Kısmetse Olur Cansel Çördük Sahneye Atladı, Kadın Şarkıcının Kafasında Bardak Kırdı

Kısmetse Olur programı ile tanınan Cansel Çördük, iş birliği yaptığı Kristina Menissov'a saldırdı. görüntüler ise gündeme bomba gibi düştü...

Kısmetse Olur Cansel Çördük Sahneye Atladı, Kadın Şarkıcının Kafasında Bardak Kırdı

Kısmetse olur programı ile adından söz ettiren Cansel Çördük, sosyal medya hesabı ve yaşamıyla sürekli dikkat çekiyor. Cansel Çördük, geçtiğimiz gün ise eğlence mekânında yaşamış olduğu olayla gündeme gelmişti. Cansel Çördük, birlikte şarkı çıkarmış olduğu partneri Kristina Menissov’un başında bardak kırmıştı. O anlar ise sosyal medyanın en fazla konuşulan konuları arasında yer aldı. Kristina Menissov ise bu anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, ‘’Ve bu bizim iş birliğimizin sonu, bu şarkıda ikimizin de hakkı var ve sonuna kadar yaşayacaktır.’’ Notunu düşmüştü. 

Cansel Çördük ilk olarak Kısmetse Olur programında Eser West ile yaşamış olduğu aşkla yıldızı parlamıştı. Ardından yurt dışına yerleşti ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeye devam etti. Son senelerde geçirdiği estetik operasyonlarla büyük bir değişim yaşamıştı. Sonrasında müzik dünyasına da adımı attı ve Kristina Menissov ile iş birliği yaparak albümlerini çıkarttı.

Cansel Çördük Neden Bardak Kırdı?

Kısmetse Olur programının fenomen yarışmacıları arasında olan Cansel Çördük, arkadaşı olan Kristina Menissov ile düet yapmıştı. Gece kulübünde sahneye çıkan ikilinin iddialarına göre de arası bozulmuştu. Sahneye farklı biriyle çıkan Kristina Menissov, Cansel Çördük’ün alkollü olduğunu iddia etti.  Aynı zamanda onunla şarkı söylememişti. Arkadaşının davranışına sinirlenen Cansel Çördük ise yerinden kalkarak eline almış olduğu bardağı, Kristina Menissov’a fırlattı. Yanındaki şarkıcı kadın ise Cansel Çördük’ü ittirerek sahneden uzaklaştırdı. Bu duruma şahit olan insanlarda neye uğradığını şaşırarak anı videoya aldı.

Eski gelin adayı Cansel Çördük ise Kristina Menissov’un yapmış olduğu paylaşımının altına şu yorumu yaptı, ‘’Kristina bu şarkı bizim şarkımız ve bunu aşkla yapmıştık. Çok saygısız bir şekilde bağırıyorsun bana! Çok üzüldüm ve çok kızdım çünkü başka bir kızla çıkarak bizim şarkımızı okudun. Bu benim kalbimi çok kırdı, çok heyecanlıydım. Tüm bu olaylar yaşandığı için kendimi kötü hissediyorum.’’ Dedi.

Evlenme Programı Kısmetse Olur’da Tanındı

Evlenme programı olan Kısmetse Olur yarışmasının birinci ve dikkat çeken gelin adayları arasında bulunan Cansel Çördük, yalnızca yaptığı açıklamalarla değil, sosyal medya paylaşımlarıyla da sürekli gündemde. Seneler içerisindeki değişimiyle şaşırtan Cansel Çördük, bu defa bir gece kulübünde kadın şarkıcının kafasında bardak kırmasıyla gündeme gelmişti. Alkollü olduğu iddia edilen Cansel Çördük, meydana gelen görüntülerde sinirle şarkı söyleyen müzisyene doğru saldırdığı görülüyor. Bu duruma ise müzisyenin tepkisiz kalması dikkat çekerken Cansel’den de açıklama gecikmedi.

Cansel Çördük Neden Sinirlendi?

Cansel Çördük, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla şarkı söyleyen Kristina Menissov şahsının onun sahne sırasını aldığını ve beraber söylemeleri gerektiği şarkıyı da tek başına söylediği için sinirlendiğini söyledi. Sözlerine devam eden Cansel Çördük, alkollü olmadığını, bardağı da ona atmış gibi gösterildiğini iddia etmişti. İlk olarak Eser West ile yaşadığı aşk ile akıllara kazınan Cansel, yurt dışına taşınsa da sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli dikkat çekiyordu. 

Seneler içerisindeki değişimi ile şaşırtan Cansel Çördük’ü görenler ise tanımıyor. Son dönemlerde paylaşımlarına ara veren Kısmetse Olur Cansel, bir şarkıcının başında bardak kırmasıyla gündeme geldi ve birçok takipçisinin de tepki vermesine yol açtı. 

Cansel Çördük, bir döneme damga vuran evlilik programında ünlenmişti. Fakat program bitince Amerika’ya yerleşmiş ve değişen yaşam tarzını da İnstagram üzerinden sürekli paylaşmıştı. Eski sevgilisi Eser West ile ara sıra birbirine göndermeleriyle gündeme gelmeye devam etti. Sonrasında FBG Goat isimli bir şarkıcı ile öpüşme videosu ortaya çıkmıştı. 

Cansel Çördük Şarkıcı mı?

Kısmetse Olur programıyla tanınan Cansel Çördük, ilk olarak Çılgın Dershane filminde rol almıştı. Sonrasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli yarışmayla adını geniş kitlelere duyurmuştu. Aynı programda tanıştığı Eser West ile olan inişli çıkışlı ilişkisiyle de sürekli gündemdeydi. Program içinde ve programdan sonra da birlikteliklerine devam eden bu çift, bazı aldatma iddiaları ile yollarını ayırmıştı. Ardından Cansel Çördük, yurt dışına taşındı.

Sosyal medyada iddialı paylaşımlarla gündeme gelen Cansel Çördük hem şarkı söylüyor hem de modellik yapmaktadır. İlk müzik kariyerine genel olarak sert bir geçiş yapmış ve ardından Los Angeles’ta sahne almaya başlamıştı. Meydana gelen iddialara göre düet yaptığı ve hatta albüm kapağında da birlikte poz verdiği Kristina Menissov ile birlikte girmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde birbirlerine girerek gündem oldular.

Paylaşımları ve yaşam tarzıyla sık sık gündem olan Cansel, ilk olarak Amerikalı şarkıcı ile çekmiş olduğu öpüşme videosu ile çok fazla konuşulmuş ve hatta eski aşkı olan Eser West ile birbirlerine sürekli göndermeler yapmaya devam etmişti.

İş Birlikleri Bitti mi?

Sahnelerini hep birlikte yapan Cansel Çördük ile Kristina Menissov, birlikte çıkarttıkları şarkıda iş birliklerini tamamen bozdu. Eski partneri Kristina Menissov’un kafasında bardak kırıp inkâr eden Cansel Çördük, bardağı yere attığını iddia etti. Aynı zamanda meydana gelen görüntülerinde fan sayfasında paylaşmaması için talimat vermişti. Cansel’in tüm bu anları inkar ettiği, ortamda darp olmadığı iddialarına karşılık o anlar magazine düştü. Ardından yaralanan elini sosyal medyada paylaşarak, ‘’Dün bana bunu yaptı!.’’ Dedi ve eski partneri olan Kristina Menissov’un adını paylaştı.

İnstagram Kullanıcıları Hesaplarının Askıya Alındığını Bildiriyor yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap