İkizler Yay Burcu Uyumu

Karşıt burçların birbirini çektiğini biliyor muydunuz? İşte iki karşıt burç olan, ikizler ve yay burcu hakkındaki tüm detaylar…

İkizler Yay Burcu Uyumu

İkizler Yay Burcu Uyumu

İkizler yay burcu uyumu beraberliği son derece güçlü ve hareketli olabilir. Özellikle karşıt burçlardan oldukları için birbirlerine inanılmaz biçimde çekilirler. Fakat birbirlerine benzer tarafları da olduğu için bu çekim kimi zaman kişilik çatışmalarına yol açabilecek. İkizler için yay burcunun enerjik tutumu, iyimser hali ve her zaman geniş düşünen yönüyle son derece oyalayıcı, arkadaş canlısı ve ilişkiye yol açar. Yay için ikizler burcu ise, bilgi dolu, meraklı, özgür tavsıyla beraber iyi bir eş olabilecektir. İşte ikizler yay burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar…

İkizler Yay Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler ve yay burcunun anlaşabilmesi oldukça kolay. İlk aşamada bu ilişkinin sakinleşmesi, sabit bir temel oturabilmesi zor olabilir. Bu nedenle en iyi birliktelikleri aşk boyutuna çıktıkları zamandır. Eğer, ikizler ve yay evleneceklerse uyumlarını gözden geçirmelidir. Aynı zamanda ortak sorumluluk alanlarını incelemeliler. Bu beraberlikte, taraflar birbirlerini sıkmaz ve aşırı sorumluluklara boğulmazlarsa uyumlulukları söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

İkizler burcu kadınları, yay burcu erkeklerine çekici ve zeki gelebilir. İkizler burcu kadını içinde yay burcu erkekleri, aşırı eğlenceli gözükür. İlk aşamada bu beraberliklerinde çok eğleneceklerdir. Fakat görüş ayrılıkları çıkabilir. Bu noktada iki burçta ilişkilerine başlamadan öncesinde detaylı bir gözden geçirmelidir. İkizler yay burcu uyumunda, ikili genel olarak, renkli, zihinsel açıdan canlı, çok yönlü olduklarından dolayı devamlı olarak değişikliklerden hoşlanırlar.

İkizler Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

İkizler burcu erkeği ve yay kadını, hareketli, değişken, esnek ve uyum gücü yüksek yönleriyle birlikte birbirlerini tamamlayacaklardır. Bu ikili, birbirini besleyen harika bir ilişki meydana koyabilir. İkizler erkekleri, ilgi duyduğu şeyleri konuşmayı sever bu nedenle yay kadınına bilgi aktarmak ister. Birlikte birçok şey öğrenebilir, her yeri gezebilirler. Bu nedenle ikili harika bir beraberlik oluşturarak vakit geçirirken mükemmel bir keyif alacaklardır. İkizler yay burcu uyumu içerisinde en uyumlu çift, ikizler erkeği ve yay kadını uyumudur diyebiliriz.

İkizler Yay Burcu Uyumu Aşk

İkizler ve yay burcunun kafasına bir şeyleri takmayışı, konuların üstünde durmayışı, ikizler burcunun bilgisi ve yay burcunun bilgeliği, bu ilişkiyi capcanlı tutacaktır. Bu sebeple ikizler yay burcu uyumu oldukça yüksektir ve aynı zamanda aşk uyumları da harika olacaktır. İki burçta özgürlüğüne önem verir fakat ikizler burcu bu noktada daha özgürlükçü olabilir. Bunu dengelemekte ikizler burcuna düşer. İkizler burcuysanız acilen kendinizi partnerine göre biraz kısıtlamaya çalışmalısınız. Böylece mükemmel bir aşk uyumu oluşacak ve bu uyumda daha özgür ve renkli bir aşka dönüşecektir.

İkizler Yay Burcu Cinsel Uyumu

Eğlenceyi seven bu iki burç, sevmedikleri biriyle birlikte olamazlar. Bu durum cinsel hayatları içinde geçerlidir. Özellikle ikizler burcu, sevmediği biriyle birlikte olmak istemez. Yay burcu da cinsellikte uzun vadeli bir sevgi arar. Bu noktada cinsel uyumları daha mutlu geçer. Aşk hayatlarındaki deneyimlerini cinsel yaşamlarında da sergilemek isterler ve özgürlükçü olan bu burçlarda her türlü yeniliğe cinsel yaşamlarında açık olurlar. Aşk konusunda, ikizler yay burcu uyumu yüksek olduğu kadar, cinsel uyumları da yüksektir.

İkizler Yay Burcu Evlilik Uyumu

İkizler yay burcu uyumu konusunda merak edilen bir diğer konu da evlilik uyumlarıdır. Yay burcu ve ikizler burcu, sosyal ve seyahat etmeyi seven bir çift olurlar.  Aralarında meydana gelen bu uyum, onları mutlu bir evliliğe sürükler. İki kişide sıcakkanlıdır ve iki burcunda özgürlüklerine vermiş oldukları önem de büyüktür. Bu anlamda herhangi bir kısıtlama yaşamadan güzel bir evlilik yaşamı süreceklerdir. Bu nedenle evlilikte ikizler yay burcu uyumu yüksektir diyebiliriz. İkizler ve yay burcu, birbirlerinin özgürlüklerine karışmadıkları zaman ilişkileri uzun ömürlü olacaktır. Tek kusurları ise herkes kendi yoğunluğu içerisinde birbirlerini unutma tehlikesi yaşarlar.

İkizler Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler ve yay burcunun benzer görüşleri, yaşam tarzları olduğu için arkadaşlık ilişkileri de yüksektir. Çünkü bu ikili, birbirlerini anlayarak gerektiği konularda çok iyi destek olabilirler. Birbirlerini anlayan bu ikili, birbirlerini beslerler ve aynı zamanda birbirlerinden birçok şey öğrenerek keyifli, verimli bir arkadaşlık yaşayacaklardır. İkizler ve yay, benzer özelliklere sahip olduğu için anlaşma ihtimalleri çok yüksektir. Bu durum arkadaşlıkları içinde geçerli olduğu için harika bir arkadaşlık kurabilirler.

İkizler Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler ve yay burcu uyumu, olumlu yönde bir etkileme olacaktır. Birçok konuda birbirlerini teşvik ederek desteklerler. Aynı zamanda ikili, harika bir sosyal ortam kurarak dünyayı keşfetmek isterler. Bu konuda birbirlerini çok iyi tamamlayarak heveslendirebilirler. İkizler ve yay burcunun özgür ruhunun çarpışması, olumsuz sonuçlara yol açabilir. Fakat bu hisler dengelendiği zaman, ikizler ve yay burcu da partnerine hissettirerek ilgi gösterdiğinde herhangi bir sorun kalmaz.

Sonuç olarak ikisi de yaşamlarını en uç noktada yaşadıkları için aralarında bir uyum söz konusudur diyebiliriz. Olması gereken ve doğru olan her şey bu ilişkidedir. Şaşılacak derecede çok yönlülük sağlayan bu birliktelikte ’değişim’ yaşam felsefeleri arasındadır diyebiliriz.

İkizler Yay Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse mutlaka, Anker Firmasından İki Yeni Kablosuz Kulaklık içeriğimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap