FBI'a Göre En Tehlikeli Burçlar Hangileridir?

Pek çok yabancı kaynaklarda en tehlikeli burçların listesi tartışma konusudur. FBI verileri üzerinden suçlu kişilere dayanan analizler sonuçlarında burçların suç işleme potansiyellerinin belirlenmiş olduğu söylenmektedir. Fakat FBI’ın resmi sitesinde böyle bir konu bulunmamaktadır. Ancak çeşitli Zodyak burçları hakkında bildiklerimize dayanarak makul varsayımlarda bulunabiliriz. Suçtan hüküm giymiş kişilerin Yengeç burcunda doğmuş olma ihtimali en yüksektir.

FBI'a Göre En Tehlikeli Burçlar Hangileridir?


İşte tehlikeliliklerine göre sıralanmış diğer burçlar:
•    Yengeç Burcu
•    Yay Burcu
•    Akrep Burcu
•    Koç Burcu
•    Balık Burcu
•    Aslan Burcu
•    Oğlak Burcu
•    Terazi Burcu
•    İkizler Burcu
•    Başak Burcu
•    Boğa Burcu 
•    Kova Burcu

yengeç burç

Yengeç Burcu

Yengeç burcunun en tehlikeli burçlar arasında ilk sırada yer alması oldukça şaşırtıcı bir durumdur. Bu kadar duygusal bir burç nasıl tehlikeli olabilir? İnanması zor ama evet, Yengeçler tehlikeli suçlar işlemeleriyle bilinen en tehlikeli burçtur. Yengeç burcu suçluları "tutku" cinayetleriyle tanınırlar. Ayrıca hayatları boyunca çok sayıda suç işlerler. Dahası, bu burçtaki suçlular arasında akıl hastaları da vardır. Yengeçler duygusal istikrardan yoksundurlar; tedirgin olduklarında kırmızı görmeye başlarlar, bu tehlikeli olabilir ve suç işleyebilirler; ancak, tekrar tekrar sakinleştirildiklerinde, mantıklı düşünmeye başlayabilirler.

yay burcu

Yay Burcu

Söz konusu kendileri için bir servet elde etmek olduğunda, acımasız olabilirler. Hayatta kalmak için diğer insanların zenginliklerini soymaya inandıkları için harika soyguncular olurlar. Yaylar çekicidir ve yeni fırsatlar ararlar. Yayların korkunç bir cinayet işlemek için risk almaya daha istekli olmaları anlaşılabilir bir durumdur Yaylar son derece entelektüel ve zeki olduklarından, hapishaneden kaçan azılı suçlular listesinde neredeyse kesinlikle bir Yay bulursunuz.
Ünlü seri katil Ted Bundy bir Yay burcuydu.

akrep burcu

Akrep Burcu

Sonunda spot ışıklarını üzerlerine çekenleri kıskanma eğilimleri vardır. En kötü koşullarda, Akrepler kimseyi sokmaktan çekinmezler. Şiddet yanlısı kişilikleri nedeniyle, başkalarını bir suç işlerken kendilerine katılmaya çabucak ikna edebilirler. Sadist olma eğilimleri vardır ve doğal olarak göz korkutucu ve korku uyandıran tavırları onları seri katil olarak işe alınma olasılıklarını artırır.

koç burç

Koç Burcu

Koç burcu, bir ateş burcu gibi, kontrol edilmekten nefret eder. Herhangi biri onlara zarar vermekle tehdit ettiğinde misilleme yaparlar ve gasp, hatta kasıtsız cinayet işleyebilirler. Bu burç öfkelenmeye yatkındır. Koç burcu ayrıca suçlarını gerçekleştirmeleri için başkalarını da işe alır.

balık burcu

Balık Burcu

Balık burçları çabuk sinirlenir ve uyuşturucu kullanımı nedeniyle sağlıklarına zarar verme olasılıkları daha yüksektir. Balıklar zararlı bağımlılıklara eğilimli olduklarından, büyük bir suç işlemeleri oldukça olasıdır. Balıklar şefkatlidir, ancak şefkatleri geri tepebilir. Depresyona girecek ve bir başa çıkma stratejisi olarak içe döneceklerdir çünkü ortak acıyı deneyimleme kapasiteleri vardır.

aslan burcu

Aslan Burcu

Aslanlar genellikle popülerlik kazanmak için suç işlediklerinden, küçük suçlarla ilgilenmezler. Aslanların psikolojik sorunları vardır ve çabuk öfkelenmeleri suçlu davranışlarının temel nedenlerinden biridir. Dikkat çekmeyi o kadar çok isterler ki suç işleyebilir ve ün kazanabilirler. Küçük suçları umursamazlar, bu yüzden bir Aslan'dan ya manşetlik tüyler ürpertici bir cinayet ya da hiçbir şey olmaz.

oğlak burcu

Oğlak Burcu

Oğlak burçları sıklıkla organize suçlara karışır ve sadist eğilimleriyle tanınırlar. Oğlak burçları ister hırsızlık ister cinayet olsun, suç işleme konusunda yeteneklidirler. Bir stratejiyi titizlikle formüle edebilirler, ancak kusurları pervasız ve hatta biraz sakar olmalarıdır.

terazi burcu

Terazi Burcu

Uyuşturucu ve banka soygunları Terazi burçlarıyla ilişkilendirilen en yaygın suçlardır. Bağımsız olarak suç işlemek yerine genellikle suç ortakları ararlar. Bir suç çetesine ya da suç örgütüne bağlı olduklarında, kendilerine en çok güvendikleri anda olurlar. Terazi burcu kara para aklama gibi yolsuzlukla ilgili suçlarla karşılaşmaya yatkındır.

ikizler burcu

İkizler Burcu

İkizler burcu hırsızlığa ve aldatmaya meyillidir. Hepsi kötü niyetli olmasa da hırsızlık İkizler tarafından işlenen yaygın bir suçtur. İkizler ikizler tarafından tasvir edilir ve bölünmüş kimlikleri veya gizli tarafları ile bilinir. Hoş bir dış görünüşün yanı sıra daha karanlık, perişan bir iç dünyaları vardır. Bu insanlar eğlenceli bir kişiliğe sahip hızlı öğrenenlerdir, ancak kararları hala zayıftır, bu yüzden bu kadar kararsızdırlar. Herkes bir İkizler burcuyla küçük bir soyguna girişebilir.

başak burcu

Başak Burcu

Dolandırıcıların, bilgisayar korsanlarının ve dolandırıcıların Başak burcu olması muhtemeldir. Mükemmeliyetçi Başaklar sinsilikte ustadırlar ama yine de çok dikkatlidirler. Ne yaptıklarını bilirler ve bunu o kadar iyi yaparlar ki hiçbir kanıt bulunamaz. Ayrıca profesyonel hacker olmaya da yatkındırlar.

boğa burcu

Boğa Burcu

Toroslar genellikle diğer suçlulardan daha zeki oldukları için uzman kara para aklayıcıları olma eğilimindedirler. Ayrıca son derece mizaçlı görünmeleri onları acımasız küresel yöneticiler haline getirir. Onlar dünyayı yönetmek için doğmuş liderlerdir. Bununla birlikte, aktif olarak suç işlemeyeceklerdir; bunun yerine, erişimleri ve zekaları sayesinde işlerini başkalarının yardımıyla yapacaklardır.

kova burcu

Kova Burcu

Söz konusu intikam almak olduğunda, Kova burçları bu konuda en iyileridir. Acımasız ve sahtekârdırlar. Genellikle yetenekli bilgisayar korsanlarıdırlar. Konu hassas siteleri hacklemek için fikir üretmeye geldiğinde, hayal güçleri zirvededir. Herhangi birini tehdit etmek ve manipüle etmek için yeterli veri elde edebileceklerdir.

Burçlara Göre En Tehlikeli Seri Katiller

Yay Burcu Seri Katiller.

•    Ahmad Suradji: Endonezya - 12 Aralık 1952 doğumlu - Kurbanlar: 42
•    Yvan Keller: Fransa - Doğum Tarihi: 13 Aralık 1960 - Kurban Sayısı: 23
•    Thierry Paulin: Fransa - Doğum Tarihi: 28 Kasım 1963 - Kurban Sayısı: 18
•    Yevgeny Petrov: Rusya - Doğum Tarihi: 17 Aralık 1975 - Kurban Sayısı: 11
•    Ted Bundy: ABD - Doğum 24 Kasım 1946 - Kurbanlar: 35

İçeriğimizi beğendiyseniz "Merve Boluğur Hamile Mi?" yazımıza da göz atabilirsiniz

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap