Akrep Yay Burcu Uyumu

Bir tarafta su grubu olan duygusal akrep burcu, diğer tarafta ateş grubu olan yay burcu… Bu ikili anlaşmakta biraz zorlanabilir. İşte akrep yay burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz...

Akrep Yay Burcu Uyumu

Akrep Yay Burcu Uyumu

Akrep burçları, her zaman duygularla yaşar ve yay burcu da özgür, mantık odaklı bir hayat sürecektir. Akrep burcunun aradığı kişilere de güvenecekleri biridir. Fakat yay burcunun özgür ruhlu olabilmesi, anlık kararları alması akrep burcunda soru işareti yaratır. Üstelik akrep burcu tertipli ve disiplinlidir, bu durum yay burcunun canını sıkabilir. Yay burçları daha anı yaşar, rahatına da düşkünlerdir. Akrep yay burcu uyumu bir süre sonra anlaşmazlıkla sonuçlanır. Çünkü akrep burcu bu ilişkide otoriter bir tavır takınmak isteyebilir. Yay burcu ise kısıtlanmaya ve kontrol edilmeye gelemez. Durum böyle olduğu zaman akrep burcu kendini geri çekebilir. Akrep yay burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Akrep Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Akrep ve yay burçları yan yana burçlardır ve birbirlerine öğretecekleri de çok şey vardır. Yay burçları özgürlüklerine düşkündür ve aynı zamanda neşeli, çok yönlü tiplerdir. Bir bakıma yay burcu, akrep burcunda olmak istediği özellikleri görür. Çünkü akrep burcu fazlasıyla yoğun, alışkanlıklarına da sıkı sıkı bağlıdır. Onlar için en önemlisi, ilişkilerinde güven içerisinde olmak vardır. Halbuki tüm bu özellikler yay burcunda vardır. Bu beraberliklerde akrep burcunun, yaydan öğreneceği birçok şey mevcuttur. Üstelik yay burcu da akrep burcuna, planları doğrultusunda destek verir, onun ufkunu da genişletecektir.

Akrep Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Akrep burcu kadını ve yay burcu erkeği, tek yönlü olma tehlikesi içerisinde olabilir. Akrep burçları, son derece yoğun duygular yaşar ve arzularıyla hayatını yönlendirir ve akrep burcu aşkta tutkularının esiri içerisinde olacaktır. Bu ilişkide tutkulu olan sadece akrep burcudur. Yay burcu, sürekli olarak gezer, tozar ve aynı zamanda gününü gün eder. Akrep burcu kadını ve yay erkeği ilişkisinde üzülen taraf akrep olur bu nedenle ikilinin ilişkisi uyumsuzluklar nedeniyle sonlanmaya yakın olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Akrep burcu ile yay burcunun aşk boyutunda beraberlikleri olmaz. Yani bir dengenin sürdürülmesi oldukça zordur. Henüz ilişkinin başındayken bile birçok güçlük onları bekler. Yayın özgürlük anlayışını, akrep duymaz ve bu konuda onlara baskı kurmaya başlarlar. Paylaştıkları duygular yüksek boyutlarda ise, yay burcu bu durumdan gocunmaz. Hatta aşkları uğruna her şeye katlanacaklardır. Bu ateşli duygularının ise zamanla durulması gerekecektir. Çünkü hiç istemedikleri halde, ayrılık kapılarına dayanır. Yay burcundan vazgeçmeyecek olan akrepler ile bir savaş başlayabilir.

Akrep Yay Burcu Uyumu Aşk

İki zıt karakterde olan akrep ve yay burcu, aralarında dengesiz bir uyum meydana gelebilir. Zıt kutuplar birbirini çeker. Aynı zamanda ilişkileri de çok uçlarda bulunur. Her zaman kendilerine ilgi gösteren, düşünceli, sevecen kişilikteki burçları kendine yakın bulurlar. İkisi de tamamen kendi kurallarıyla yaşar. Kendisinin istemediği hiçbir olaya kapılarını açmazlar. Bu duruma aşkları da dahildir. Genel manada sabit fikirli olmalarıyla eleştirilmekten hoşlanmazlar. İlişkilerinde en zayıfı akrep burçlarıdır. Akrep burcu, eşlerine göre daha zayıf bir karakterdir bu nedenle ilişkilerinde yay burcunun daha ılımlı yaklaşması gerekir.

Akrep Yay Burcu Cinsel Uyumu

Akrep yay burcu uyumu cinsel uyumu, genel manada yüksek bir frekans vermez. Fakat iki burcunda ten uyumu göze alınmış olduğu zaman tatminkâr yapılarından dolayı bu durum ilişkilerine yansımaz. İkili, evliliklerine ilk dönemde sıcak bakan tipler de değildir. Bu nedenle hem cinsel uyumlarında zorlanırlar hem de cinsel yaşamlarında bir ten uyumu yakalayamadıkları için birbirlerine yetmemeye başlayacaklardır.

Akrep Yay Burcu Evlilik Uyumu

Akrep ve yay burcu, ilişkilerinin evlilik boyutunda bir dengeyi sürdürmeye çalıştıkları zaman öncesinde çok dikkatli bir şekilde düşünmelidirler. Akrep ve yay burcu dışa dönüklüğüyle uyum sağlama endişelerinden kurtulmalıdır. Genel olarak akrep burçlarının beraberliğinde yay burcu bazı engeller oluşturabilir. Evliliklerinde sadece yay burcu değil, akrep burcu da bir süre sonra mutsuz olmaya başlar. Çünkü enerjilerinin uymama ihtimalleri daha fazla olacaktır. İkili henüz evliliğin başındayken bile bazı güçlükler onları bekler bu nedenle maddi özgürlüklerini sağlamalı ve uyumları konusunda birbirlerine destek olmalılardır.

Akrep Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yay burçları havai bir mizaca sahiptir. Bu durum ikisinin de canını sıkar. Akrep burçları ve yay burçlarının arkadaşlık uyumları da düşüktür. Bir ortama girdikleri zaman ilk başta anlaşıyormuş gibi görünebilirler. Yay burçları, akrep burcunun sohbetinden ve tekdüzeliğinden sıkılabilir. İlgisini çekmediği içinde bir iletişim kuramazlar. Aslında iki kişinin ilişkisi çok hareketli ve zevkli olabilir. Bunun için ilk buluşmalarında bir uyum elde etmeleri gerekecektir.

Akrep Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yay burcu, her anlamda hareketli ruhu ile dikkat çeker. Partnerini mutlu etmek adına sadıktır. Aynı şekilde akrep burcu da yay burcuna sadık olur. İkili, yeni aşklara yelken açmadan öncesinde birbirlerini denemek isteyebilir. Huzur yüklü, sade ve sessiz bir yuva kurmaları için birbirlerini çok iyi tanımalı ve ilişkilerine bir şans vermelidirler. İkilinin evliliklerinin uzun seneler sürmesi çok kolaydır. Yine de akrep yay burcu uyumu konusunda birbirlerine dikkat etmelidirler.

Akrep Yay Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap