Discord Ses Değiştirme Programları 2022

Discord ses değiştirme programları 2022 ile hem güncel hem de oldukça eğlenceli seçenekleri sizlere sunuyoruz. Ses değiştirme programı ile arkadaşlarınıza şakalar yapabilecek ve kendinizi daha fazla oyuna verebileceksiniz…

Discord Ses Değiştirme Programları 2022

Discord ses değiştirme programları 2022 ile hem güncel hem de kullanması oldukça basit. Bu programları kullanarak arkadaşlarınızı çok kolay bir şekilde kandırabilirsiniz. Bu uygulamaların hepsi, İOS, Android ve Windows için kullanılabilir. Sizler de aktif olarak Discord kullanıcısıysanız, bu uygulamaları kesinlikle deneyin. Discord ses değiştirme programları 2022 kapsamında farklı bir ses ile gündeme gelebileceksiniz. Bunun için içeriğimizi okumaya devam edin. Deneyimleyebileceğiniz 5 farklı programı açıkladık…

Discord ses değiştirme programları 2022

1. ClownFish

Discord ses değiştirme programları 2022 ile en öne çıkan uygulamalardan olan ClownFish, kullanıcıların sıkça tercih ettiği bir diğer programdır. Bilgisayarınızın mikrofonunu kullanan tüm uygulamalar içerisinde, sesinizi değiştirmek için ClownFish kullanılabilir. Uygulama, Windows ile entegre şekilde çalışır. Aynı zamanda içinde birbirinden harika ses seçeneklerini de barındırıyor.

ClownFish, programında kurulum ve kullanım aşamaları basit. Discord ses kalınlaştırma veya inceltme yapabilir, farklı ses tonlarını da kullanabilirsiniz. Programı indirdikten sonrasında istediğiniz ses efektini seçin ve sesinizi değiştirin. Arayüz olarak eski bir stile sahip, bu nedenle modern bir arayüz seven kişiler için eksi bir özelliktir. Sunulan bazı ses efektleri arasında,

  • Robot ses efekti
  • Bebek ses efekti
  • Kadın ve erkek ses efekti
  • Uzaylı ses efekti
  • Atari ses efekti

Discord ses değiştirme programları 2022

2. Voicemod

Global çaptaki ses değiştirme programları arasında en popüleri olan Voicemod, Discord’da çok sık kullanılmaktadır. Discord ses değiştirmesi yapabilmek için en ideal programların başında yer alır. Üstelik kolay bir kullanımı bulunan bu uygulama, birbirinden farklı ses türlerini de kullanıcılara ücretsiz bir biçimde sunuyor bu nedenle oldukça sık tercih edilmektedir. Voicemod programını indirdikten sonra kolaylıkla Discord programını entegre edebileceksiniz. Discord ses değiştirme programları 2022 senesinde en fazla tutulan bu uygulamayı kullanmak için,

  • Öncelikle Discord ayarlar kısmına gelin.
  • Ses ve görüntü ayarları sekmesinden ‘’Giriş Aygıtı’’ ve ‘’Çıkış Aygıtı’’ kısmını bulun.
  • Bu aygıtların yanında görülen, Voicemod yazan seçeneğe getirin. Böylece uygulamada diğer insanların duyacağı farklı bir sesiniz olacaktır.

Voicemod programının bu kadar popüler olmasından biri de Discord harici yerlerde çalışmasıdır. Skype, Pubg, Google Chat, Fortnite ve benzeri alanlarda da sesinizi değiştirebilirsiniz. Discord ses değiştirme programları 2022 içerisinde önerilen bu program, değiştirilen sesi daha kaliteli bir şekilde karşı tarafa aktarıyor.

Discord ses değiştirme programları 2022

3. iMyFone MagicMic

Discord ses değiştirme programı olarak bilinen, iMyFone MagicMic uygulaması, basit bir arayüz sunuyor. Aynı zamanda programı kullanması oldukça kolay. Bunun dışında yine Discord ile entegre şekilde çalışan programlar arasında bulunuyor. iMyFone MagicMic uygulamasında, semboller, ses efektleriyle beraber ifade edilir. Yani eğer uzaylı sesi çıkaracaksanız, uzaylı ikonuna tıkamalısınız. İkonlarla beraber ses efektlerinin belirtilmesi, program kullanımını büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Discord ses değiştirme programları 2022 içerisinde sıklıkla kullanılan, iMyFone MagicMic uygulamasını kolaylaştıran bir diğer olay da sevdiğiniz ses efektlerini kısayol olarak klavyenizde belirlemenizdir. Örnek olarak klavyede bulunan A harfine, en beğendiğiniz ses efektini atayabilirsiniz. Böylece istediğinizde A tuşuna basarak aktif hale getirebilir veya ses efektini kapatabilirsiniz.

Discord ses değiştirme programları 2022

4. Voice Changer With Effects

Voice Changer With Effects, profesyonel bir yazılımdır. Discord ses değiştirici Android cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanan bu uygulama tam olarak sizlere göre hazırlanmıştır. Sade bir şekilde tasarlanan arayüzü ve Discord uygulamasıyla entegre şekilde çalışması sayesinde, harika bir kullanıcı deneyimine neden oluyor. Voice Changer With Effects programı, aynı zamanda sesinizi de efektli olarak kayıt etmenize imkân sağlıyor

Discord ses değiştirme programları 2022 içerisinde kesinlikle önerilen Voice Changer With Effects programı tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda tüm Android işletim sistemine sahip olan cihazlarla da entegre çalışıyor. Voice Changer With Effects, mobil üzerinden Discord kullanımı için oldukça iyi bir program.

Discord ses değiştirme programları 2022

5. Voxal Voice Changer

Voxal Voice Changer profesyonel ses değiştirme cihazı satın almanıza gerek kalmadan, tek bir uygulamayla sesinizi değiştirmenizi sağlıyor. Program içinde oldukça fazla sayıda ses efekti buluuyor. Eş zamanlı ses değişiminin haricinde, programda sesleri kayıt etme ve kayıt edilen seslerin üzerinde de düzenlemeler yapmanıza olanak sağlıyor. Voxal Voice Changer ile beraber Discord uygulamasında ses değişimi yapabilirsiniz. Program içerisinde bulunan sesli sohbet uygulamalarıyla beraber entegre olarak da çalışıyor.

Sadece Discord üzerinden değil, Google Chat, Skype ve daha birçok sesli sohbet uygulamasında da bu program etkin bir şekilde kullanılabilmektedir. Voxal Voice Changer programının hem premium hem de ücretsiz deneme paketleri bulunuyor. Böylece premium paketleriyle birçok ses efektine ulaşabilirsiniz.

Discord ses değiştirme programları 2022

6. RoboVox Voice Changer

Discord ses değiştirici İOS işletim sistemiyle uyumlu olarak çalışan RoboVox Voice Changer uygulaması, Discord ses değiştirme programları 2022 içerisinde en popülerlerinden biridir. Uygulama hem başarılı bir arayüz sağlıyor hem de çeşitli ses efektlerini de ön plana çıkarabiliyor. Ücretsiz şekilde sunulan ses efektlerini kullanmak adına 2 farklı yöntem mevcut. Bu noktada, eğer isterseniz sesinizi kayıt ettikten sonra efektleri kullanmaya olanak sağlıyor. Bunun dışında ses efektlerini gerçek zamanlı olarak da kullanmaya olanak sağlıyor. Yani Discord üzerinden canlı şekilde konuşurken sesinizi değiştirebilirsiniz.

Eğer Discord Ses Değiştirme 2022 yazımızı beğendiyseniz, mutlaka Dil Öğrenme Uygulamaları Ücretsiz yazımıza göz atabilir, artık İngilizcenizi geliştirmek için bir adım atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap