En İyi Dil Öğrenme Uygulamaları Ücretsiz

Artık herhangi bir kursa gitmeden evinizde İngilizce öğrenebileceksiniz. En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz...

En İyi Dil Öğrenme Uygulamaları Ücretsiz

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçeneklerle dilinizi geliştirebileceksiniz. Dili öğrenmenize yardımcı olacak harika uygulamalarla beraber İngilizceyi rahatlıkla çözebilirsiniz. Dil öğrenmek birçok insan için zor ve sıkıcı gelebiliyor. Bu nedenle birçok insan kurslara giderek dil öğrenmek yerine daha eğlenceli ve ücretsiz yöntemleri bulmaya çalışıyorlar. Bu noktada bazı mobil uygulamalar devreye girmektedir.

Günümüzde bazı dil şirketleri kişileri eğlendirerek dil öğretmektedir. Bu anlamda piyasaya sürülen yabancı dil uygulamaları oldukça yaygın ve her akıllı cihaza da kolayca indirilebiliyor. Dil öğrenme siteleri ve uygulamalarıyla beraber ücretsiz şekilde yararlanabilir veya ücretli kısımlarını da deneyerek farklı deneyimler elde edebilirsiniz. Dil öğrenmenin günümüzde birçok artısı var. Bunlardan biri olan iş görüşmelerinde büyük bir artı konumunda bulunuyor. Bu nedenle eğer kursa verecek geliriniz yoksa ücretsiz dil öğrenme uygulamalarını deneyimleyebilirsiniz.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz

Memrise

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçenekler arasında Memrise bulunuyor. Aynı zamanda en eğlenceli uygulamalar arasında bulunan Memrise, harika bir programdır. Uygulama, kolay bir şekilde öğrenmenin tarifinde eğlence, bilim ve topluluk olarak 3 basit malzemeye odaklanıyor. Toplamda 35 milyondan fazla kullanıcısı bulunan uygulama birçok farklı dili öğretiyor ve ücretli seçenekleri de mevcut.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçenekler arasında bulunan Memrise, Rusça, İngilizce, Fransızca, Japonca, Çince, Portekizce, İtalyanca gibi birçok sayıda dili görsellerle hafızanıza kaydetmeye çalışıyor. Memrise bir yüzlercesinin arasından bir dil öğrenme programıdır ve kelime, ifade öğrenmeye odaklıdır. Türkçe destekli bir uygulama olan Memrise, Duolingo ile yarışan dil öğrenme programları arasındadır.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz

HelloTalk

Dünyanın her yerinden insanlarla sohbet ederek dil öğreneceğiniz HelloTalk, oldukça pratik uygulamalar arasındadır. Konuşarak dil öğrenme uygulamaları arasında yer alan HelloTalk, 150’den fazla dil desteğini içeriyor. Hem Android hem İOS gibi işletim sistemini destekleyen HelloTalk, dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış ve birçok başarıyı da beraberinde getirmiştir.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçenekler arasında yer alan, HelloTalk, farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden yüzlerce kişi ile sohbet edilebilmeniz için uygun platformlar arasındadır. HelloTalk uygulamasını gönül rahatlığıyla kullanabilir ve konuşarak dil pratiği yapabilirsiniz. İnsanlar ile sohbet ederek yeni bir dil öğrenmek en başarılı yöntemler arasında. Bu nedenle HelloTalk oldukça öne çıkan uygulamalardandır. Sohbet sırasında anlamada zorlanacağınız kelime ve cümlelerin olması oldukça doğal bir durum. Fakat yine de şansınızı HelloTalk ile deneyebilirsiniz.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz

Busuu

Dil öğrenme uygulamaları arasında yer alan Busuu hem pratik hem de kısa sürede dil öğrenmenize destek oluyor. Busuu, tam olarak size göre yabancı dil öğrenme uygulamasıdır ve dünya çapında 80 milyon kişiye ulaşmıştır. Busuu, Japonca, İngilizce, Türkçe, Lehçe, İspanyolca, Rusça ve Arapça’nın da olduğu tam olarak 12 dili öğrenme imkânı sunmaktadır. Dil öğrenirken en fazla kullanılan uygulamaların başındadır ve B2 düzeyine kadar dil kurslarına sahiptir.

Busuu, normal ve premium üyelik seçenekleri sunuyor ve iki kullanıcı türüne de yeterli hizmeti veriyor diyebiliriz. En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz uygulama arasında bulunan Busuu, toplamda 150 birime ayrılmıştır ve kullanıcılar temel üniteleri bitirerek diğer ünitelere geçebilirler. Ücretsiz kısmında dil bilgisi ve kelime bilgisi kısımlarına erişim sağlayabilir ve dil öğrenmenizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz

Rosetta Stone

Rosetta Stone, 25 senedir dil öğretiminde bulunan bir uygulamadır. Toplamda 24 farklı dil seçeneği kapsamında, temel öğrenme becerilerine sahip olabilirsiniz. Üstelik telaffuz, kelime ve dil bilgisinde doğru cevaplar vererek ilerleyebilirsiniz. Uygulama genel olarak yeni bir dil öğrenmek için oldukça kullanışlı bir seçenek sunuyor. En iyi dil öğrenme uygulamaları listesine bulunan Rosetta Stone şirketi, 30 senedir dil eğitimi konusunda hizmetlerini sürdürüyor.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçenekler arasında Rosetta uygulamasına eskiden bilgisayar uygulamasıyla giriş yapılıyordu fakat günümüzde akıllı cihazlar üzerinden kullanıcılarını memnun edebilmektedir. En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz bir uygulama olarak Rosetta, kullanıcılarına gündelik yaşamlarında zorlanma yaşamayacakları 5 ila 10 dakikalık mini dersler ile öğrenme şansı veriyor. Platformda çeşitli dil teknolojisi mevcut ve ücretsiz deneme süreci dışında ücretli abonelik seçeneği de var.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz

Babbell

Günlük olarak pratik şekilde konuşabileceğiniz ve dil öğrenebileceğiniz Babell uygulaması, gerçek konuşma becerileri kazanmanızı sağlıyor. İngilizce öğrenmenizi sağlayan Babell, dil uzmanları tarafından hazırlanan interaktif diyalogları ve sesli derslerle zenginleştirilmiştir. En iyi dil öğrenme uygulamaları arasında bulunan bu uygulamada ücretli seçeneklerde bulunuyor.

Babbell uygulaması, Duolingo ile benzer olarak dilbilgisi ve yeni kelimeleri interaktifle tekrar edilmesini sağlıyor. Kullanıcılara her giriş yaptıklarında neye odaklanacaklarını seçme konusunda esneklik sağladığı, konuşma ve dinleme, okuma ve yazma, dilbilgisi ve hatta telaffuz konusunda da çok detaylı derslerin seçilebildiği vurgulanıyor. Her gün 20 dakikalık bir çalışmayla yeni bir dili nasıl öğrenerek kavrayabileceğiniz konusunda dilbilim uzmanlarıyla bir araya gelinmektedir.

En iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz

Duolingo

En iyi İngilizce uygulamaları arasında yerini alan Duolingo, internet kullanıcılarının en fazla tercih ettiği seçenekler arasındadır. İnternet kullanıcıları Duolingo’yu kullanmasalar da en az 1 kere reklamlarını görmüşlerdir. Duolingo, piyasada en başarılı dil öğrenme uygulamalarının başında bulunmaktadır. Kullanıcı olan kişiler uygulama üzerinde birçok dili eğlenceli ve ücretsiz şekilde öğrenebiliyorlar. Uygulama geliştiricileri, temelde uygulamaları konuyu öğretme ve daha sonra örneklerle pekiştirmek üzerine kurgulamışlardır.

Duolingo, tamamen ücretli olsa da ücretli sürümü de mevcuttur. Kullanıcılar ücretli sürümlerde reklamlarla karşılaşmamaktadırlar. Bunun dışında uygulamada ücretli sürümüyle kullanıcılarına daha fazla ilerleme imkânı vadetmektedir. Daha bunun gibi birçok en iyi dil öğrenme uygulamaları ücretsiz seçeneklerle farklı dil öğrenme uygulamalarını deneyimleyebilir ve dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Eğer En İyi Dil Öğrenme Uygulamaları Ücretsiz yazımızı Beğendiyseniz Ucuza Gezmenizi Sağlayacak Seyahat Uygulamaları yazısını da mutlaka öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap