Boğa Terazi Burcu Uyumu

Farklı elementlerden olan boğa ve terazinin bilmediğiniz ortak bir yönü var! İşte boğa terazi burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey...

Boğa Terazi Burcu Uyumu

Farklı elementlerden olan bu ikili, ortak bir yapıya sahiptir. Boğa terazi burcu uyumu konusunda her iki burçta Venüs’le ilişkilidir. Terazi burçları uyumdan yana tartışmalardan hoşlanmazlar. Dokundukları şeye güzellikle bakarlar. Bu özellikleri de boğa burçlarına çekici gelir, bu nedenle boğa terazi burcu uyumu oldukça yüksektir.

Boğa burcunun sahiplenmesi, terazinin yanlış anlamasına yol açar. Terazi, entelektüel anlamda çok yönlü ve meraklıdır. Fakat fazla bir şekilde kıskançlık gösterisi yapabilir. Bu nedenle arkadaşlık alanında, boğa burcunun teraziye daha fazla esneklik göstermesi gerekir. Boğa terazi burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa ve terazi burcu, Venüs tarafından yönetilir. Bu nedenle birbirlerinden etkilenmemeleri mümkün değildir. Terazi boğa uyumu acelecidir ve her ikisi de evliliğe hazırdırlar. Boğa terazi burcu uyumu yüksek olması için, iki burçta ilişkilerine katkı sağlar. Terazinin yaşamı, birliktelik üzerinde kurulduğu için yaşamında yalnız kalmak istemez. Boğa burcu ise yuva ve çocuklar için doğmuştur. Hep sıcak bir aile arar. İlişkilerini bozan tek şey ise boğa burcunun kıskançlığıdır. Bunun dışında terazinin aşırı şekilde gösterdiği kaprislerdir. Eğer iki burçta ilişkilerine özen gösterirse, bu durum ömür boyu sürer.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını terazi erkeği ortak keyfe ve zevke sahiptir. Fakat bazı durumlarda, boğa burcu sıkıcı olabilir. Bu noktada terazi burcu sıkılmaya başlar. Eğer boğa burcu kadını sağlam ve kararlı durursa bir terazi erkeğinin dikkatini çeker. Terazi burcuna ilişkin sorunlarda ise, fazla umursamaz görünmesi boğa burcu kadınını sıkar. Boğa kadınları, terazi erkeklerini aşırı sahiplenmemeli ve onun havasını bozmamaya özen göstermelidir. Durum böyle olduğu zaman hem boğa burcu hem de terazi burcu daha mutlu şekilde bir ilişki yaşamaya başlayacaktır.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkeği terazi kadını aşk uyumu yüksek olduğu için macera ve tutku dolu bir ilişki yaşarlar. Bu değeri korudukları zaman mutlu olmaları adına hiçbir neden bulunmaz. Estetik, cazibeli bir güzelliği bulunan terazi burcu kadını, boğa erkeğinin dikkatini çeker. Sevgi ve tutkuyu ön plana alan boğa burcu erkeği, kısıtlanmaktan ve ilgiden hoşlanmayan terazi burcunu mutlu edebilir. Birlikte olmak istiyorlarsa anlayış ve sabırlı olmalıdırlar. Eğer bu dengeyi sağlarlarsa çift uyumu üst seviyelere çıkar. İlişkilerinin devamı yönünde daha olumlu bir sonuç elde edebilirler.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Terazi Burcu Aşk Uyumu

Boğa ve terazi burcunun ilişkileri oldukça zariftir. Boğa terazi aşk uyumu belirli bir düzen içerisinde ilerler. Bu iki burç birlikte olmak istiyorlarsa iki burcun tek ihtiyacı sabır ve anlayıştır. Eğer bu denge sağlanırsa, çift uyumu üst seviyelere çıkar. Böylece ilişkilerinin devamında daha olumlu yönde sonuç elde edebilirler. Boğa terazi burcu uyumu bu noktada yükselir. İkisinin daha tutkulu ve daha macera dolu ilişki yaşamaları için sabırlı olmalıdırlar. İkisi de birbirlerinin dikkatlerini her zaman çeker. Böylece iki burç birbirlerini mutlu etmeyi her zaman başarır.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Terazi Burcu Cinsel Uyumu

Boğa terazi burcu uyumu kapsamında en merak edilen konulardan biri de cinsel uyumlarıdır. Terazi burçları cinsel açıdan eğlenmeyi severler. Cinsel hayatları onların mutluluğunu etkiler. Bu nedenle boğa burcu, terazinin isteklerini karşılamalıdır. Boğa burcu ve terazi burcu, cinselliklerini aceleye getirmeden yavaş adımlarla ilerlemelidir. Terazi boğa cinsellik uyumu konusunda, boğa burcu her türlü baskın olur. Terazi, kendi isteklerini boğa burcuna yaptırmayı becerecek bir yapıdadır. Bundan dolayı ten uyumu sonrasında mutlu bir beraberlik yaşarlar. Eğer ilişkide bir terazi kadını varsa kendini baskı altında hissedebilir. Bu nedenle boğa burcu, terazi kadınının duygusal ihtiyaçlarına cevap verebilmelidir.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Terazi Burcu Evlilik Uyumu

Terazi burçlarının en belirgin özellikleri arasında çekicilik vardır. Boğa burcu, hiçbir zaman çekici kişilere hayır demez. Bu sebeple hem boğa burcu hem de terazi burcu birbirinden ayrılmak istemez. İkisi birlikte uyumsuzluk yaşayabilir fakat saygı ve sevgi iletişimi doğru kurarlarsa evlilikleri uzun seneler boyu devam eder. Bu sebeple boğa terazi burcu evlilik uyumu oldukça yüksektir. Terazi burcunun evliliğe bakış açısı olumsuz olsa da boğa burcunun sabırlı olması gerekir. Sabırlı olduğu zaman terazi burcuyla uzun süreli mutlu bir evlilik yaşayabilirler.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Terazi Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa terazi arkadaşlık uyumu oldukça zariftir. Pasif bir boğa burcu, aktif bir teraziye iyi gelir. Saatlerce tartışabilen terazi burcu, ilgiden hoşlanır. Bu nedenle sadık olan boğa burcu arkadaşlığı da terazi burcuna cazip gelir. Fedakâr bir yapısı olan terazi, iyi bir dinleyici olduğundan dolayı boğa burcuyla arkadaşlık uyumu da oldukça iyidir. Boğa terazi burcu uyumu mükemmel bir dengede ilerler. Daha zarif, seviyeli ve diplomatik duruşları birbirlerinin ortak noktasıdır. Bu sebeple ikisi beraber uzun süre sohbet edebilirler. Aynı zamanda birbirleriyle her şeylerini paylaşırlar.

Boğa terazi burcu uyumu

Boğa Terazi Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa ve terazi burcu bakımlı ve gösterişlidirler. Bu nedenle birbirlerinin dikkatini çabucak çekerler. Sosyal yaşamda kalite ve hareketlilikten hoşlanan bu ikili, sosyal ortamda göz doldurur. Birliktelikleri heyecanlı geçer. Bu nedenle uyumlu yaşam sürebilmeleri adına hareketliliğe hazır olmaları gerekir. Bunun dışında hayatları boyunca birbirine çok şey katarlar. Boğa burcu, terazi burcunu kültürel anlamda geliştirir. Terazi burcu ise boğa burcuna fiziksel anlamda daha iyi görünmeyi öğretebilir. Bu nedenle burç uyumları arasında boğa ve terazi ilişkisi, önerilen birlikteliklerden.

Boğa Terazi Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse mutlaka, 2022 En İyi Korku Filmleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap