İkizler Başak Burcu Uyumu

Başak ve ikizler gerçek anlamda birliktelik yaşayabilirler mi? İşte başak ve ikizler burcu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar...

İkizler Başak Burcu Uyumu

İkizler Başak Burcu Uyumu

İkizler ve başak burcu birbirlerini zekalarıyla etkiler. Çünkü ikisi de Merkür’ün burcudur. Bu nedenle karşı tarafta iyi bir zekâ ararlar. İkizler ve başak için sevmeye değecek kişiler onlar için yakışıklı ve güzel değil, kültürlü ve zeki olmalıdır. Bu noktada ikizler ve başak burcu birbirleriyle uyumlu olacaklardır. Bu nedenle ikizler başak burcu uyumu genel olarak yüksektir diyebiliriz. İkilinin sosyal statüleri, ortak zevklerinde birbirlerini tamamladıkça ilişkileri de ciddiyete gider. Bu ilişkide başak burcu fazla detaycı ve planlıdır. Bu nedenle ikizlerin daha anı yaşar olması onları sinirlendirecektir. İşte ikizler başak burcu uyumu hakkındaki her şey…

İkizler Başak Burcu Anlaşabilir mi?

İlk aşamada garanti olmayan şeylere güvenmeyen başak burcu, ikizler burcunun rahat tavırlarından dolayı kuşkucudur. Benzer ve zıt yönlerin bir arada olduğu ikizler ve başak burcunun birlikteliği kısa sürebilir. Fakat ikilinin ilişkisi uzun süreli de olabilir. İkizler burcunun değişkenliğe ve yeniliğe açık olan yapısı, başak burcunun geniş fantezisi ile birleşince güzel bir çift olacaklardır. Bu nedenle ikizler başak burcu uyumu net bir yorumda bulunmak oldukça zor.

İkizler Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği Uyumu

İkizler kadını ve başak erkeği birçok farklı ortak yön paylaşır fakat bu burçlar birbirleri ile kare açıdadır. Bu nedenle olaylara bakış açılarında önemli çekişmeler yaşarlar. İkizler burcuna göre başak, aşırı detaycı ve sorun çıkaran bir tip olabilir. İkizler kadını ise başak burcunun sürekli olarak düzenli ve verimli olmasına özenir. Yine de ikizler burcu, başak burcunu fazla eleştirel ve katı da bulabilir. İkizler başak burcu uyumu bu noktada yüksek olabilir. Çünkü bu ikili, zihinsel anlamda çeşitli durumu birlikte başarırlar. Daha güçlü ve entelektüel bir bağ oluşturabilecektir.

İkizler Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Uyumu

İkizler erkeği, çapkınlığıyla öne çıkan bir burçtur. Onlar için sosyal hayatları vazgeçilmez bir olgudur. Evlilikleri her zaman ikinci plandadır. Bu tarz bir durum başak burcu açısından olumsuzdur. Çünkü başak burçları, ikizleri sorumsuz olarak görecektir. Onlar için duygusallık ve tutku, daha fazla ön plandadır. Başak kadını ise kafasına koyduğunu yapmak ister. Eğer ikizler erkeği, aşkını bulursa onun bazı davranışlarını değiştirmesini sağlar. Bu durumda ikizler burcu bir kadına âşık olmayı ve ona bağlanmaktan korkar.  İkizler burcunun aşktan korkmaması ve bir adım atması için başak kadınına şans vermesi gerekir.

İkizler Başak Uyumu Aşk

İkizler ve başak burcu, kolay yatışan, huzur bulan tipler değildir ve aşk hayatında ikili aralarındaki duygusal bağı güçlendirmeliler. Özellikle yanlış anlamalar, sert eleştirilerden dolayı yıpranma yaşanabilir. Birçok zaman ikisi de birbirlerini kullanırlar. Çünkü özellikle ikili iş ortaklıklarında ise her iki tarafında daha samimi ve cömert olmaya ihtiyacı olur. İkizler başak burcu uyumu konusunda ikili aynı elektriği paylaştığı kesin. Çünkü başak ve ikizler burcuda akıllı ve zekidir. İkili, birbirlerini daha ilk gördüğü andan itibaren beğenir ve karşısındaki kişileri birbirlerine bağlamanın yollarını bilirler.

İkizler Başak Burcu Cinsel Uyumu

İkizler ve başak burcu mantıklarıyla hareket ettiklerinde ilişkilerinde duygusallık ve romantizm ikinci planda kalacaktır. Bu durumları cinsel hayatlarına da yansır. İkizler ve başak burcunun stresli bir iş yaşamları olduğundan dolayı ten uyumları olsa da yatakta tutkuyu kaybedeceklerdir. Burada yine devreye tutkulu olan başak burcu girer. Aralarındaki yatak uyumunu sağlamak adına fantezi ve cazibesini kullanarak cinsel hayatlarını canlı tutabilirler. Bu anlamda ikizler başak burcu uyumu ve aralarındaki çekimde yükselecektir.

İkizler Başak Burcu Evlilik Uyumu

İkizler ve başak burcunun evlilikleri ilk dönemde zorlu olabilir. Çünkü ikizler burcunun başına buyruk şekilde hareket etmesi, başak burcunu rahatsız edecektir. Başak burcunun kıvrak zekâsı ve ince planları birleştiğinde ikizler burcunda olumlu değişimler yapar. Böylece başak burcu, ikizler burcu ile evliliklerinin devam etmesini sağlar. Başak burcu ilk aşamada ikizler burcunu evliliğe zor ikna eder. Fakat ikizler burcu ile evlendiğinde evliliklerini uzun süre tutabilirler. Bu anlamda ikizler başak burcu uyumu evlilik aşamasında oldukça yüksek olacaktır.

İkizler Başak Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler ve başak burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Bu nedenle ikizler ve başak kadını arasında çok iyi bir arkadaşlık uyumu olacaktır. Her iki burçta konuşmayı ve sohbet etmeyi severler. İkizler ve başak burcu, konuşmayı sevdiğinden dolayı aralarında derin sohbetler gelişecektir. Farklılıklar ve yeniliklerle sürekli sorgulama ikisinin de karakteristik özellikleridir. Bu sebeple ikilinin arkadaşlıkları birbirlerine çok iyi gelir ve hep arkadaş kalırlar.

İkizler Başak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler ve başak burcu, zıt kutupların birbirlerini çekmesi gibi birbirlerine yapışacaklardır. İkizler ve başak ilişkilerinde etkin rol başaktadır. İkizler burcu ilişkilerinde sürekli özgür tavırlarını sergiler. Başak burçları disiplinli ve zekidir. Bu nedenle ikizlerin bu hareketlerini akılcı şekilde bir düzene sokar ve ilişkilerine yön verir.

Genel olarak ikizler ve başak burcu benzer yanlarını her zaman ön plana çıkarmalıdır. Böylece mükemmel bir uyum sağlarlar. Bu konuda ikisinin de inatçılıklarından feragat etmeleri gerekir. Yani güzel bir ilişki ve birlikteliklerinin olmalarını istiyorlarsa bu noktada bazı davranışlardan fedakârlık yapmaları kaçınılmaz olur. Eğer ikili ilişkilerinde saygı, sevgi ve hoşgörü penceresinden yaklaşırlarsa daha uzun soluklu birliktelikleri olacaktır.

İkizler Başak Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse mutlaka Yakın Arkadaşlarla Yapılacak Çılgınlıklar yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap