İkizler Aslan Burcu Uyumu

Aşkına sonuna kadar sadık olan ikizler burcu ile aslan burcu, tutkulu bir ilişki yaşayabilir. İşte İkizler aslan burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey...

İkizler Aslan Burcu Uyumu

İkizler Aslan Burcu Uyumu

Aslan ve ikizler burcu arasında, büyük görüş ayrılıkları olmaz. Tam tersine bu beraberlik, neşeli, canlı bir ilişkidir. İkizler burcu, sürekli olarak hareket halindedir. Bu sebeple ikizler aslan burcu uyumu yüksektir. İkizler burcu, aslanın ne kadar enerjik ve ne kadar güçlü olduğuyla ilgilenir. İkizler burcu da aslan burcunun sürekli çevresinde döner. Çünkü aslan burcu, ikizler burcuna sağlamlık ve bir dayanak noktası sunar. Genel olarak bu iki burç, ilişkinin başlangıcında zorlansa da birbirlerini tanıdıkça beraber olgunluğa erişebilirler. İkizler aslan burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

İkizler Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler aslan burcu anlaşması genel olarak yüksektir. Fakat başlangıç aşamasında birbirlerine ısınmada zorlanabilirler. İkizlerin herkese aynı şekilde muamele etmesi, aslan burcu için sorun yaratmaktadır. Aslan burcu, öncelikli olarak tüm ilginin kendisinde olmasını isteyen bir karakterdedir. Ateş grubundan olduğu için tutkuludur, ne kadar aşıksa aynı şekilde karşılık görmelidir. Fakat bu noktada ikizler burcu, aşk kavramına mantıksal bir düzeyde bakar. Bu nedenle aslan burcunun beklentisini tam anlamıyla karşılamaz. İlişkide öncelikli olarak herkes birbirinin karakterine saygı göstermelidir. Böylece ikizler ve aslan burcu anlaşabilir.

İkizler Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

İkizler burcu kadını aslan burcu kadını arkadaşlığı veya aşk uyumu oldukça iyidir. Sadece ilişkilerinin devam edebilmesi için, aslan erkeğinin kıskanç ve sahiplenici tavrına hoşgörü ile yaklaşması gerekir. İkizler kadını, bu şartı sağladığı zaman çok iyi bir birliktelik oluşturabilirler. Bunun dışında aslan burcu erkeği, ikizler kadınınıza göre daha düz düşünür. Tüm bu zihinsel aktiviteleri gereksiz bulabilir. Fakat birbirlerine alan tanıdıkları ölçüde, sürdürülebilen bir ilişki olabilir. Aslan burcu, her anlamda ikizler burcunu destekler. İkizler kadını da aslan burcunu harekete geçirmek için ideal bir burçtur.

İkizler Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını Uyumu

Hava elementine sahip olan ikizler burcu erkeği, ateş elementine sahip olan Aslan burcu kadının ortak noktası hoşgörü olduğundan dolayı iyi bir ilişki kurmaları zor değildir. Aslan kadını ikizler erkeği uyumu yüksek diyebiliriz. Her iki burçta çocuksu yönlerini ortaya koydukları zaman zaman anlaşmaları zorlaşır. Daha uyumlu bir birliktelik adına çocuksu yönlerini kontrol etmelidirler. İkizler burcu erkekleri bazı noktalarda aslan burcunu beğenmezler. Kısaca ikizler erkeği, tam olarak aslan kadınına göredir. Konuşkan ve girişken yapısıyla, kolayca dikkat çekebilir. Üstelik romantik ve neşelidir. Bu nedenle aslan kadınını kolayca etkiler.

İkizler Aslan Burcu Aşk Uyumu

İkizler aslan burcu aşk uyumu genel olarak orta seviyededir diyebiliriz. İki burçta, birbirini ilk gördüğünde dikkati kendine çeker. İkizler burcunun gösterişli hareketli, dramatik yönü ve renkli kişilikleriyle aslan burcunun dikkatini çeker. Aslan burcunun ise kişisel zevkleri ve ilgisi, ikizler burcunun dikkatini çeker. İkisinin de değişken ruh hali, sürekli olarak gezmekten hoşlanan tarafı, her bilgiye aç merakı birbirini yorar. Bunun dışında ikizler aslan burcu uyumu yüksek olabilir. Kişiliklerinde hoşgörü yatan aslan ve ikizler burcu, birbirlerine sadık kalmaları, karşılıklı olan sevgileri, uyum içerisinde kalmalarını sağlar.

İkizler Aslan Burcu Cinsel Uyumu

Aslan burcunun var olan cazibesi, ikizler burcunun tam anlamıyla aklını başından alır. Bu nedenle aslan ikizler cinsellik uyumu oldukça yüksektir. İki burcun cinsellik uyumu sorunsuz şekilde sağlanır. Cinsellik uyumunu sağlayan bu burçlar hem ten uyumunu hem de aşk uyumunu da sağlar. Yatakta daha romantik anlar yaşayabilirler. Aslan burcu kadını ikizler erkeği cinsellik uyumu aslan erkeği ve ikizler kadınından daha kötüdür. Çünkü romantizmden uzak olan ikizler erkeği, aslan burcu kadının canını sıkan durumlardan biri olabilir. Fakat bir uyum yakaladıkları zaman, ikizler erkeği, aslan kadınını cinsel uyumunda çok rahat yakalayacaktır.

İkizler Aslan Burcu Evlilik Uyumu

İkizler aslan burcu evlilik uyumu aşk ilişkisinden daha olumsuz seyredebilir. İkizler burcu ve aslan burcunun kişiliğinde hoşgörü olsa da inatçı kişiliğe sahip olan ikizler burcu, evliliklerinde soruna neden olur. Bu durumda aralarında kırgınlık ve ayrılıklar meydana gelebilir. Bu sebeple iki burcun evlilik uyumunu yakalaması çok zor olabilir. Evlilik uyumunu sağlamak adına, ikizler burcunun daha romantik olması gerekir. Aynı zamanda ikizler burcu, inadını biraz yumuşatmalı, daha duygusal kimliğe bürünmelidir.

İkizler Aslan Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler aslan burcu uyumu kapsamında, hoşgörülü bir kişiliğe sahip olan bu burçlar, arkadaşlık ilişkilerinde de oldukça iyidir. İkizler aslan burcu arkadaşlık uyumunda, birbirlerine verdikleri önemden dolayı birbirlerine çok yardımcı olurlar. Böylece bu iki burcunda daha iyi ve uzun süren bir arkadaşlık ilişkisi kurmalarını sağlar. Bu sebepten dolayı, iki burcun arkadaşlık uyumunu yakaladıkları görülür.

İkizler Aslan Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler burcu özellikleri bakımından tüm burçlarla kolayca anlaşır. Aynı zamanda sade bir hayat tarzını benimsediklerinden dolayı aslan burcunu olumlu şekilde etkiler. Aslan burcu, sade bir hayat isteyen ikizler burcunun üzerine pek gitmemelidir. Aynı zamanda onun hayatını sürekli olarak sıkmamalı, kısıtlamamalıdır. Bunun dışında ikizler burcu, tam olarak aslan burcuna göredir. Daha konuşkan ve girişken yapılarıyla birlikte iki burç, hayatlarını pozitife çevirirler. Bu sebeple ikizler aslan burcu uyumu bu anlamda yüksektir.

İkizler Aslan Burcu Uyumu yazısı dikkatinizi çektiyse, mutlaka Ölmeden Önce Yapılacak 10 Şey yazısına göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap