Başak Balık Burcu Uyumu

İki karşıt burçlar her zaman birbirlerini dengeler. Fakat iki karşıt burç olan başak ve balık birbirlerini dengeleyebilecek mi? İşte başak balık burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Başak Balık Burcu Uyumu

Başak Balık Burcu Uyumu

Başak burcu ve balık burcu karşıt burçlara aittirler. Astrolojiye göre karşıt olan burçlar birbirlerini dengeler. Çünkü ikisi de birbiri ile çatışan bakış açısı ve görüşlere sahiplerdir. Birçok vakada, başak burçlarının kusurları balıkların pozitif özellikleriyle dengelenir. Bu iki burcun arasındaki uyumun derinliği her bir duruma özeldir. Her balık ve başak burcu geçinemez fakat bazıları çok mutlu olabilir. Çünkü her zaman birbirlerinde ihtiyacı olan şeyleri bulurlar. Bunun sonucunda ise mükemmel bir başak balık burcu uyumu meydana gelecektir. İşte başak balık burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler…

Başak Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Burçların karşıt olanları birbirlerini dengeler. Fakat bu aşk ilişkisinde asla çatışma yaşamayacakları anlamına gelmemektedir. Bu sebeple aralarında meydana gelen bu tarz zorluklara karşı nasıl bir mücadele edeceklerini bilmeleri gerekir. Başak ve balık burçları ne kadar zıt olurlarsa olsunlar kendilerinde olmayan özellikleri karşı taraftan tamamlarlar. Böylece ikili bir bütün haline geleceklerdir. Başak, bu ilişkide mantığını devreye sokar, balık burcu ise bu ilişki tatmin edici olmayabilir. Fakat ilişki devam ettikçe birbirlerine güzel enerji verirler. Özellikle balık burcu bu ilişkiden olumlu etkilenir.

Başak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Başak burçları hayatındaki birçok şeyde mükemmeliyetçi olarak bilinirler. Yüksek beklentileri mevcuttur ve kendileriyle ilişkilerinde sıklıkla erişilemez hedefler koyarlar. Bu durumda partnerleri için hayatını daha zor hale getirebilir. Yine de balık erkeği başak burcuna yardımcı olur. Daha dengeli olmasını sağlar. Hayatta istediği şeylere erişme konusunda onlara yardımcı olacaktır. Başak kadınının mükemmeliyet ihtiyacı, onun sadece kendisi için değil, başkaları içinde eleştirel olmasına neden olacaktır. Bu durumda onun yüksek standartlarına erişebilecek kadar iyi olmadığına inanmaya başlayan balık erkeği için, ilişkide yüksek gerilim ve problem yaratır.

Başak Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Başak erkeği, balık kadınının yaşamına denge getirir. Bu nedenle uyumlulukları da güçlenecektir. Çünkü karşıt burçlardır ve karşıt burçlar birbirlerini tamamlarlar. Bu durumda aşk ilişkisini daha güçlü ve daha yakın bir hale getirecektir. Bu burçlar, beraber uzun ve mutlu bir ilişkiye sahip olacaklardır. Balık kadını başak erkeğinin iç duygularıyla bağlanmasına destek olur. Onun rahatlamasını sağlar, sert dış kabuğunu da yumuşatırlar. Aynı şekilde başak erkekleri de mutlu bir ilişki yaşayacaktır çünkü aradığı güveni balık kadınında bulur.

Başak Balık Burcu Uyumu Aşk

Başak balık burcu uyumu genellikle aşkta iyi bir eşleşmedir fakat aşk ilişkilerinde zorluk, çatışmalar ortaya çıkabilecektir. Balık ve başak burcu, başlarda bazı sorunlar yaşar. Aşk hayatına başlamaları kolay olmaz. Birbirlerine karşı hemen çekici gelmeyebilir. Başak burçları, bu eleştirel doğalarından dolayı balık kadınını rahatsız edebilir.  Yine de birbirlerinin hayatına denge getirmeye devam ederler. Balık, başak burcunun pratikliğinden hoşnut olacaktır. Balık ve başakların uyumluluğu yüksek görüldüğü için uzun bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Başak Balık Burcu Cinsel Uyumu

Başak burçları, genellikle gergindir aynı zamanda kendinden emin olmayan yapıdadır. Fakat balık kadını, onun kendi kendine anlayamadığı iç korkularını anlar. Başak ve balık burcunun yatak uyumunu yakalamaları oldukça zordur. Çünkü başak burcunun sabırsız olması, balık burcunun da utangaç yapısı meydana gelecektir. Bunun dışında ikili birbirine alıştıkça cinsel yaşamları da olumlu yönde değişmeye başlar. Bu noktada başak balık burcu uyumu yükseldiği için, ikili evlilik planlaması da yapabileceklerdir.

Başak Balık Burcu Evlilik Uyumu

Balık ve başak burcunun karşıt doğaları, evlilik konusunda mükemmel partnerler haline getirebilir. Çünkü birbirlerine denge getirirler. Başak burcu, pratik, bilgi ve mantık getirir. Balık burcu ise daha yumuşaktır ve kibarlık getirir. Başak balık burcu uyumu yüksek olduğu için aşk ilişkilerinde de iyi bir eşleşme yaratırlar. Aynı zamanda kişisel mücadelelerinde yeterince destekleyecekleri, güçlendirebilecekleri anlamına gelebilir. Başak burcunda eksik olan her şey balık kadının güçleri arasında yer alacaktır. Farkları ise ilişkilerini daha güçlü bir hale getirecektir. Bu nedenle bir yuva kurmak istediklerinde yüksek bir uyum yakalarlar.

Başak Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

İki zıt burçlardan olan başak ve balık hem birbirlerini çeker hem de ani kopuşlar yaşayabilecekler. Başak ve balık burcunun birbirini tamamlayan çok sayıda özeliği vardır. Başak pratik, çabuk hareket eden ve akılcı özellikler gösterirken balık burcu daha hayal gücü ile hareket eder. Bu tezatlıklarda her iki taraf birbirini eleştirmeye başlar. Yine de başak balık burcu uyumu konusunda mükemmel bir arkadaşlık meydana gelebilir. Balık burcu, başak burcuna daima en iyisi olmayı öğretir. Arkadaşlık ve aşk uyumunda iki tarafta sabırlı olmalıdırlar.

Başak Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Genel olarak başak ve balık sıklıkla birbiriyle uyumlu olur. Karşıt burçlar oldukları için birbirinin zayıf noktası diğerlerinin güçlü noktası haline gelecektir. Bir diğerinin ihtiyaç duyduğu şeye sahiptirler ve bu sebeple karşılıklı olarak derin, yakın bir anlayış içinde olabilirler. Duygulu, alıngan ve hassas bir balık burcuyla geçinmek son derece zordur. Her ikisi de zamanla paylaşmayı öğrenir. Fakat bu ilişkideki tek eksik, aralarındaki elektriktir. Yani zaman geçtikçe beraberliklerinde azalan bir şeyler olabilir.

Başak Balık Burcu Uyumu yazımız dikkatini çektiyse Depresyona İyi Gelen Yiyecekler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap