Merve Boluğur Hamile mi?

Ünlü oyuncunun İnstagram paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı. Yakın zamanda evlenen Merve Boluğur, İnstagram paylaşımları ile gündem olmaya devam ediyor.

Merve Boluğur Hamile mi?

Merve boğulur, geçenlerde Mert Aydın ile Fuat Paşa Yalısı’nda dünya evine girmişti. Ardından İnstagram pozları ile gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde ise ‘’Küçük Merve’’ açıklaması ile hamile olduğu iddia edildi. Aynı zamanda son paylaşımlarda belirginleşen karnını görenler ise Merve Boğulur’u soru yağmuruna tuttu. hamile olduğu iddiası ile ünlü oyuncunun takipçileri heyecanlandı.

Geçtiğimiz senelerde popçu Murat Dalgılıç ile nikah masasına oturan Merve Boluğur, bebek istediğini sürekli dile getiriyordu. Fakat ardından boşanma gerçekleşti. Ancak Merve Boluğur, geçenlerde DJ sevgilisi olan Mert Aydın ile ikinci evliliğini gerçekleştirdi. İnstagram paylaşımları ile birlikte birçok takipçisini heyecanlandırdı. Kısa süre içerisinde 10 bin beğeni alan fotoğraf altına yüzlerce yorum yağdı.

Bebek mi Geliyor?

Mert Aydın ile iki hafta öncesinde mükemmel bir düğünle nikah masasına oturan Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden de yapmış olduğu son paylaşımla kafaları karıştırdı. Takipçileriyle birlikte soru – cevap etkinliği düzenledi. Takipçilerinden biri, ‘’Küçük Merve istiyoruz.’’ Dedi. Ardından Merve, ‘’Çok fırlama bir şey olur hazır mıyız’’ yanıtını verdi. Böylece hamilelik iddialarını da gündeme getirdi. Aradığı aşkı Mert Aydın’da bulan, bir süredir ekranlardan da uzak olan Merve, iki hafta öncesinde mutluluğa evet demişti. Henüz hamilelik iddialarıyla alakalı bir açıklama gelmedi.

Genel olarak çift, çıkan haberlerle alakalı sessizliğini koruyorken son görüntüsü iddiaları güçlendirdi. Geçen akşam eşi Mert Aydın ile paylaştığı siyah elbiseli kareleri gündeme bomba gibi üşerken hamilelik iddiaları da daha fazla güçlendi. Takipçilerden bazıları hamile olduğunu düşünürken bazıları da göbek yorumlarını yaptı.

Gelinliği Herkesi Büyüledi

Gelinliği ile herkesi büyüleyen Merve Boluğur, sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu. Merve Boluğur, DJ sevgilisi Mert Aydın’dan aldığı evlilik teklifini kabul ettikten sonra görkemli bir düğünle evlendi. Ünlü oyuncunun ihtişamlı gelinliği bolca övgü aldı. Tolga Çam imzalı, taş işlemeleri olan kabarık bir gelinlik giymeyi tercih eden Merve, sosyal medya paylaştığı fotoğraflarına ise ‘’Gelin gibi gelin’’ notunu düştü. Boluğur’un bu paylaşımına ise binlerde takipçi katıldı.
Ünlü oyuncunun paylaşımına ‘’Yılın en güzel gelini’’, ‘’Sonunda ünlü birinin gelindiği güzel’’ gibi çeşitli yorumlar geldi. Merve Boluğur ise 1 ayda hazırlanan gelinliğiyle alakalı ise, şu sözleri sarf etti:

‘’Tolga Çam özel işçiliğiyle uğraştı etti, yılın gelinliğini yaptı. Mütevazı olmayacağım, bende görünce gözlerim parladı’’ dedi. Ünlü oyunun düğününde giymiş olduğu kabarık gelinlikte olduğu gibi after party elbisesi de oldukça iddialıydı. Boluğur’un illüzyon gövdeli olan mini püsküllü elbisesi de oldukça fazla beğenildi. 

İmzayı Atmadan Soyadını değiştirdi

Merve Boluğur, Mert Aydın ile nikah masasına oturmadan önce sürpriz bir hamlede bulunmuştu. Düğüne hazırlandığı anları da takipçileriyle paylaşarak henüz imzayı atmadan öncesinde sosyal medyadan soyadını değiştirdi. İnstagram’dan soyadını Aydın olarak güncelledi. Merve Aydın, ilk evlilik teklifi aldığında ise mutlu haberi sosyal medyasında paylaşmıştı. Yaklaşık dört ay bir süredir aşk yaşayan çift evlilik sürecinde ve düğüne hazırlandığı anları da sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamıştı.

Merve Boluğur’dan Eşi Mert Aydın’a: Kocaların Kocası Aslan Kocam!

DJ Mert Aydın ile birlikteliklerini evlilikle sonuçlandıran Merve Aydın, sadece hamilelik haberleri değil çeşitli paylaşımlarıyla gündeme giriyor. Sosyal medya paylaşımları ile sıklıkla konuşulan Merve, eşiyle sık sık paylaşım yapıyor. Son olarak da Aydın’ın doğum gününü kutladı. Evlendikten sonra ilk paylaşımı ise eşiyle samimi pozunu ‘’Tapulu kocam’’ notu ile yayınladı. Paylaşımlarında sürekli olarak kocasını öven ve kaynanasıyla da birlikte paylaşım yapan Merve, bu tarz paylaşımlarıyla sürekli dile getiriliyor.

Merve Boluğur, şimdilerde evliliğin tadını çıkarıyor. Son paylaşımlarında eşinin doğum gününü kutladıktan sonra ‘’Kocaların kocası aslan kocam. İyi ki birbirimizi bulduk. El ele göz göze nice doğum günlerini kutlayalım. Kumral Jelibonum şimdiden kutlayalım istedim. Çünkü eşlik bunu gerektirir. Yüzün gülsün önemli, hep böyle gülelim’’ notunu düşmüştü. Eşinin ise bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Aydın, karşılık olarak ‘’Canım eşim güzel kalpli iyi niyetli sevgilim, iyi ki sen seni seviyorum.’’ Sözleri ile karşılık verdi.

Aşk Evliliği Yapıyorum

Merve, geçtiğimiz günlerde ‘’Sevgi evliliği, aşk evliliği yapıyorum. Evlilik teklifi çok hoşuma gitti, gayet güzeldi. Benim için ten uyumu oldukça önemli. Dokunduğunu zaman, sarıldığınızda sevebilmeniz oldukça önemli.’’ Demişti. Böylece bir aşk evliliği yaptığını da belirterek mutluluğunu sosyal medya üzerinden yansıttı. İnstagram platformunda sürekli olarak paylaşım yapmaya başladı. Sadece paylaşımları ile değil takipçilerinin yazdığı yorumlarla da dikkat çekti.

Söz konusu olan bir takipçisi Merve Boluğur’un eşinin doğum gününü kutlamış olduğu fotoğrafa da ‘’Yazık adama bu deli her gün zorla foto çekip attırıyor. Adamın hesabı da bun da. Adamın yüzüne bakılırsa ne kadar zorlama olduğu belli zaten’’ yorumuna sert bir cevap verdi. Ünlü oyuncu, ‘’Ne diyon evde kalmış haset’’ cevabını verdi. 
35 yaşında olan Merve Boluğur, genel olarak sosyal medya üzerinden birçok paylaşım yapıyor. Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündeme düşen Merve, ikinci evliliğinde epey mutlu görünüyor…

Merve Boluğur Hamile mi? Yazımız ilginizi çektiyse, Şiddetli Kuraklık Van Gölü’nün Bin Yıllık Dikitlerini Etkilemekte yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap