Yay Balık Burcu Uyumu

İşte uyumsuz bir birliktelik daha! Yay ve balık burcu ne kadar aşık olsalar da ilişkilerinde zorlanabilirler. İşte yay balık burcu hakkında tüm merak edilenler...

Yay Balık Burcu Uyumu

Yay Balık Burcu Uyumu

Yay ve balık burcu, en uyumsuz ikililerden biridir. Balık burcu, duygulara önem verir ve her zaman romantik bir ilişki yaşamak ister. Yay burcu ise dost olacağı bir partner ararlar. Romantik olmak yerine daha sevecen şekilde yaklaşırlar. Balık burcu ise ondan daha fazlasını bekleyecektir. Duygusal yapısı ile beraber aşklarını dolayısıyla yaşarlar. Eğer kendilerine gösterilen ilgiyi karşı taraftan göstermezlerse balık burcu daha depresif olacaktır. Yay burcunun yüksek enerjisi, sürekli olarak aktif olmasını gerektirir. Balık burcu ise daha sakin bir hayatı tercih eder. Her zaman iyimser olan yay burcu, balık burcunun melankolik ruh halini anlamaz. İşte yay balık burcu uyumu hakkında merak edilen her şey…

Yay Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Yay burcu daha açık sözlüdür ve balık burcunun kırılgan yapısını anlamaz. Bu nedenle yay balık burcu uyumu oldukça zor bir ilişkidir. Yay burcu, kimi zaman patavatsızdır ve ağzından çıkanları kulağı duymaz. Balık burcunun aşırı duygusal havası, yay burcuna garip gelecektir. Duygudan çok mantık ve akıl insanı olan yay burçları, hayatı dramatize etmeden devam ederler. Balık burcunun bağımlılığı, yay burcuna sorumsuz gelebilir. Zaten hayatlarında gereğinden fazla birçok derdi vardır. Yani yay burçları balık için taşıması zor bir yük haline gelebilir. Balıklar için oldukça zor bir süreç başlar. Bu nedenle yay balık burcu uyumu düşüktür.

Yay Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Yay kadınları için ilişkiyi uzun vadede yönetmek ve korumak kolay değildir. Çünkü ilişki sınırlarının nereye varacağı da kestirilemez. Hiç farkında olmadan ilişki bir anda kopabilir. Hatta toparlamak ve çeki düzen vermekte her iki tarafın umurunda olmaz. Balık burcunun duygusal yönleri ve hassasiyeti, aralarındaki ilişkiyi besleyebilir. Fakat yay burcunun hareketli oluşu, balık burcunun ise duygusal anlamda sınır tanımaması ilişkilerinin bir yere varmasını zorlaştıracaktır.

Yay Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Yay ve balık burcunun ortak hayalleri bir araya getirse de yay erkeği bu hayalleri fiziksel olarak yaşar. Her geçen gün fazlasını keşfetmek isteyebilirler. Bunun dışında balık burçları da kendi hayal aleminde, düşlerinde kalmayı tercih edecektir. Bu durumda her ne kadar aralarında çekim oluşsa da uzun vadeli bir birlikteliği zor kılacaklardır. Yay burcu, dolaylı durumlardan ve karmaşıklardan da pek fazla haz etmez. Yay burcunun yüksek enerjisi olsa da meydana gelen kaosu çözmek onlara göre bir uğraş değildir. Fiziksel ve sportif hedefleri ve zevkleri de tamamen farklıdır.

Yay Balık Burcu Uyumu Aşk

Yay ve balık burcu uyumu ve birlikteliği son derece hareketli bir birliktelik olur fakat kolay değildir. Ortak olan yönleri bir araya geldiğinde harika bir birliktelik yaşamaya başlayabilirler. İki burçta değişken niteliktedir ve sürekli hareket halinde, huzursuz ve meraklı yapıdadırlar. Yay ve balık burcu, öğrenmek, kendini geliştirmek ve bilgelik arayışı içindedir. Fakat yay burcu da dışa dönük yapısıyla balık burcundan farklıdır. Balık burcu, hassas ve hayal gücü anlamında zengin bireylerdir. Bu yönleri, yay burcuna son derece ilgi çekici gelecektir. Balık burcu, yay burcunun enerji ve iyimserliğini alır. Bu nedenle kendilerini açmaya başlayabilirler.

Yay Balık Burcu Cinsel Uyumu

Balık burcu daha romantik ve duygusal bir kişiliğe sahiptir. Bu noktada cinsel yaşantıları da hassastır. Bu noktada yay burcu ve balık burcunun cinsel uyumlarının sağlanabilmesi için her iki burcunda birbirlerini sıkacak davranışta bulunmamaları gerekir. Özellikle yay burcu, inadından vazgeçmeli ve balık burcuyla bir cinsel uyum sağlamaları adına fırsat ve zaman vermeleri gerekir.

Yay Balık Burcu Evlilik Uyumu

Yay ve balık burcu evliliklerinde sadık kişiler olsalar da inatları yüzünden aralarında bazı ufak tartışmalar olabilir. Evlilik uyumlarını sağlamak adına her iki burcunda birbirini sıkacak davranışlarda bulunmamalılardır. Aksi halde evlilik uyumunu yakalamaları mümkün olmaz. Balık burçları içine kapanıklardır ve aynı zamanda daha özgür, gezili bir yaşantı seven yay burcuyla anlaşması zordur. Bu nedenle evlilik düşünmeden önce detaylı bir şekilde düşünmeli ve birbirlerini denemelidirler.

Yay Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yay balık burcu uyumu arkadaşlık uyumlarında yaratıcı bir yön bulunur. Bir araya geldiklerinde hem yaratıcı hem sosyal hem de kültürel konularda aktif olacaklardır. Birbirlerini harekete geçirir, aşk hayatlarında da hem fiziksel hem de ruhsal bir çatışma içerisine girebilirler. Bu dinamik fakat başı veya sonu olmayan beraberlik olabilir. Hem arkadaşlık hem de iş hayatlarında birlikte başarı sağlarlar. Balık burcu, duygusal bir karakterdedir. Bu nedenle arkadaşlıklarında da yay burcuna alınabilir.

Yay Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yay ve balık burcu tam anlamıyla imkânsız değildir. Yine de ikili birbirleriyle mutlu olamayacağı için hiç başlamamak en iyisi olacaktır. Ancak yay burcu, balık burcunun iç dünyasına girmeli ve onu anlamak için çaba sarf etmelidir. Bunun dışında balık burcu da yay burcuna ayak uydurmalı, onun renkli dünyasında kendi eğlencelerini bulmalılardır. Yay burçları, çok yönlüdür ve pratik zekalarının yanı sıra bir dediği bir dediğini tutmaz. Çabuk öfkelenir veya çabuk sıkılabilirler. Onların ilgisini çekebilmek veya ilgilerini bir noktada toplamak adına sürekli aktif olunmalıdır. Bu noktada yay balık burcu uyumu genel olarak belirsizdir diyebiliriz.

Yay Balık Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, Bilim İnsanlarını Korkutan 3 Yapay Zeka Olayı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap