Oğlak Balık Burcu Uyumu

Bir yandan duygusal balıklar, bir yandan disiplinli ve sert oğlaklar... Oğlak ve balık burcu hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda.

Oğlak Balık Burcu Uyumu

Oğlak Balık Burcu Uyumu

Oğlak balık burcu uyumu olumlu yönde bir birlikteliktir. Hem oğlak burcu hem de balık burcu bakış açısından baktığımızda, ortak özellikleri fazladır. Her iki burç da birbirine pozitif yönlerini aktarır. Aralarında arkadaşlık üzerine kurulan bir bağ varsa zaman içerisinde daha da derinleşebilir. Balık burcu genel olarak hassas bir yapıya sahiptir. Geniş hayal gücü sayesinde uyumlu bir burçtur. Oğlak uyumlu değildir ancak balığın yaratıcı yönü ve duyarlılığından etkilenecektir. İşte oğlak balık burcu uyumu hakkında merak edilen her şey…

Oğlak Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Oğlak balık burcu uyumu, balık sayesinde oğlak burcunun kuralcı ve sert düşüncelerinden sıyrılabilir. Balık ise oğlak burcunun kuralları ve düzeni sayesinde kendini geliştirebilir. Daha başarılı adımlar atarak geleceğini bir düzene oturtabilir. Bu iki burcun arkadaşlığında ortak bir empati söz konusudur. Taraflar birbirleri için fedakarlıkta bulunabilir. Oğlak balıktan hiçbir zaman düzenli olması gerektiğini düşünmemelidir. Balık ise oğlak burcunun kaprislerini kaldırabildiği sürece iyi anlaşacaklardır.

Oğlak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak burcu kadını kontrollü ve gelenekçi düşünce yapısıyla, amaçları peşindedir aynı zamanda her şeyi hesaplar. Muhafaza eden, sorumluluk ve ciddiyet sahibi, duygularını açıklamakta zorlanan bir yapısı vardır. Oğlak balık burcu uyumu, farklı kişilikleriyle ilk başta denge kurmakta zorlanabilirler. Zaman zaman soğuk ve sert kişiliğiyle dışarıdan yıkılmaz imajı çizebilir. Balık burcu erkeğinin duygusal ve romantik kişiliği ile oğlak burcu kadınının mantığıyla biraz zor bir birliktelik yaşaması söz konusudur. Balık erkeği her ne kadar fiziksel temaslarıyla sevgisini ve ilgisini gösterse de oğlak burcu kadını için ters etki edecektir. Yine de balık burcu erkeğinin bitmek tükenmez isteklerini ancak oğlak burcu kadını dizginleyebilir.

Oğlak Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Oğlak burcu erkeği ile balık burcu kadını arasında pek çok konuda farklılık gösterir. Fakat farklılık ilişlerini dengeler ve birlikte güçlü bir çift haline gelirler. Balık kadını oğlağın zayıf olan yanlarını ya destekler ya da ters etki yapar. İki burç genelde aşkta mükemmel görülür, ilişkilerinde denge sağlanırsa uzun ve sağlıklı bir birliktelik olur. Oğlak erkeği en güvenilir ve dengeli burçlar arasındadır. Bu da daha duygusal olan balık kadını ile iyi bir çift haline gelmesini sağlar. Balık kadını ise gerektiği zaman oğlak erkeğini yumuşatır ve kibar kişiliği ile destekler.

Oğlak Balık Burcu Uyumu Aşk

Balık kadını ve oğlak erkeği ilişkisinde dengeli ve uyumlu bir aşk yaşar. Oğlak duygularından ve romantik tarafından çok uzaklaşmanın zorluğunu yaşasa da yumuşak ve sevgi doluk balık kadınına bakması bunun üstesinden gelmesini sağlar. Zamanla hayatının bu yönüne daha fazla ilgi gösterir. Yapabildiği her şeyi yapacaktır. Bu sayede partnerinin ona baktığı gibi o da sevgisini gösterecektir. Bu ikili her ne kadar anlaşamaz gibi gözükse de birbirleri ile doğru bir iletişim kurması sayesinde daha dengeleyici olacaktır. Balık burcunun gündelik düzenini kurmasında yardımcı olan oğlak burçları balıkların aşırı duygusal yönünü biraz törpüleyecektir. Balık burcu ise oğlak burcunun düzenli ve planlı hayatından biraz uzaklaştırıp bazı konularda daha duygusal yaklaşmasına yardımcı olacaktır.

Oğlak Balık Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak balık burcu uyumu cinsel hayatlarında, karşı tarafın güveni çok önemlidir. Güvendiği kişiyle oldukları zaman ciddi ve soğuk tavrından sıyrılır ve duygularının daha ön planda durmasını sağlayacaktır. Partneriyle uyumu bulana kadar kendini geri planda tutsa da çekingen tavrını attıktan sonra daha hareketli olacaktır. Oğlakların görüntüsü ve bakışları, çoğu insanı etkilemektedir. İlişki sırasında partnerini tatmin edene kadar uğraşacaktır. Oğlak burçları yatakta baskın olmayı severler. Yavaş hareketleri ve etkileyici bakışlarıyla partnerini kendisi kadar tatmin edecektir. Seviyeli ve dengeyi koruma konusunda oldukça başarılıdır.

Oğlak Balık Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak balık burcu uyumu, bu iki burç genel anlamda çok farklı olsa da evlilikleri uzun, iyi ve mutlu bir ilişkileri olacaktır. Birbirlerini dengeler ve partnerleriyle kendilerinde eksik olan taraflarını tamamlayarak uyum içerisinde yaşarlar. Balık kadını yumuşak, nezaket ve sıcaklık getirirken, oğlak erkeği ilişkiye yapılanma ve denge getirecektir. Birbirlerinin sınırlarını çok zorlamadan anlayışlı olunduğunda bu çiftin ayrılması oldukça zor olacaktır. Balık hayallerinin ve özgür ruhunun keyfini çıkarır ve hayal kurmaya devam edecektir. Oğlak erkeği ise balık kadınına en iyi olabilmek için ihtiyacı olan her türlü konuda destek çıkacaktır. Balık oğlak burcunu yumuşatır ve mantık kısmından çok duygularının farkına varmasını da sağlar.

Oğlak Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak balık burcu uyumu, su grubundan olan balık burcu yumuşak kalpli ve sevecendir. Toprak grubundan olan oğlak burcu ise mesafeli ve plancıdır. Oğlak burcu genel anlamda mantık yönünden gittiği için ilişkiye karşı yaklaşımı daha mesafelidir. Her iki burçta olumlu ve olumsuz yönleriyle dengeleyici bir unsur haline gelir. Oğlak burcu kuralcı ve çalışma disiplinini seviyorsa, balık burcu tam tersi hayal kurmayı seven pozitif yanıyla beraber hayatı anlık yaşamayı sever.

Oğlak Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İki zıt burcun arkadaşlık uyumu ve aşk uyumları olukça yüksektir. Genel olarak bakıldığında balık burcu aşırı duygusal, oğlak burcu ise daha kuralcı ve mantıksal yaklaşır. Dostlukları herhangi bir yanlış anlaşılma olmadan devam ederse uzun süreli bir iletişim sağlanabilir. Birbirlerini anlayıp dinledikten sonra her türlü sorun çözülecektir. Bu sayede oğlak burcu biraz olsa da günlük yaşamın yorgunluğunu üzerinden atacaktır.

Eğer Oğlak Balık Burcu yazımız ilginizi çektiyse, En Çok Uygulanan 5 Diyet yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap