Koç Koç Burcu Uyumu

Hayatınızda yüksek tempo, hız ve heyecan eksik olmasın diyorsanız bu ilişki tam size göre. İşte koç koç burcu uyumu konusunda bilinmesi gereken her şey!

Koç Koç Burcu Uyumu

Koç koç burcu uyumu hem arkadaşlık hem de aşk ilişkisinde pozitif diyebiliriz. Fakat aynı özelliklere sahip olan bu iki kişi aslında yaşayarak öğreneceklerdir. Dinamik ve enerjik bir yapıya sahip olan bu ikili, çok kolay ortak nokta bulabilirler. Barındırmış oldukları enerjiyi karşılarına yansıtırlar. Barındırmış oldukları enerjiyle beraber harika zaman geçirebilecekler. Bu yazımızda koç koç burcu uyumu hakkındaki her şeyi sizlere açıklıyoruz...

Koç koç burcu uyumu

Koç Koç Burcu Anlaşabilir mi?

Koç burçları genel olarak duygularını, enerjilerini ve görüşlerini çok kolay ortaya koyabilirler. Aynı zamanda fethetmekten ve öne çıkmaktan da çok hoşlanan kişilerdir. Fakat aynı ortamda iki koç bulunuyorsa ve birbirlerine yardımcılarsa koç koç burcu uyumu içinde iyi sonuç alırlar. Birbirlerine benzediklerinden dolayı, kendi hatalarını daha kolay bulurlar. Bu nedenle koç ve koç burçları ortaklaşa amaçlar peşinde, uygun koşullar altında ilerlerse daha güzel bir koç koç burcu uyumu ve birliktelik yaşanır.

Koç koç burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Uyumu

Genel olarak herkesin bildiği ‘’Aynı kutuplar birbirini iter’’ sözü bu çift için geçerli değildir. Koç kadını koç erkeği uyumu şaşılacak derecede iyi anlaşarak çok harika şekilde koç koç burcu uyumu sergilerler. Her ikisinde inatçı ve liderlik karakterleri baskındır. Fakat hem enerjik hem de heyecanlı yapıları bu durumu tolere eder. Özgürlüklerine düşkün olan bireyler, eğlenceyi çok severler. Bu nedenle zaman ve yer konusunda sıklıkla tartışma içine girerler. Fakat koç koç burcu uyumu ile aralarında meydana gelen ilişki aşka dönüştüğünde küçük sorunlar gündeme gelebilir.

Koç koç burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını Uyumu

Koç erkeği koç kadını aynı şekilde özgürlüklerine düşkündürler. Aynı zamanda gerçek âşık olduklarında hayalindeki kişiyi bulduklarına inanırlar. Bu nedenle her zaman tutkulu bir aşk yaşayacaklardır. Koç erkeği koç kadını uyumu içinde iki tarafta aradığı aşkı bulduğuna inanırlar. Bu nedenle rahatlıkla bir evlilik gerçekleştirirler.

Koç erkeği, sadakate pek önem vermez. Fakat koç kadınına tutkulu aşık olduğunda sonuna kadar bağlanacaktır. Koç burcu erkeği ile beraber koç burcu kadını, yüksek enerjiyi bir araya getirirler. Koç koç burcu uyumu ile beraber geçirdikleri eğlenceli ve dolu saatlerle aralarında sevgi bağı daha kolay oluşur.

Koç koç burcu uyumu

Koç Koç Burcu Aşk Uyumu

Koç ile koç burcu aşk uyumu son derece hassas bir ilişki yaşar diyebiliriz. Birlikteliklerinin uzun vadeli olabilmesi için etraftan destek almalarına ihtiyaçları vardır. Koçlar genel olarak sabırsızdır ve eğer işler yolunda gitmezse hayal kırıklığına uğrarlar. Bu nedenle beraberliklerini zora sokabilirler. Özellikle iş hayatında beraberlerce hayatı boyunca planlı ve daha rahat yaşarlar. Koç ile koç burcu, kişiliklerinde genel olarak olumludur ve iyi giderse çoşkulu bir ilişki yürütürler. İki kişide ilişkileri boyunca heyecanını ve tutkularını sürdürmelidir aksi takdirde aldatma durumları meydana gelebilir.

Koç burçları kendi bildikleri yolda ilerlerler. Bu nedenle koç koç burcu uyumu kapsamında, bencil olmamak konusunda birbirlerini alttan almalıdır. Bunun dışında duygularını direkt olarak ifade ettiklerinden dolayı anlaşma konusunda problem yaşamazlar. Ne hissettiklerini de birbirlerine net şekilde anlatabilirler. İki koç bir araya geldiğinde mutlaka şiddetli patlamalar yaşanır fakat bu patlamalar çok kısa sürer.

Koç koç burcu uyumu

Koç Koç Burcu Cinsel Uyumu

Koç ile koç karşılaştıkları zaman ilginç bir durum ortaya çıkar. Koç ve koç cinsellik uyumu içinde bu durum aynıdır. Koç burcu çiftleri hayatı dolu dolu yaşarlar ve aynı durumu cinsellik hayatlarında da yaşarlar. Birbirlerinde ten uyumunu yakalaması oldukça zordur fakat yakaladıkları zaman tutkulu günler onları bekler. Koç kadını koç erkeği cinsel uyumu için, koç burçları lider olmayı severler bu nedenle ikisi de lider olmayı ister. Koç kadınları, hangi erkek olursa olsun kendilerine rahatlıkla bağlarlar.

Koç koç burcu uyumu

Koç Koç Burcu Evlilik Uyumu

Genellikle cinsel yaşamda mükemmel bir uyum yakalayan koç burçları, bunu evlilikle taçlandırabilirler. Koç koç evlilik uyumu konusunda herhangi bir sıkıntı olması mümkün değildir. Çünkü her ikisi de aynı şeyi ister. O kadar uyumludurlar ki evliliğin her sürecini planlarlar. Fakat evlilik sonrasında hayatlarını tek düzeye indirirlerse ve ilişki monotonlaşırsa ileride birbirlerinden sıkılabilirler. Fakat aralarında bulunan sevginin seviyesine bağlı olarak sürpriz ve yeniliklerle hayatlarına daha kolay renk katacaklardır. Sevgi her şeyin ilacıdır.

Koç koç burcu uyumu

Koç Koç Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç burçları genel olarak arkadaş canlısı ve dışa dönük kişilerdir. Bu durum aynı özellikleri sergileyen kendi burçlarına sahip olan kişiler içinde geçerlidir. Koç koç arkadaşlık uyumunda tarafların aralarında çıkar çatışması olursa problemler baş gösterebilir. Aralarında var olan arkadaşlık zedelenebilir. Bu nedenle ilk tanışma ve birbirine güvenme aşaması oldukça önemlidir. Birbirlerine karşı saygılı olduklarında küçük sorunları büyütmez ve konuşarak çözerler. Bu problemleri atlatarak arkadaş oldukları harika bir arkadaşlık ve ortaklık onları bekliyor olacaktır.

Koç koç burcu uyumu

Koç Koç Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Burç uyumları içinde koç ile koç burcu uyumu hassas bir dengeye bağlıdır. Her iki tarafta aynı özellikleri sergilerler. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi taraflar bir süre sonra birbirlerinden sıkılabilirler bu nedenle aralarındaki sevgi ve aşkın kuvvetli olması gerekir. Aksi takdirde ilişkinin sonu ne yazık ki aldatmaya kadar gidebilecektir. Baskıcı ve liderlik karakterlerini birbirlerine karşı törpülemeli ve birbirlerine karşı da düşüncelerinde saygılı olmalıdır. Bunun dışında bu ikili, diğer burçlarla olamayacağı kadar heyecanlı bir ilişki yaşarlar. Kavgaları ve ortak enerjileriyle asla sıkılmazlar.

Savaş gezegeni olan Mars tarafından yönetilen koçlar, ya asker gibidirler. Her daim bir savunma mekanizmasına sahiptirler ve kendilerini korumaya alırlar. Bu sebeple bir olarak başka bir kişiye karşı veya birbirlerine karşı savaş halindedirler. Hangi yönü seçtikleri ilk karılaştıkları andan itibaren belli olur. Eğer yolunda giderse, doğalarında tutkulu olan bu burçlar ilişkilerinde tutkulu ve heyecanlı olabilir. Tekrar belirtiyoruz unutmayın ki sevgi her şeyin ilacıdır.

Koç Koç Burcu Uyumu yazınız hoşunuza gittiyse, sevgilinizle izleyebileceğiniz En İyi 10 Hayalet Filmi yazımıza da mutlaka göz atın.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap