Müge Anlı Canlı Yayınında Meryem Cinayetinin İtirafı Şoke Etti

Türkiye’nin anlık takibinde olduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Meryem Çiğdem Ünal’ın ölümü konusunda beklenen itiraf geldi. İşte detaylar...

Müge Anlı Canlı Yayınında Meryem Cinayetinin İtirafı Şoke Etti

Türkiye’nin anlık takibinde olduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Meryem Çiğdem Ünal’ın ölümü konusunda flaş itiraflar dikkat çekmişti. Müge Anlı canlı yayınında sessizliği bozan Melisa ise kızı Meryem’in nasıl öldüğü hakkında itiraflarını yaptı. Küçük kızı Sare’nin hayatından endişe eden baba Ünal ise gelen haberlerle rahat nefes aldı. 

Müge Anlı’da meydana gelen son dakika cinayet itirafı öncesinde Meryem Çiğdem Ünal’ın cinayete kurban gittiğine yönelik şüpheler üzerinde durulmuştu. Recep Aldemir ve ailesi de konuyla alakalı anne Melisa’yı suçlanmıştı. Melisa ise baskılara dayanamayıp itirafta bulundu.

Neden Hastaneye Yatırılmıştı?

Doktorlar, çocuğun hastaneye geç getirildiği, çok bekletildiği ve beynindeki oksijenin bittiğini söyledi. Aile ise gerçeğin ortaya çıkmasını isterken Müge Anlı’ya başvurdu. 3 yaşındaki Meryem’in ölümünden ilk olarak Recep’in ailesi tutuldu. Baba Mehmet Aldemir ise yaptığı açıklamalarda, ‘’Benim vicdanım sızladı, olay günü saat 16:30 civarıydı. Güm güm sesler geliyordu ve sonrasında ambulans geldi. Meryem daha canlıydı o zaman. Son sözleri ise Recep’e ‘’Baba beni kurtar.’’ Cümlesi oldu.’’ İfadelerini kullandı.

Müge Anlı’ya gelen acılı baba Doğukan Ünal ise kızının şüpheli ölümünü anlattı ve ardından minik Çiğdem Ünal’ın ölümü konusunda sayısız ihbar yapıldı. Gaziantep’te yaşayan iki küçük kız kardeşten büyüğü olan Meryem Çiğdem Ünal, hayatını kayıp ettiği küçük kızı Sare’nin de ortadan kaybolduğunu iddia eden Doğukan Ünal, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu ve kızlarının başına gelenlerin araştırılmasını istemişti.

Hastanede ‘Sahipsiz Bebek’ Denmiş

Baba Doğukan Ünal, hastaneye kızını görmeye gittiği zaman eşinin orada olmadığını söyledi. Ardından küçük kızının hastane yetkilerince ‘’sahipsiz bebek’’ olarak bilindiğini iddia etmişti. Doktorlar aynı zamanda hastaneye çok geç getirildiğini ve çok bekletildiğini belirtmiş. Bu nedenle Müge Anlı, ekibi ve babası da olayın cinayet olabileceği şüphesiyle çalışmalarına başladı. Kısa sürede annesinin yanında olduğu meydana çıkan Sare’nin 3 yaşındaki ablasının ölümüne yoğunlaşan Müge Anlı, canlı yayında gelen ihbarla adeta şoke oldu.

Çocuklara Uyku İlacı İçirmiş

İddiaların odağında sevgilisinin babası vardı ve canlı yayına telefonla katılan anne Melisa’nın kız arkadaşı, çocuklara uyku ilacı içirdiğini, tüm gün uyuduklarını söylediğini anlatmıştı. 
Anne Melisa’nın anne duygusu olmadığını, çocuklarını sürekli dövdüğünü de iddia etti, çocuklarının altını bez değiştirme işlemini de sevgilisi olan kişinin değiştirdiğini söyledi.  
Canlı yayına bağlanan annenin arkadaşı ise, çocuklara sevgilisine baba dedirttiğini, çocukları da sevgilisinin yıkadığını iddia etti. Meryem’in ölümüne dair bir farklı detay ise Müge Anlı canlı yayına gelen ihbarda minik kızının montu ile scooter’ının hediye denilerek farklı bir küçük kıza verildiği ortaya çıktı. 

Tüyler Ürperten İddia: Kulağından Kan Geldi

Küçük Meryem’in ölümünden birkaç gün öncesinde kulağından kan geldiği ileri sürüldü. Meryem ile annesini gören görgü tanıkları ise peş peşe bağlandı. Bazıları, Melisa’yı Meryem’i döverken gördüm dedi. Bu tarz iddialar stüdyoda bulunan acılı baba Doğukan Ünal’ı gözyaşlarına boğmuştu. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlanan Ayşe Hanım ise eşi Recep’in, Meryem’in montu ve scooter’ını kendi evladına hediye olarak getirdiği ve yanında da aynı eşyaları görünce şoke olduğunu belirtti.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen küçük Meryem’in ölümü ila alakalı son dakika itirafı, programa bağlanan Recep’in ailesinden geldi. Olay günü yaşananları anlatan Baba Mehmet Aldemir, olay gününün saat 16:30 civarı olduğunu ve son sözünün ise ‘’Baba beni kurtar.’’ Cümlesi olduğunu belirtti. Melisa, Meryem’i babasına benzediği için dövdüğünü de söylerdi. Dedi.

Olay günü Recep’in annesi de olay gününde Melisa’nın kızı Meryem’i dövdüğünü görmüş. Oğlu ise karışmak istediğinde, benim çocuğum, sen karışma diyerek kızardı.’’ Dedi. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen bu haberle birlikte otopsi raporu da incelendi. 

Babası Sinir Krizi Geçirdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Almanya’dan bağlanan Meryem’in annesi olan Melisa ise kızını sevgilisi Recep Aldemir’in kollarında baygın ve çıplak halde bulduğunu belirtti. Melisa’nın açıklamaları ise stüdyodaki izleyenlerin ağzını açıktı bıraktı. Çocuğun babası ise sinir krizi geçirdi. Annesi Melisa, ilk olarak kızının ölümünde sevgilisi Recep’in neden olduğu ve kendisine yalan ifade vermesi konusunda da ısrar ettiğini söylemişti. Müge Anlı, Meryem’in otopsi raporuna ilişkin açıklamalarda bulunmuştu. Melisa’nın ise kızı Meryem’in ölümüne dair açıklamaları şu şekildeydi:

‘’Ben öncelikle herkesten özür dilemek istiyorum, her şeyi başından anlatmak gerekirse o gün bisiklet ve scooter olayı yoktu. O gün Recep’in evindeydim ve Asya ile birlikte çizgi film izliyorduk. Meryem ise uyuyordu, sonra ağlayarak yanıma geldi. Recep ise Meryem’i alarak içeri gitti ve ‘’Sus, ağlama’’ diye bağırıp çağırıyordu. Meryem ise ‘’Baba yapma’’ diye bağırınca ben içeriye gittim. Recep’in kollarında Meryem’i çıplak ve baygın halde gördüm. Recep’e ‘’Sen ne yaptın bu çocuğa?’’ dedim. O ise ‘’Bir şey yapmadım oyun oynuyorduk’’ dedi. O sırada ambulans geldi ve Recep bana olayı farklı şekilde anlatmamı söyle’’ dedi. Genel olarak olayın özeti bu şekilde gerçekleşti. Recep Aldemir ise verdiği ifadenin ardından tutuklandı.

Müge Anlı Canlı Yayınında Meryem Cinayetinin İtirafı Şoke Etti yazımız ilginizi çektiyse, Somer Şef ve Koruma Ordusu Tepki Çekti yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap