Boğa Oğlak Burcu Uyumu

İki toprak burcu bir araya geliyor! Boğa ve oğlak sadece sezgileriyle bile birbirlerini anlarlar. İşte boğa oğlak burcu uyumu konusunda bilmeniz gereken her şey…

Boğa Oğlak Burcu Uyumu

Boğa ve oğlak burcu toprak burçlarından olduğu için tam olarak birbirlerine uygundur. Boğa oğlak burcu uyumu yüksektir bu nedenle hem ilişki yaşarlar hem de çok iyi birer arkadaş olabilirler. Oğlak burcu, boğa burcuna ilham ve örnek olur. Boğa da oğlak burcunun hayatını daha iyi ve düzenli hale getirir. İkisi de toplumdaki statülerine önem verir. İkisi de güvenilir, doğrucudur. İlişkilerinde birbirlerine çok saygı duyarlar. Üstelik olgun davrandıkları için uzun süreli bir ilişki yaşarlar, arkadaşlık uyumları, evlilikleri ve cinsel uyumları da her anlamda iyidir. Boğa oğlak burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar…

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa oğlak burcu uyumu yüksek olmasının nedeni yönetilen gezegenleridir. İkisi de Satürn tarafından yönetildiği için başarılı şekilde uyumludurlar. Sadık olmak, ilişkilerinin devam etmesi adına çok önemlidir. Oğlak burcu, boğa burcuna tutulduğunda gerçek aşkı bulduğunu hisseder. Her ikisi de her yönden tatmin olur. Boğa burcu için, oğlak burcu ideal bir eştir. İkisi beraber olduğunda hayatı hiç sıkıcı olmaz. Boğa burcu evine çok düşkündür. Oğlak burcu da evine sadıktır. Bu nedenle aralarındaki güven yüksek olacaktır.

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını oğlak erkeği arasında uyumlu bir ilişki söz konusudur. İkilinin, duygusal ve sabırlı yönleriyle beraber birbirlerini her yönden etkiler. Bu burçtaki kişiler, sevdiği zaman yapamayacakları şey yoktur. Sevdiği kişilere her durumda destek olarak sahip çıkar. Boğa burcu kadını, oğlak burcu erkeğini çok etkiler. Oğlak burcu erkeği ise tam anlamıyla güven verir. Böylece boğa kadınının ihtiyaç duyduğu sahiplenme ve güven duygusunu fazlasıyla tatmin edecektir. Oğlak burcu erkeği güçlü ve sabırlıdır. Para kazanmak ve çalışmak onun işidir. Bu sebeple boğa kadınıyla evliliğe kadar giderler.

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkeği ve oğlak kadını, yüksek uyuma sahiptir. İkisi de birbirine güvenir. Özellikle boğa erkeği, oğlak burcuna sahip kişiye bağlanırken güven duygusunu tatmin eder. Boğa erkeği oğlak kadını cinsel uyumu da yüksektir. Çünkü ten uyumları tam olarak birbirine uygundur. Bu ilişkide oğlak kadını biraz karamsardır. Bu tarz bir durumda boğa erkeği, ılımlı ve sevecen tavırlarıyla, oğlak burcunu etkisi altına alır. Aynı zamanda çok iyi şekilde yatıştırır. Boğa burcu insanı, aslan burcuna göre daha ılımlı tavırlıdır. Sonuç olarak boğa oğlak burcu uyumu yüksek olduğu için her şekilde birlikte olurlar.

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Toprak grubunun iki temsilcisi olan oğlak boğa aşk uyumu mükemmeldir. İkisi birlikte sevgi ihtiyacını çok iyi karşılar. Fakat bazı dönemlerde oğlak burcu, boğa burcunu mutlu etmeyebilir. Boğa burcunun hayatın zevklerine olan pozitif bakış açısı, oğlak burcuna uymaz. Fakat bu tarz şeyler ilişkilerini etkilemez. Zaman zaman oğlak burcu, boğanın yüzüne gerçekleri vurur. Bu noktada kalbi kırılan boğa burcu, duygusal bir zedelenme yaşar. Eğer ikisi de âşık olur ve aynı zamanda kendilerinden ödün verirlerse uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirler.

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak boğa cinsellik uyumu konusunda ilişkileri gibi yüksek uyuma sahiptirler. Oğlak burcunun yakınlık kurma becerileri daha iyidir. Aynı zamanda daha pratik bir yaklaşıma sahiplerdir. Boğa burcunun ise cinselliğe bakış açısı zevk odaklıdır. Oğlak burcu, boğaya cinselliğin ne kadar keyifli olacağını gösterir. Bunun dışında ilk zamanlarda kendilerini birbirlerine teslim etmeleri ve güvenilirliğinin oluşması zaman alabilir. Fakat ilişkileri bir kez alevlenirse, cinsel hayatları daha iyi ve daha eğlenceli olacaktır.

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak ve boğa, birbirlerini kolaylıkla anlar ve ortak şeyleri savunurlar. Boğa burcu ve oğlak burcu birbirlerine ihtiyaç duyduğu güveni sağladıklarında evliliğe doğru giderler. Boğa oğlak evlilik uyumu ilişkileri gibi yüksektir. Boğa, konforu ve güzel yaşamı seven bir burç olarak oğlak burcuna mutluluk ve yaşam enerjisi verir. Boğa sayesinde, oğlak burcu olgunlaşır, gevşer ve hayatın olumlu yönlerini görür. boğa oğlak burcu uyumu içerisinde bu ikili, aşk hayatında fazlasıyla bedenseldir. Bu nedenle uzun vadeli bir birliktelik kurarlar ve uyumları da yüksektir.

Boğa oğlak burcu uyumu

Boğa Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa oğlak arkadaşlığı uzun süreli olacaktır. İkisi de hayatın güzelliklerine açıktır. Bu nedenle birlikte çok fazla eğlenirler. İkisi de birbirlerine sadıktır ve birbirleriyle derin sırlarını paylaşabilirler. Güven, boğa insanı için her şeyden önemlidir. Boğa oğlak burcu uyumu konusunda ikili birbirlerine güven sağlar. Bu güveni karşılayan oğlak burcu, boğanın ömrü boyunca favori arkadaşlarından biri olur. Birlikte evde takılmayı, kahve içmeyi, derin sohbetler etmeyi severler. İki burçta birbirini çok iyi anlar ve rahatlıkla idealleri ve hayallerinden konuşabilirler.

Boğa Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa oğlak burcu uyumu yüksek olduğu için birbirlerini olumlu şekilde etkilerler. İki burçta aynı değerlere sahiptir. Bu nedenle birbirleriyle olmanın verdiği güven duygusuyla istikrarlı bir ilişkinin tadını çıkarırlar. Aynı zamanda kalıcı bir ilişki yaşamaya başlayacaklardır. İkisi bir araya geldiğinde macera dolu ve eğlenceli zamanlar geçirirler. Her iki burcunda yenilikçi ve maceracı yanı bir araya geldiğinde ortaya çıkar.

Eğer Boğa Oğlak Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap