İkizler Terazi Burcu Uyumu

Astrolojinin asla itiraz etmeyeceği ender birliktelikler arasında olan ikizler ve terazi, en fazla tutulan ikililerden. İşte ikizler terazi burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

İkizler Terazi Burcu Uyumu

İkizler Terazi Burcu Uyumu

İkizler ve terazi, aynı elementlerden olduğu için uyumları her zaman keyifli ve uyumlu olacaktır. İkizler burcu için terazi, kibarlığı, hoş havası ve uyumlu karakteriyle olumlu bir partner olacaktır. Üstelik ikizler burcu da terazi burcunda kendisinde olmasını istediği birçok şeyi bulacaktır. Her iki burç, arkadaş canlısıdır fakat terazi burcu fazla duygusal olmadan, tarafsız bakış açısıyla ikizler burcunun gereksinim duyduğu özgürlük ihtiyacını verir. Terazi burcu açısından da ikizler burcu, hayatını zenginleştiren, yeni ufuk getiren ve rahatlatan biri olabilir. İşte ikizler terazi burcu uyumu hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar…

İkizler Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler ve terazi burcu bir araya geldiklerine herkesi kıskandıracak bir birlikteliğe imza atabilirler. Özellikle ikisi bir aşk yaşadıkları zaman hem kendilerini hem de partnerlerini çok mutlu edeceklerdir. İkizler terazi burcu uyumu yüksek olmasının nedeni de ikisinin hava grubundan olmasıdır. Genel anlamda hem ikizler hem de terazi uçarı bir kişiliktedir. Bunun yanı sıra terazi burcu da romantik ve sevecendirler. İkizler burcu konuşkan ve zeki kişiliktedir. Bu özelliği sayesinde terazi burcunu etkiler. Terazi burcu detaycı olduğundan dolayı göz zevkine hitap eder. İkili, herhangi bir sadakat sorunu yaşamazlarsa eğlenceli bir birlikteliğe imza atacaklardır.

İkizler Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Uyumu

İkizler terazi burcu uyumu içerisinde bir kadın ikizler ve erkek terazi bir araya geldiğinde uyumları kolaydır fakat sürdürebilmeleri de sıkıntı olacaktır. Hatta bu ilginç ve çekici birliktelik, evlilik kararı alarak mutlu sonla bitirebilir. Genel olarak ikizler, heyecanlı ve değişken ruh halleriyle nam salmıştır. Bu özellikleri, onları sevimli gösterse de bazı gölge yanlarını çalıştırır. İkizler burcunun kararsızlığına iyi gelen ve tüm endişelerini de susturacak olan terazi burcu, ikizler ile çok iyi anlaşır. Bu nedenle ikizler terazi burcu uyumu yüksektir diyebiliriz.

İkizler Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını Uyumu

İkizler erkeği, son derece naziktir ve cazibeli, estetik anlamda harika olan terazi kadının ilgisini çeker. İkizler erkeği, terazi kadınını rahatlıkla şımartır. Bunun sonucunda meydana çıkan tutkulu aşkla güzel günlerde birlikte koşmamaları adına herhangi bir nedenleri olmaz. Her iki burçta hava grubunda olduğundan dolayı pozitif bir uyumluluğa sahip olan çiftler, ortak yönlerinden dolayı mükemmel bir uyum yakalar. İkizler erkeğinin enerjisi yüksektir, birçok kadın tarafından da dikkat çekicidir. Terazi burcu kadınıyla daha özel bir çekime sahiplerdir. Bu durum da birbirlerini fark etmeleri uzun sürmez.

İkizler Terazi Uyumu Aşk

İkizler terazi burcu uyumu konusunda aşk meselesi oldukça önemlidir. Terazi burcu, keyif dolu ve sağlıklı yaşama arzusunda olan terazi kadını, ikizler erkeğiyle birlikte kolay bir denge yakalar. İkizler burcu keyfine düşkündür ve hayattan zevk alma konusunda başarılıdır. Aynı şekilde terazi burcuyla birlikte uyumlu bir aşk ilişkisi yaşarlar. İkizler burcu, âşık olup güven hissederlerse ilişkilerini evliliğe götürmekte zorluk çekmezler. Hassas bir hayat yaşayan terazi burcu, sevgi ve ilgiden memnundur. Bu sebeple sevgi uyumunda herhangi bir sorun yaşamazlar.

İkizler Terazi Burcu Cinsel Uyumu

İkizler ve terazi burcu, çekiciliği ve bol aktiviteli, hareketli yapısıyla hareketli bir cinsel yaşama sebebiyet verir. İkizler erkeğini etkileyen hemen her şey terazi burcunu da etkiler. Bu nedenle aralarındaki ten uyumunu tetikleyecektir. Bu noktada birbirlerine cevap verebildiklerinden dolayı yatak uyumu da hayal ettikleri cinselliği yakalama oranını arttırır. Bunun için ikizler ve terazi burcunun da ekstra bir çaba sarf etmelerine gerek duymaz. Böylece ikilinin düzenli ve iyi giden bir cinsel birliktelikleri olacaktır. Bu durum ikizler terazi burcu uyumu ve aşk hayatlarına da yansır.

İkizler Terazi Burcu Evlilik Uyumu

İkizler terazi burcu uyumu içerisinde evliliğe uyumlu bakan terazi burcudur. Terazi burcu, ilişkisinde hiçbir zaman ilişkilerini yarım bırakmaz. Eğer ikizler ve terazi burcu birbirlerine âşık olurlarsa gayet eğlenceli ve neşeli bir evlilik ikiliyi bekliyor olacaktır. Fakat ikizler burcu evlilikleri konusunda endişe duyabilir. İkizler ve terazi, yan yana gelip sonsuza dek anlaşır ve konuşabilirler. Bu iki burç arasındaki ahenk ise diğer burçlarda çok nadir şekilde görülür. Çünkü iki burçta, kendine has özelliklerini bir uyum içinde sergileyecektir.

İkizler Terazi Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler ve terazi birlikte her zaman konuşacak bir şey bulabilir ve beraber çok eğlenceli aktiviteler geçirebilirler. İkizler terazi burcu uyumu konusunda ikilide oluşan ahenk, diğer burçlarda daha nadir şekilde görülür. Her iki burçta kendine has özellikleriyle bir uyum içerisinde çalıştırır. Özellikle ikizler burcunun heyecanını dindiren de terazi burcudur. İkizler ve terazinin genel özellikleri arasında olan uyum, arkadaşlıklarına ve paylaşımlarına da yansır. Bu sebeple ikili, gayet iki arkadaş olabilir.

İkizler Terazi Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler ve terazi bir ortama girdikleri zaman birbirlerini görmemeleri olanaksız olur. Çünkü her ikisi de hava burcu elementindendir. Aralarında mutlaka bir çekim görülecektir. İkizler ve terazi burcu, son derece kibar ve güzel konuşmasıyla dikkat çeker. Bu nedenle birbirlerinin ilgisini çekmesi kolay olur. Özellikle ikizler, normal şartlar altında herhangi bir burcun enerji alanına girmez. Fakat teraziyle birlikte anında bir çekim yakalarlar. Bu nedenle daha yüksek ikizler terazi burcu uyumu yakalayabilirler.

İkizler Terazi Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse, mutlaka Dünyanın En Zor Oyunları yazısını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap