İkizler Yengeç Burcu Uyumu

Bir yandan özgürlüğüne düşkün olan ikizler, bir yandan geleneklerine bağlı yengeç… Acaba uyumu yakalayabilecekler mi? İşte ikizler yengeç burcu uyumu hakkında her şey…

İkizler Yengeç Burcu Uyumu

İkizler Yengeç Burcu Uyumu

Bu ikili arasında, ilk bakışta uyumu yakalamak zor olabilir. İkizler hayatında daha dost canlısı bir partner ister. Yengeç burcu ise romantiktir ve her zaman duygusal olarak onu destekleyen bir sevgili ve dost ister. Bu konuda hem ikizler hem de yengeç birbirini anlar ve kendilerinden ödün verirse anlaşabilirler. İlişkilerinde genel olarak zorlayıcı kısım yengeçtir. Fakat iki burçta saldırgan, dik başlı değildir.  Yengeç, ikizler burcunu güvenilmez, kendisi gibi fazla huzursuz bulabilir. Bu anlamda sorun yaşayabilirler. İşte ikizler yengeç burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

İkizler Yengeç Burcu Anlaşabilir mi? 

İkizler burcu, duygusal boyutta bir bağlanma ve kararlılık arayışında olan yengeç burcuna iyi bir partner olamayabilir. Arkadaşlıkları, bu ikili için iyi bir alternatif olurken bir aradayken sözden söze, duygudan duyguya hızlı bir şekilde geçebilirler. Bunun dışında yengeç ve ikizler, etkili bir rol paylaşımı yapabilir. Genel olarak bur burcun iki temsilcisi olarak, başlangıç aşamasında birbirinizi cazip bulacağınız kesindir. İkizler burcu, güzel konuşmasıyla birlikte dikkat çeker. Bu nedenle yengeç burcunun isteklerini karşılayacaktır.

İkizler Burcu Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

İkizler kadını için, yengeç erkeğini tavlamak kolay olsa da iyi bir eşleşme olmayabilir. İkizler kadını zekasıyla yengeci etkilese de yengeç burcunun sessizliği, yavaşlığı ve ağırlığı ikizler burcunun uçarı karakterine ters gelecektir. Bu anlamda hem yengeç erkeği hem de yengeç kadını ilişkilerinde yorulur. Yengeç burcu, son derece hassas, koruyucu, duyarlı, kollayıcıdır. Bu anlamda ikizler kadının ihtiyaç duyduğu güven ve samimiliği çok iyi sağlar.

İkizler Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını Uyumu

Yengeç kadınları için, kıpır kıpır ikizler erkeği, değişken ve kararsız görünebilirler. Bunun dışında yengeç burcunun duygusal anlamda çalkantıları, onun uçarı havasıyla örtüşmesi zor olabilir. İkizler burcu, yengeç burcunu anlama, duygularınızı değerlendirme konusunda beklenen metanet ve sabrı göstermeyebilir. İkizler erkeği, her şeyi fikirleriyle tartar ve pratik çözümlere de hızlı şekilde ulaşır. Bu anlamda yengeç burcunun ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. İkizler erkeği içinde, yengeç kadınları harika bir eşleşmedir. Çünkü yengeç kadını, ikizler erkeğinin evini sarıp sarmalar.

İkizler Yengeç Burcu Uyumu Aşk 

Aslında ikizler ve yengeç burcu, bir araya geldiklerinde birbirlerinden pek hoşlanmayabilirler. Çünkü yengeç burçları ilk aşamada ikizler burcunu kurnaz bulur. İkizler burcu da yengeç için aynı şekilde sinsilik hisseder. Bu burçların özellikleri de birbirlerine kötü bir enerji verecektir. İkizler burçları, ilk aşamada yengeç burcunun beklentilerini karşılayabilir fakat sonrasında birbirlerini yorabilirler.

Özellikle yengeç burcunun beklediğiniz güzel cümleleri bir çırpıda sunar ve mantıklı konuşmalarıyla aklını alır. Bu noktada ikisi de birbirlerini beğenecek ve birlikte olmak isteyecekler. Fakat aşkları çok çabuk tükenebilir ve uzaklaşmak isteyebilirler. Bu nedenle ikizler yengeç burcu uyumu ve aşkı genel olarak umutsuz diyebiliriz.

İkizler Yengeç Burcu Cinsel Uyumu 

İkizler ve yengeç, tüm olumsuzluklara rağmen yatakta harika bir ten uyumu yakalarlar. İkizler burcunun enerjik ve maceracı yapısı, bu iki burcun yatak uyumu bakımından kendilerini şanslı hissetmelerinde etkilidir. Aşk ve tutku dolu bir birliktelik yaşadıklarında bu tutkunun beraberinde iyi bir ten uyumu getirir. Yengeç burcu, romantik ve tutkulu tavırlarıyla ikizler burcunu cinsel yaşamda tamamlar ve mutlu olmasını sağlar.

İkizler Yengeç Burcu Evlilik Uyumu 

İkizler ve yengecin uyumuna bakıldığı zaman hem ikizlerin hem de yengeç burcunun biraz uzak durduğu göze çarpar. İkizler burcunun ve yengeç burcunun yaşamında farklı öncelikler görülür. Yine de mantığa ve duygulara hitap eden yengeç burcu için evliliğe ikna olabilirler. Evlilik uyumu için her iki tarafta da karşılıklı olarak saygı, sevgi ve anlayış bakımından büyük sorumluluklar düşer. İkizler yengeç burcu uyumu konusunda evlilikleri bir süre sonra yolunda gitmeyebilir. Yani hem ikizler hem de yengeç burcu evliliklerinde problemler yaşayabilir.

İkizler Yengeç Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler ve yengeç burcunun arkadaşlık uyumu, zıtlıklardan doğan aynı zamanda çekici bir arkadaşlık olarak göze çarpar. Arkadaşlığın uzun süreli olması ise iki tarafın fedakarlıklarıyla gerçekleşir. Hem ikizler hem de yengeç burcunun empati kurmaları ve fedakârlık yapmaları gerekir. İkizler burcu, sosyal ve aktif kişilerdir. Bu durum, yengeç burcunu rahatsız edebilir. İkizler burcu için sevdiği insan kadar kurduğu arkadaşlıklarda önemlidir. Yengeç burcunun sahiplenici yapısı, ikizler kadınını kısıtlarsa, arkadaşlıkları zor bir sürece girecektir.

İkizler Yengeç Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yengeç burcunun ağırbaşlı olması, bir o kadar da gizemli ve çekici romantik halleri, zekâsı ve hareketli yapısı ikizler burcuna her zaman çekici gelir. İkizler burcu da duygularından çok mantığına değer verir. Bu nedenle yengeç erkeğinin duygusal yaklaşımları ile kalbinin sesini dinlemeye yönelebilmektedir. İkizler burcunun cazibeli, ulaşılmaz ve enerjik yapısı, yengeç burcunu kendisi için mücadele etmeye davet edebilmektedir.

Zıtlıkların göz ardı edilmemesi gereken bu ilişkide, ortak noktalar öne çıkarılabilir. Anlaşılmayan konularda inatlaşmaktan da uzak durulmalıdır. Böylece ikizler yengeç burcu uyumu daha iyi olabilir. İki tarafta duygularına önem vermeli, birbirlerini sıkmamalı, yargılamamalı, ruhsal bunalımlara da sürüklenmemelidir.

İkizler Yengeç Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse mutlaka Yakın Arkadaşlarla Yapılacak Çılgınlıklar yazımıza göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap