Terazi Oğlak Burcu Uyumu

Terazi ve oğlak burcu farklı tutumları olan kişilerdir. Fakat bu ikili bir noktada mükemmel bir uyum yakalayabilirler. İşte terazi oğlak burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler…

Terazi Oğlak Burcu Uyumu

Terazi Oğlak Burcu Uyumu

Terazi oğlak, birbirinden farklı kişiliktedir. Fakat oğlak burcu, terazi burcunu zevk sahibi bulur, onların kişiliğinden etkilenirler. Terazi burçları ise daha iyi bir ortam yaratma konusunda ustadır. Bu durum oğlak burcunun aradığı şeylerden biridir. Oğlak burcu, terazinin kararsız olması, sürekli değişen tutumundan yorulabilir. Çünkü terazi burcu, genellikle kendi keyfi ve güzelliklere düşkündür. Oğlak burcu ise her zamanki ciddi havası ile etrafındakileri sıkar. Bunun dışında terazi için oğlak burcunun aşırı ciddiyetinden sıkıntı duyabilir. Terazi oğlak burcu uyumu konusunda merak ettiğiniz tüm detaylar…

Terazi Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi ve oğlak burcu, her şeyi ile dengeli bir beraberlik sağlayacaktır. Yaşamlarını ise en iyi şekilde paylaşmak, onların tutumuna göre değişecektir. Oğlak burcu, çevresiyle pek uyumlu değildir. Oğlak burcu, içine kapanık ve otoriter yapısıyla herkesi kendine hayran bırakma arzusu vardır. Maceradan uzak olarak çok da planlı hareket ederler. Terazi burcu da hayat tarzını daha çok hayallerde yaşar. Maddiyata iç önem vermeyerek plansız bir hayat yaşarlar. Duygusuz gibi görünseler de içinde derin duygular barındıracak bir kişiliğe sahiplerdir.

Terazi Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak erkeği ve terazi kadının burç uyumuna baktığımızda imkânsız gibi görünse de biraz çabayla iyi ve uyumlu bir ilişki yaşayacaklardır. Terazi oğlak burcu uyumunda meydana gelen bu karışımda uyum kolaylıkla sağlanıyor olsa da terazi burcunun özgür, plansız yaşantısı bu uyumu gölgeleyebilmektedir. Oğlak erkeği sevgiye daima açıktır. Bu nedenle terazi burcu kadının sevgisi onların hoşuna gider. İlişkilerinde pozitif bir enerji meydana gelir. Sevgi uyumlarını daha uzun süre sağlayabilmek adına, var olan inatçı kişiliklerini azaltmalı veya tamamen bırakmalıdırlar.

Terazi Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Terazi burcunun kibarlığı, dengesi ve sakin yapısı oğlak kadınlarının hoşuna gider. Fakat oğlak burcunun uyguladığı baskı, terazi erkeğini kaçıracaktır. Terazi erkeklerinin oğlak kadınlarını etkilemesi hiç zor değildir. Fakat bu erkek her ne kadar iyimser ve ılımlı olsa da kendi beklenti, istek ve plan doğrultusunda yönlendirmek pek kolay değildir. Oğlak burcunun ciddi, planlı yapısı, terazi erkeğinin konforuna ters düşer. Bu nedenle çatışmalar meydana gelir. Bu noktada terazi oğlak burcu uyumu yüksek değildir.

Terazi Oğlak Burcu Uyumu Aşk

Terazi burçları ve oğlak burçları, aşk ilişkilerinde her zaman zorluk yaşarlar. Çünkü her iki burçta öncü niteliğe sahiplerdir. Diğer yandan terazi ve oğlak burcu birbirine karşı olan beklentilerini azaltmalıdır. Eğer bu noktada farklılıklarını kabullenirlerse, daha iyi bir aşk uyumu yakalayabilirler. Oğlak burçları karakter özelliği açısından soğukkanlı ve sert mizaçlı kişilerdir. Meydana gelen bu özellikler onların duygularını gizlemeye itmektedir. Bu sebeple kendilerini işine verir ve terazi burcunun hareketli yaşam hayatına uyum sağlayamaz. Bu nedenle terazi oğlak burcu uyumu konusunda net bir şey demek zordur.

Terazi Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak burcu, cinselliğine düşkün olsa da utangaçlığı ve dışa vurmayan kişiliğiyle geri plana atar. Bu noktada terazi burcu, cinsel hayatı zirvede yaşar ve uyum sağlamayı başarabilir. Üstelik aşk ve ten uyumunu sağlayan bu burçlar cinsel isteklerini birbirleriyle paylaşmalıdır. Özellikle oğlak burcu, utangaçlığını üzerinden atmalı ve terazi burcuna karşı samimi olmalıdır. Aksi takdirde ikilinin ilişkisi olumsuz bir yöne doğru kayabilir.

Terazi Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Terazi burçları, evliliğe sadık burçlardır. Fakat terazi oğlak burcu uyumu evliliklerinde değişimlerin yaşanmasını sağlayan asıl kişi de oğlak burcudur. Çünkü terazi burcu daha özgürdür, hayatı doyasıyla yaşamak ister. Eğer oğlak burcu, terazi burcunu kısıtlarsa, ikilinin evlilik uyumları tehlikeye gidecektir. Oğlak burcu, terazi ile evlenmek istediğinde bu ilişkiyi iyice ölçmeli ve tartmalıdır. Aksi takdirde hem kendini hem de partnerini mutsuz edebilir. Eğer iyi bir uyum yakalarlarsa terazi ve oğlak burcu harika bir yuva kurabilir. İkisi de birbirlerine ve evliliklerine sadık olacak, birbirlerine yardımcı olarak mükemmel bir uyum sergileyeceklerdir.

Terazi Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Terazi ve oğlak burcu arasındaki arkadaşlık uyumu, ortak ilgilerinin devam ettiği sürece devam eder. Yani ikili, bir arkadaşlık uyumunu yakalamak istediğinde ortak noktalarına daha fazla yoğunlaşmalıdır. Eğer ilk aşamada arkadaşlık uyumu yakalanmazsa, iyi bir iletişim kurmak ikisi içinde çok zordur. Çünkü bu iki burç, birbirlerinin tam tersi kişiliklere sahiptir. Bir ortama girdiklerinde oğlak burcu içine kapanık ve konuşmayı sevmeyen biri olarak görülür. Terazi ise daha konuşkan ve özgürdür. Bu nedenle ilk aşamada arkadaşlık ilişkisi yakalamada zorluk çekebilirler. İkili daha iyi bir iletişim kurmak istiyorsa, uzun bir zaman geçmesi gerekir.

Terazi Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Oğlak burçları içine kapanık olsa da karşı tarafı etkilemeyi sever. Bunun en önemli nedeni ise içten, samimi bir kişiliğinin olmasıdır. Terazi burcu ise, hayatı deli dolu yaşayan özgür kişiliktedir. Karşı tarafı memnun ettiği için etkileme konusunda da başarılıdır. İki burcun birlikteliklerini uzun süre koruması, daha mutlu bir yaşam sürebilmeleri açısından birbirlerine olan inat ve zorluklarını bir kenara koymaları gerekir. Eğer ikisi farklılıklarını kabul etmezlerse, birliktelik yaşamaları da oldukça zor olur.

Terazi Oğlak Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, mutlaka Beyni Güçlendiren 5 Mükemmel Besin yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap