Yakın Arkadaşlarla Yapılacak Çılgınlıklar

Arkadaşlarla vakit geçirmek her zaman harika bir fikirdir. Birlikte anılar yaratabilir ve birbirinize daha sıkı kenetlenebilirsiniz. Özellikle çılgınsanız ve artık kendinizi aşmak istiyorsanız önereceğimiz aktiviteleri mutlaka deneyin. Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar ve daha fazlası bu yazıda…

Yakın Arkadaşlarla Yapılacak Çılgınlıklar

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar ile hayatınızın en güzel dönemlerini dolu dolu geçirebilir ve eşsiz anılar edinebilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız veya bir organizasyon planlıyorsanız yapacağınız birçok etkinlik var. Birbirinden güzel anılar edinebileceğiniz, harika anılar biriktirebileceğiniz, yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar ve daha fazlasını sizler için hazırladık.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Bungee Jumping

Hem kendiniz için hem de arkadaşlarınızla yapacağınız en çılgın şeylerden biri Bungee Jumping yapmak. Arkadaşlarınızla yapmak istediğiniz çılgın şeyleri düşünmeye başladığınızda bu kesinlikle en farklı ve zor fikirlerden biri. Arkadaşlarla yapılacak şeyler arasında bulunan ve paraşütünüzle atlamaktan bile korkutucu olan Bungee Jumping ile hayatınızda unutmayacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Aynı zamanda Bungee Jumping, hem dünyada hem de Türkiye’de adrenalin tutkunlarının tercih ettiği ekstrem sporlar arasında bulunuyor. Yüksek bir noktadan ip yardımıyla atlama prensibine dayalı olan bu spor, gerekli güvenlik önlemleri alındığında oldukça zevkli. Bunun dışında herkesin mutlaka çılgın şeyler listesi içinde yer alması gereken anılardan.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Tanımadığınız Birinin Düğününe Gidin

Belki de yapılacak en çılgın şeylerden biri de hiç tanımadığınız birinin düğününe gitmek. Arkadaşlarla yapılacak komik şeyler arasında bulunan bu aktivitenin en eğlenceli kısmı ise gelini veya damadı tanımadığınız halde kimsenin sizi yadırgamayacak olması. Çünkü hem gelin tarafı hem de damat tarafı sizin karşı taraf olduğunuzu düşünecek. Akşam yemeği için ücret vermenize gerek kalmaz veya leziz pastaları ücretsiz şekilde yiyebilirsiniz. Aynı zamanda dans pistinde arkadaşlarınızla harika vakitler geçirebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Gittiğiniz Konserde Sahne Arkasına Gizlice Girin

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar arayanlar için harika bir fikrimiz var. Gittiğiniz herhangi bir konser için hain planlarınızı devreye sokun. Dışarıda arkadaşlarla yapılacak aktiviteler arasında bulunan bu eğlence için mümkünse önceden konser alanını keşfedin. Konser bittikten sonra veya bitmek üzereyken gizlice sahne arkasına gidin. En iyi ihtimalle parti odasına girebilirsiniz. Bu süreçte hızlı koşmaya hazırlanmalı ve kameralarınızı açık tutmalısınız. Böylece sahne arkasında ünlülerle tanışabilirsiniz.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Aşkınızı İtiraf Edin

Eğer sizin veya arkadaşınızın hoşlandığı biri varsa hemen bunun için bir organizasyon hazırlayın. Bir kıza veya erkeğe aşık olma durumunuz varsa ve onu açığa çıkartacak cesaretiniz bulunmuyorsa, arkadaşınızla beraber mükemmel bir plan yapın. İster evde ister kafede veya hayal gücünüzün sınırlarınızı zorlayarak bir konum belirleyin. Hatta reddedilme durumu varsa, önceden depresyon köşenizi, mendillerinizi ve biralarınızı hazırlayın. En fazla reddedilirseniz arkadaşlarınızla beraber ağlarsınız.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar arasında bu mükemmel fikri mutlaka uygulayın. Bu süreçte arkadaşlarınızla yapabileceğiniz aşk itirafına hazırlanın. Aşkınızı itiraf etmenin farklı bir çılgın yolu da sevdiğinizin yanına gitmektir. Bu noktada sosyal medyadan yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber stalk yapın ve ne yaptığını öğrenmek için onları takip edin. Dışarı çıktığı zaman konumunu öğrenin ve sizde oraya gidin.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Koşu Maratonu Hazırlayın

Yakın arkadaşlara yapılacak çılgınlıklar arasında en yorucusu bu diyebiliriz. Bir maratona hazırlanın ve çılgınlar gibi koşun. İsterseniz, bulunduğunuz şehirde koşu maratonu düzenleniyorsa bir hafta sonu mutlaka arkadaşlarınızla katılın. Eşofmanlarınızı ve kafa bandanalarınızı hazırlayın ve alana gidin. Sonra tabi ki de iddiaya girin. Bitiş noktasına ilk varan kişiye diğerleri pasta ısmarlasın. Hepiniz bitiş çizgisine ulaştıktan sonra bir parti verin. Bunu çılgın hale getirmek için konfeti patlatın.

Dışarıda yapılacak aktiviteler arasında farklı bir yöntem de yürüyüş turlarına katılmak. Eğer şehrinizde varsa bu turları araştırabilir veya farklı tur firmalarıyla organizasyon yapabilirsiniz. Orman yürüyüşü, dağ yürüyüşü gibi birçok yürüyüş organizasyonu oldukça fazla bulunuyor. Üstelik arada yapılan pikniklerde, yapılacak en iyi aktivitelerden biri.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Dışarıya Cep Telefonunuz Olmadan Çıkın

Arkadaşlarınızla yapacağınız çılgınca şeyler arasında bunu hiç düşünmemiş olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir nokta ve bir saat bekleyin. Dışarıya çıkarken yanınıza telefonunuzu almayın. Planların dışına çıkacak bu aktivitede dış dünyayla iletişim kuramazsınız. Hem çılgın hem de sizi teknolojiden uzaklaştıracak etkili yollardan biri. Bu nedenle yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar arasında bunu mutlaka deneyin.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Çılgın Bir Kıyafet Hazırlayın ve Onla Gezin

BFF ile yapılacak şeyler listesi içine mutlaka eklemeniz gereken aktivitelerden biri de bu. Ne kadar çılgın giyinebilirsiniz? İster babaanne kıyafeti giyin, ister 80’lerden çıkmış gibi giyinin. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ve tüm gün arkadaşlarınızla bu şekilde gezin. Hatta bu şık kıyafetlerinizle şık bir akşam yemeğine gidin ve vakit geçirin. Böylece tamamen farklı ve eğlenceli bir gün geçirecek, herkesin size bakmasını sağlayacaksınız. Gün içerisinde birçok fotoğraf çekebilir ve bu anıları bir albüm haline getirebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar

Tüm Gün Arka Arkaya Sinemaya Girin

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar ve en eğlenceli aktivitelerden biri de sinemaya girmek. Haftada bir kere sinemaya gitmek artık klişe olmuş olabilir. Bu nedenle kendinize bir gün belirleyin ve ilk seanstan akşama kadar arka arkaya filme girin. O hafta sevdiğiniz birkaç tane film vizyona girdiyse daha eğlenceli olur. Böylece tüm gün bir çılgınlık yapabilir, arka arkaya sinemaya girebilir ve farklı bir deneyim elde edebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarla yapılacak çılgınlıklar tamamen hayal gücünüze göre değişebilir. Arkadaşlarınızla harika anılar yaşarken mutlaka fotoğraflamayı unutmayın. Böylece, hayatınızdaki en çılgın zamanlarınızı fotoğraflayabilir ve mükemmel anılar elde edebilirsiniz.

Eğer Yakın Arkadaşlarla Yapılacak Çılgınlıklar yazısı hoşunuza gittiyse, sizlere fikir verecek olan 2022 En İyi Komedi Filmleri yazımızı inceleyerek dönemin popüler içeriklerini keşfedebilirsiniz. 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap