Oğlak Kova Burcu Uyumu

Hava grubunun özgür ruhlu kovası ve toprak grubunun otoriter oğlak burcu bir araya geldiğinde anlaşabilecekler mi? İşte oğlak kova burcu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar...

Oğlak Kova Burcu Uyumu

Oğlak Kova Burcu Uyumu

Oğlak kova burcu uyumu, genellikle iletişimleri rastlantı ya da sohbet ortamında başlayacaktır. İfade kabiliyeti ile konuşma kabiliyeti yüksek olduğundan dolayı saatlerce sohbet edilebilir. Hayal dünyaları geniştir. Bu nedenle her zaman birbirlerine anlatacak hikayeleri olacaktır. Kova erkeği daha çocuksu karakterdedir. Bu nedenle, zaman zaman oğlak kadınına sarılarak sözsüz iletişim kurmak isteyecektir. Oğlak kova burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Oğlak Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Oğlak kova burcu uyumu, arasındaki ilişki arkadaşlık ve cinsellik olarak kaldığında anlaşmalarında herhangi bir sorun çıkmaz. Fakat araya duygusallık veya kısıtlama gibi faktörler girdiği zaman ikisi arasındaki anlaşmada sorunlar başlayacaktır. Oğlak kadını daha çok duygusaldır. Genellikle içine kapanık olabilir. Kova burcu erkeği ise daha dışa dönük olduğundan dolayı konuşmaya çalışacak ama sonrasında iletişimin kopmasına sebep olacaktır. Oğlak burcu bir plan ve sistem içinde hareket etmeyi sever. Kova burcu ise anlık ve plansız yaşamayı sever.

Oğlak Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova burcu erkeği özgürlüklerine son derece düşkündürler. Toprak grubuna yer alırlar. Aynı zamanda kararlı ve güçlü karakteristik özellikler taşırlar. Oğlak burcu kadını beraber olan hava burcunu temsil eder. Aynı zamanda, kova burcu sosyal kişilikli ve entelektüel olduğu için, arasındaki ilişki seyri çok net değildir. Oğlak burcu ile kova burcunun ortak kesimde buluşan özelliklerinden biriside lider vasıflı olmalarıdır. Oğlak burcu kadınıyla kova burcu erkeği birlikteliğinde, destekleyen ve gurur duyan bir çift olarak görünürler. Birbirlerini dengeleyebilmek için oğlak burcunun daha esnek olması gerekir. Kova burcunun ise kendi bildiğini yapmak yerine birazda olsa oğlak burcuna bir şans tanıması gerekir. Ama kova burcu buna izin vermezse bu çiftin her anlamda ilişkilerinde bir istikrar yakalanamaz.

Oğlak Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Oğlak kova burcu uyumu içinde oğlak burcu erkekleri genellikle sessiz ve sakin görünümlerinin altında güçlü bir karakterdedir. Genel olarak içlerine kapanık olmalarıyla beraber, kendilerini rahat hissettikleri zaman bu durum pozitif anlamda değişir. Huzurlu ve neşeli göründükleri zamanlarda, içlerinde aşamadıkları bir hüzün de beraberinde yaşayabilirler. Kova burcu kadınları, başarılı ve yeniliklerden hoşlanan çekici bir yapıya sahiplerdir. Özellikle iş alanında zekâları ile üst yönetici konumlarında onları görmek mümkündür. Çoğu konuda hamarat ve pratik zekâları ile çevrelerinde tanınan insanlar arasındadır. Dışa dönük tavırlarıyla, arkadaş canlısı tutumları bulunduğu ortamda ilgi görmesini sağlar.

Oğlak Kova Burcu Uyumu Aşk

Kova burcunun rahat hareketleri, konuşmaları ve enerjik tavırlarıyla ilk başta oğlak burcunun ilgisini çekecektir. Oğlak burcunun da ciddi, çekici ve ağırbaşlılığıyla kova burcunun ilgisini kazanacaktır. Oğlak burcunun yavaş ama sürekli hareketleriyle beraber, kova burcunun heyecanlı ve neşeli davranışları bir araya gelince bir süre hızlı bir aşk dönemi yaşanacaktır. Oğlak burcu eğer kova burcuna karşı sevgi besliyorsa, kova burcundan kopması zorlaşır. Sahiplenme duygusuyla kova burcunu kısıtlamaya kalkışabilirler. Bu çok yanlış bir yöntem olacaktır. Kova burçları özgürlüklerini her şeyden önde tuttukları için kısıtlayıcı tavırlar hemen o kişiye karşı mesafeli olmasına sebep olacaktır.

Oğlak Kova Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak burcu erkeği arasında etkili ten uyumu oldukça önemli bir konudur. Dokunarak hissetmek, oğlak burcu erkeklerinin genel tarzıdır. Hava burcunun verdiği değişken ve macera peşinde koşma isteği ile yatak uyumu, eğlenceli vakit geçirmek için mükemmel bir zamanlamadır. Oğlak burcu erkeği ile kova burcu kadını arasında yaşanacak bir cinsel birliktelikleriyle beklentileri farklılık gösterebilir. Bununla beraber cinsel yaşamda aradıkları mutluluğu ve rahatlamayı birbirlerinde bulabilirler.

Oğlak Kova Burcu Evlilik Uyumu

Kova burcunun hızlı bir ilişki yaşayıp, sevdiğini düşündüğü oğlak burcuyla evlenmek isteyebilir. Ona sadık bir eş olan kova burcu, oğlak burcunun kendisini kısıtlamadığı sürece evine ve eşine sadık biri olarak kalacaktır. Ancak oğlak burcu onun özgürlüğünü kısıtlarsa, kurallar koymaya çalışırsa, işin rengi değişecektir. Kova burcu anında evlilikten soğumaya başlar ve işi boşanmaya kadar getirebilir. Kovanın genel olarak ilginç felsefeleri ve zorlu yapıları, oğlak burcu için imkansıza eşdeğerdir. Tahammül sınırlarını zorlayarak kovalara sabırlı davranmaya çalışırlar. Kova burcu sadece bir kişiye bağlı kalmaktan hoşlanmaz, herkese ve kimseye aittir felsefesiyle yaşar. Çoğunlukla yalnız kalmayı seven kova burçları için evlilik oldukça uzak ve sıkıntılı bir süreçtir.

Oğlak Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak kova burcu uyumu, arasındaki birbirlerine olan sabrını zorlamayı sevdiklerinden dolayı genellikle arkadaş olarak kalırlar. Genel olarak yaşam stilleri birbirine benzediği için birlikte oldukça kaliteli zaman geçireceklerdir. Her iki burcun dobra ve dürüst karakterdedir. Çoğunlukla yalana başvurmazlar. Ancak oğlak burcu, kova burcunu sürekli olarak gizli bir sınava tabi tutarsa, bu durum kova burcu için sıkıntı oluşturabilir. Ayrıca oğlak burcunun olaylara duygusal ve ciddi yaklaşması da kova burcu için alaycı ve eleştirel yaklaşmasına yol açabilir.

Oğlak Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Oğlak kova burcu uyumu, oğlak burcunun olaylara her zaman ılımlı ve sakin bir ruh halinde olduğundan dolayı kova burcunu kendine çeker. Kova burcuna devamlı olarak iyi hissettirir. Kova burcuda, oğlak burcuna birlikte olduğunda aradığı huzuru bulacaktır. Ancak oğlak burcu kova burcuna karşı duygusal bir yaklaşımda bulunursa istediği etkiyi sağlayamayabilir. Kova burcu fiziksel ilişkiden hoşlanan ve gerçekçi bir karaktere sahiptir.

Oğlak Kova Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, E-Spor Sektörüne Dair Bilmedikleriniz yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap