acele etmek istemez. Yay kova burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Yay Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Yay kova burcu uyumu genellikle birbirlerini tamamlayan iki burç olarak bilinirler. Zevk ve duyguları da tamamen aynıdır. Aynı zamanda olaylara esprili yaklaşımları ile birlikteliklerine daha da bağlanacaklardır. Yay burcu daha neşeli tavırlıdır ve kovanın marjinalliğiyle bir anda çakışacaktır. Birbirlerini gördükleri zaman kendilerini anlayacak kişilerle karşılaştıklarına emindirler. Bu noktada ömür boyu süren bir beraberliğin temelini de atacaklardır. Aralarında zamansız meydana gelen kavgalarda bu aşkı bitirmez.

Yay Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Yay ve kova burcu bir araya geldikleri zaman heyecan verici bir araştırma içine girerler. Kova burcunun akılcı yönü, yay burcunun inancı bir araya geldiği zaman beraberlikleri iş hayatlarında daha başarılı olacaktır. Fakat bu ikili birçok konuda ortak noktayı bulsalar da bazı sorunlar yaşarlar. Aşk hayatlarında birlikte birçok şeye gülecek, tutkudan çok entelektüel açıdan bir beraberliğe adım atacaklardır. Kova erkeği ve yay burcu kadını çoğu zaman anlaşır fakat sıklıkla tartışabilirler. İkilinin birlikteliklerini sürdürmeleri yeterli değildir. Birbirlerine karşı nazik ve anlayışlı olmaları da gerekecektir.

Yay Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Yay ve kova burcunun aşk tanımları birbirinden farklıdır. Kova kadınları daha çok aşk, huzur ve güven ister. Bu noktada yay erkekleriyle birlikte birbirlerini ilgiye boğarlar. Yay burcunun kendine olan aşırı güveni ve mantığı, yay burcunun öz güvenini kırar. Bu durumda sık sık küs kalmalarına ve tartışmalarına neden olabilir. Kova burcu da sırf kavga çıkmasın diye sevdiğinin tüm isteklerini yerine getirmektedir. Onların istediği mekanlarda buluşur, onların istediği filme giderler. Aynı anlayışı karşıdaki kişi göstermediği zaman öfkelenebilirler.

Yay Kova Burcu Uyumu Aşk

Yay kova burcu uyumu aşk ilişkileri gelgitlerle dolu olacaktır. Özellikle ilk aylardan itibaren sıklıkla kavga eder ve ayrılırlar. Birbirini tanıma süreçleri de ne kadar sancılı olursa olsun üç ila dört aydan sonra daha uyumlu olacaklardır. Aralarında meydana gelen tartışmaların temel nedeni de iki tarafın kıskançlıklarıdır. Eğer kova burcunun sözü geçmezse, daha baskıcı ve agresif olacaktır. Yay burcu ise oldukça şüpheci bir karaktere bürünebilir. Bu tarz durumlar yay kova burcu uyumu konusunda anlaşmazlıkları meydana getirir.

Yay Kova Burcu Cinsel Uyumu

Kova burçları için cinsellik oldukça önemlidir. Yay burcu içinde cinsel deneyimleri, onları heyecanlandıran bir konudur. İkili, birlikte olduğu kişilerle ten uyumunu yakalamak isterler. Yay burcu içinde sevgi, tutku doğru orantılıdır. Yani âşık olmadığı kişilerle cinsellik yaşamak istemezler. Birbirlerine yoğun duygular beslerler ve yoğun duygu beslemediği birilerine yakınlıkta göstermezler. Mükemmel bir cinsel uyum yakalamaları için, ikilinin birbirleriyle derin bir bağ kurması gerekebilir.

Yay Kova Burcu Evlilik Uyumu

Yay ve kova burcu evlenme aşamasındayken aralarındaki farklılıklar daha fazla belirgin hale gelir. Yay burçları evlenme aşamasına geldiği zaman en pahalı düğünü yapmak isteyebilir. Bu noktada kova burcundan tepkiyle karşılaşacaktır. Birinin sadelikten, diğerinin de gösterişten hoşlanmaları ev dekorasyonu konusunda da sıkıntıya neden olur. Yay burcu evi kendi kurallarıyla yönetmek isteyebilir. Fakat kova burcu hem umursamaz hem de asi olduğu için konulan kurallarında geneline uymaz. Yay kova burcu uyumu aşamasında bu ikili, sadece bu noktada sorun yaşayacaktır.

Yay Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yay burcu, kova burcuyla çok iyi bir arkadaş olabilecektir. Meydana gelen bu beraberlikte yay burcu kova burcunu harekete geçirir. Ateşiyle birlikte havayı ısıtacaktır. Kova burcu ise yay burcuna orijinal düşünceleriyle kendisini daha iyi ifade edebileceği, daha geniş bir bakış açısı getirirler. Yay burcu genel olarak kendilerine güvenirler. Aynı zamanda farklı görüşlere de açıklık göstereceklerdir. Yay burçlarının iyimser havası, kovanın geleceğe yönelik planları birleştiğinde, daha heyecan verici sonuçlar meydana gelir. Yay ve kova burcu ikilisi, birçok konuda fakat özellikle sosyal, kültürel alanlarda verimli çalışmalar yapacaklardır. Arkadaşları ad sadece eğlence ve keyifli boş zaman öldürmekle kalmaz.

Yay Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Kova burçları ilişkisini yönetmesi, sevgilisini de her konuda yönlendirme davranışından vazgeçmelilerdir. Yay kadınları ise her şeyi yargılamamalı, eleştirmekten de kaçınmalıdırlar. İkili, birbirlerinin hoşlanmadıkları özellikleri ifade etse de bunu değiştirmeye kalkmamalıdır. Birbirlerini oldukları gibi kabul ettiklerinde daha uzun bir birliktelik yaşarlar. Aynı zamanda ilişkileri daha huzurlu ve daha uzun olacaktır. Bu noktada yay kova burcu uyumu konusunda bir şansı olabilir.

Yay Kova Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, Uyku Düzeni Nasıl Sağlanır? İçeriğimize de göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap