Koç Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç burcunun ağırdan alması, koç burcunun aceleci ve atılgan olması ilişkinizi nasıl etkileyecek? Koç yengeç burcu uyumu konusunda tüm bilgiler burada...

Koç Yengeç Burcu Uyumu

Koç yengeç burcu uyumu genel olarak karmaşaadn ibarettir diyebiliriz. Koç burcu ateş grubundadır, yengeç burcu ise su grubu içerisindedir. İlk bakışta zıt karakterlere sahiptirler. Fakat âşık oldukları zaman uyumlu bir çift olabilirler. Yengeç burcu, sevdiklerine önem veren kişilerdir ve evine bağlıdır. Koç burcu ise güveneceği birini yanında ister. Yengeç burcunun duygusal karakteri ve bağlılığında o güveni hissedebilir. Yengeç burcu genel olarak naif bir enerjiye sahiptir. Bu nedenle koç burcunun pozitif desteğini çok olumlu karşılar. Bu yazımızda koç yengeç burcu uyumu hakkındaki her şeyi sizlere açıklıyoruz...

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Bu iki burç genel olarak bir araya gelmelerinde zorlanırlar. Fakat bu ilişki imkânsız değildir. Her iki tarafta bu beraberliklerinde uzlaşıcı ve sabırlı olursa çok iyi bir ilişki yaşayabilirler. Her iki burçta öncüdür. Bu nedenle ilişkiyi kendi taraflarına çeker. Koç yengeç uyumu yüzde üzerinden %30 diyebiliriz. Bu oran ilk etapta çok sağlıklı gözükmese de uyum ve aşkın önünde hiç bir şey duramaz. Yengeçler bu ilişkide her zaman en sabırlı taraftır. Fakat uzun vadede koç burcunun ani çıkışlarında kırılmaya başlar. Neticede sabrın da bir sonu vardur. Bu nedenle hem arkadaşlıkta hem de aşk ilişkilerinde mutsuz olmaları daha olasıdır.

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç erkek koç kadın uyumu konusunda net bir şey demek zordur. Yengeç burcu erkeklerinin son derece duygusal bir kişiliği vardır ve hassastır. Bu açıdan koç burcu kadınlarına cazip gelebilir. Koç yengeç burcu uyumu konusunda, yengeç burcunun sessizliği birçok zaman da ne yapacağını belli etmemesi, duygusal olarak manipüle olabilmesi gibi durum soruna yol açar. Bu durum koç burcunu rahatsız edebilir. Koç ile yengeç burcunun tarzları farklıdır. Bu nedenle bu özellikleri bastırmanız zor hale gelebilir.

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını Uyumu

Koç erkeği yengeç kadını arkadaşlığı uyumu oldukça iyidir. Fakat aşk konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz. Yengeç burcu kadını bir koç erkeğini idare etmede zorlanabilir. Yengeç kadınının daha evcimen ve daha anaç yapısı vardır. Koç burcunu sıkmadan yanınızda tutabilmek adına önemlidir. Koç burcu ilk zamanlarda iyi olsa da romantizm ve duygusallıktan çabuk sıkılır. Çünkü koç burcu heyecan, aksiyon, hız ve adrenalin insanıdır. Koç burcu erkeği yengeç kadını uyumunda yengeç kadınının hassas yapısı daha fazla öne çıkar. Empati gücü ve mükemmel su enerjisiyle bu ateşi söndürülebilir. Bu ilişkide özgürlük ve bağlılık kavramları çarpışacaktır. Evcimen Yengeç, özgür ruhlu Koç'u evcilleştirebilirse mutluluğun kapıları açılacaktır..

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Yengeç Burcu Aşk Uyumu

Koç yengeç burcu uyumu içinde, ateş grubu olan koç burcu ve su grubu olan koç burcunun aşk uyumu çok düşüktür. Eğer koç burcu ve yengeç burcu beraber olmaya başlarlarsa bir şansları olabilir. Hem yengeç hem de koç burcu sevdiklerini koruma konusunda hassaslardır. Yengeç burcu, koç burcuna daha iyi bir güvenlik ve ev yaşamı duygusu sağlasa da bu ikilinin anlaşması yine de zordur.

Koç burcunun daha mutlu bir beraberlik yaşaması adına yengeç burcunu dinlemeyi öğrenmelidir. Yengeç, daha içgüdüsel bir seviyede faaliyet sağlar. Verdiği tüm öğütler koç burcunun hata yapması önler. Bu anlamda koç yengeç aşk uyumu için bir şans yakalayabilirler.

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Yengeç Burcu Cinsel Uyumu

Koç ile yengeç burcunun cinsel ilişkilerindeki tek sorun, koç burcunun nazik davranmamasıdır. Yengeç koç cinsellik uyumu yakalayabilmek adına koç burcunun duygularını göstermeyi bilmesi gerekir. Aynı zamanda, ilişkilerinin ilk başında bu büyük farkı halletmeliler. Her ikisi de hazır olmadığı bir şeyi yapmaya zorlanmazsa cinsel çekim yüksek olur. Böylece cinsel ilişkileri daha duygusal ve daha heyecan verici hale gelir. Koç burcu cinsellikte kendi arzularını bir miktar ikinci plana atmalı ve daha ılımlı yaklaşmalıdır. Zamanla koç burcuna ait fantezileri yengeç kabul edecektir.

Her iki burç, cinsellikte romantiklik ve heyecan arar. Özellikle koç burcu erkeği tutkuyu arar. Bu konuda koç burcu erkeği, yengeç burcu kadına karşı nazik olmalıdır. Eğer temelleri yerine oturtarak ten uyumunu yakalarlarsa, iki tarafta cinselliklerinden tatmin olur.

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

Koç yengeç burcu uyumu ile evliliklerinde birbirlerini tamamlayan bu çiftler, çoğu zaman ortak noktayı bulmada zorlanırlar. İki burç sevgililik ve evlilik dönemlerinde kıskançtırlar. Bu nedenle zaman zaman birbirlerini kısıtlarlar. Yengeç burcunun melankolik hali ve koç burcunun gerçekçi karakterleri sürekli çatışma içerisinde olacaktır. Koç yengeç evlilik uyumu konusunda anaç bir yapıya sahip olan yengeç burçları, aile bağlarına daha fazla önem verir. Bu nedenle koç burcu maceracı ve özgürlükçü tarafına yenilir. Eğer yengeç burcuna ayak uydurursa mutlu bir evlilik hayatları olur.

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Yengeç Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç yengeç arkadaşlığı ve anlaşabilme uyumu biraz dengesiz olabilir. İki burçta ilk iletişimlerinde, konuşmaya varmadan sohbeti kesebilirler. Çünkü özellikle aslan burcu, iyi davranma niyetinde değildir. Sohbet sırasında birbirlerinin damarına basarlar. Aynı zamanda konuya odaklanmak, bahsedilen sorunu çözmek onlar için zor olur. İkisinin de ilgi alanları çok farklıdır bu sebeple kişisel olmayan bir şey konusunda sıradan konuşsalar da konuşmayı başlatan kim olursa olsun sohbeti konudan saptırmama konusunda zorlanırlar.

Koç yengeç burcu uyumu

Koç Yengeç Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Koç ve yengeç burç uyumu içinde tek ortak özellikleri her ikisinin de öncü burçlardan olmasıdır. Bu durumda, birbirlerinin kişiliklerine anlayış göstermelerine yardımcı olurlar. Koç yengeç uyumu kapsamında, bu ikili öncüdür. İki burçta, duruma göre hareket eden kişiliği sayesinde iletişimlerine yaşayacakları tüm yanlış anlaşılmalar ve çatışmalardan kurtulabilirler. Fakat yengeç burcunun gözünde bu tarz bir ilişki için amacı olmaz. Kendilerinin rahat olmadığı bir iletişimde sürekli savaşır halde olabilirler. Kısaca koç yengeç burcu uyumu çok hassas bir denge içerisindedir.

Koç Yengeç Burcu Uyumu yazımızı beğendiyseniz, mutlaka Depresyona İyi Gelen Yiyecekler yazımıza göz atmalısınız.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap