Koç Oğlak Burcu Uyumu

Koç ve Oğlak burcu insanının anlaşıp anlaşamayacağını merak ediyorsanız buyurun.

Koç Oğlak Burcu Uyumu

Koç ve oğlak ilişkisi kolay bir birliktelik olmaz. Koç oğlak burcu uyumu düşük olmasının nedeni de ortak sinerjilerini korumak için çok çaba harcamaları gerekmesidir. Olaylara bakış açıları birbirinden zıt olur. Koç burcu, planlama yapmaz ve sonuçlarını düşünmez. Oğlak ise bir eylemin sonuçlarının çok iyi hesaplar. Emin olmadan kesinlikle uygulamaya geçmez. Koç burcunun hareketleri, oğlak burcuna göre hep risklidir. Bu iki burç daha yavaş gitmeyi ve iyi planlanmış hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemeyi tercih eder. Koç oğlak burcu uyumu ve daha fazlasını sizlere açıklıyoruz…

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Koç ve oğlak burcu uyumu ve anlaşması zordur. Çünkü ikisi de hayatlarında zirvede olmayı ister. İlk aşamada birbirlerine yönelmeye kalksalar da ne koç burcu ne oğlak burcu buna izin verir. İki bireyde kendisinin lideridir. Kendi düşünceleri doğrultusunda hareket etmek isterler. Bu nedenle ilişkilerinin başında birbirine uyum sağlamada zorlanırlar. Âşık olduklarında bu durum tamamen değişir. Eğer hem koç burcu hem de oğlak burcu kendinden ödün verirse anlaşma durumları değişir. Yani koç oğlak burcu uyumu yüksek olabilmesi için iki tarafında büyük emek vermesi gerekir.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Koç burcu kadınlarının karşısında oğlak burcu erkeği varsa, işler pek kolay değil. Koç kadını, mücadeleci, cesur olsa da karşısında soğuk bir duvar vardır. Oğlak erkeği mücadeleden asla yılmamaktadır. Üstelik koç burcu aksine, planlı ve soğukkanlıdır. Oğlak erkeği, stratejiler kurar ve bunları disiplinli bir şekilde takip eder. Böylece koç kadınını çok kolay şekilde alt edebilir. Koç kadını oğlak erkeğine nasıl davranmalı baktığımızda bu noktada karşı tarafı zorlamamalı ve oluruna bırakmalıdır.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Koç ve oğlak burcu çok inatçıdır. En iyi yöntemin kendisininki olduğunu düşünür. Hayat felsefeleri ise birbirinden tamamen farklıdır. Oğlak kadını koç erkeği ise en fazla zorlanan ilişki olur. Koç burcu, oğlak kadınının inatçılığı ile uğraşmak istemez. Koç erkeğinin lider, öncü yönleri, sizinkilerle çakıştığında son derece zorlu bir ilişki olur. Koç burcu sürekli olarak dinamizm arayışındadır. Mücadeleyi sever, bu nedenle karşısındaki duvarları görmek hoşuna gitmez. Oğlak burcu kadını da kurallarından kolay şekilde ödün vermez. Bu nedenle bu ilişkinin mutlu sonla bitme olasılığı oldukça az.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Oğlak burcu, bir ilişkide kendini ileriye götürerek ve geliştirmeyi ister. Yani hayattaki hedeflerine ulaşmada kendisine yardımcı olacak bir kişiyi seçer. Koç ise beraber olduğu zaman tutkulu, sabırsız bir şekilde sonuçlarını düşünmeden o kişinin peşinden gider. Koç oğlak burcu uyumu konusunda başarılı bir ilişki sürdürmesi ve uyumlu olabilmesi için karşılıklı büyük tavizler vermelerine bağlıdır. Aynı zamanda iki tarafta uzlaşmalıdır. Çok zorlayan bir ilişki gündeme gelir fakat birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Bu nedenle çaba sarf etmeye başlamalılar.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak ve koç cinsel uyumu karmaşıktır. Oğlak burçları, aşk ve cinsel hayatında da kendi kişilik özelliklerini gösterir. Aynı zamanda aşk hayatında sürekli sağlam ilişkiler yaşamak ister. Bu nedenle koç burcuna kendini kolay kolay teslim etmez. Oğlak burcu, ciddi ilişkilerin burcu olarak da bilinir. Aşk hayatında istikrar ve düzen ister. Oğlak burcunun aşk hayatında da karşı tarafa mesafeli davranır. Fakat koç burcuna göre daha sadıktır. Bazı durumlarda koç burcunun sınırsız fantezilerinden hoşlanmaz. Cinsellikte de daha ciddi şekilde ilerlemek ister.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak ve koç burcu inatçı bir kişiliğe sahip olduğu için, evlilik uyumlarını uzun süre sağlamaları imkânsız olur. Koç oğlak burcu uyumu içerisinde tamamen terstir. Her iki burçta da ev içerisinde veya dışında karşısındakini yönetme isteği vardır. Böylece aralarında büyük anlaşmazlıklar meydana gelir. Böylelikle uzun bir evlilik yaşamaları çok zordur. Özellikle oğlak erkeği ve koç kadını evliliğinde, koç kadını çok yıpranır. Oğlak kadını koç erkeğinde de koç burcu zaman içerisinde oğlak kadınından sıkılmaya başlayabilir.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç oğlak burcu arkadaşlık uyumunda, her ne kadar birbirlerine zıt kişiliklerde olsalar da arkadaşlık uyumlarını sağlamada büyük bir başarı sağlar. Arada bir inatları tutar ve birbirlerini yönetme isteği ortaya çıkar. Bu noktada arkadaşlıklarının uzun süre devam etmesi ve uyum içerisinde olabilmeleri açısından büyük bir çaba harcarlar. Koç oğlak burcu uyumu içerisinde, iki burçta birbirlerini yönetme istekleri sürekli olur. Bu nedenle arkadaşlıklarında birbirlerine laf anlatmakta zorlaşır. Bu şekilde olduğunda iletişim sırasında sorun yaşayabilirler.

Koç oğlak burcu uyumu

Koç Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Burç uyumları içerisinde oldukça zor bir ikili olan koç ve oğlak burcu inatçı bir kişiliğe sahiptir. Oğlak burcu, koç burcunu disiplinli duruşu ile etkiler. Koç burcu ise plansız, çoşkulu kişiliği ile oğlak erkeğini etkileyecektir. Fakat birbirlerini etkiledikten sonrasında bu ilişkinin yürümesi zorlaşır. Çünkü ağır basan inatları, geri birbirinden soğutur.

Hem oğlak hem de koç burcunun daha iyi bir yaşam tarzına sahip olmaları için birbirlerine iyi davranmaları gerekir. Aksi takdirde uzun bir birlikteliğin meydana gelmesi mümkün değildir. Koç oğlak burcu uyumu yüksek olabilmesi için her iki taraf, inatçı kişiliğini en aza indirmelidir veya tamamen terk etmelidir. Üstelik baskın ve yönetici isteklerini bir kenara bıraktıklarında, daha mutlu bir yaşantıya sahip olabilirler.

Eğer Koç Oğlak Burcu Uyumu yazısını beğendiyseniz, mutlaka Hayatınızı Değiştirecek Filmler yazısına göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap