Akrep Balık Burcu Uyumu

Akrep ve balık burcu beraberliğinde tarif edilemez bir tutku yaşanabilir. Tam anlamıyla birlikteliklerinde gerçek dışılık ve romantizm meydana gelecektir. İşte akrep balık burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Akrep Balık Burcu Uyumu

Akrep Balık Burcu Uyumu

Akrep ve balık burcunun su elementinden olması, birbirlerini tanıma ve kolay anlama olanağı sağlar. Balık açısından akrep burcu, son derece çekicidir. Çünkü akrep burçları hem duyarlı hem derin hem de balık burcunun olmadığı kadar kararlı tipler olabilir. Akrep burcunun bu güçlü yanı, balık burcuna güven verir. Akrep ve balık burcunun hayata daha geniş açıdan bakmasını sağlar. Aynı zamanda birbirlerine yeni ufuklar açacaklardır. Akrep burcu açısından ise, balık burcunun sezgisel olabilmesi, güçlü hayallere sahip olması yönünden yaratıcıdır. Akrep balık burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Akrep Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Akrep burçları genellikle balık burcuna baskı kurmak ister. Bunu açık bir şekilde yapmaz. Fakat aşırı zorlayıcı yanı öne çıktığında, balık burcu bu durumdan fazlasıyla şikâyet eder. Beraberliklerinde yüksek bir çekim vardır aynı zamanda aşk hayatlarında romantizm hakimdir. Bu noktada akrep balık burcu uyumu ilişkisi konusunda net bir şey demek oldukça zordur. İkili birbirini açık bir şekilde ortaya koymak yerine, daha dolaylı bir iletişim tercih edebilir. Yani yanlış anlamalardan uzak durulması gerekir. Beraberlikleri aşk ve arkadaşlık hayatında daha akıcı bir şekilde ilerler.  Bu noktada bireyler üçüncü bir kişiye ihtiyaç duyabilirler.

Akrep Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Akrep burcunun bir balık burcu ile birlikteliği uzun ömürlü olur. Hassas ve duygulu yapısıyla akrebin yoğun aşkı, güzel bir karma oluşturabilir. Akrep burcu daha tutumludur, balık burcu ise daha savurgandır. İkisi de paraya farklı değerle bakacalardır. Fakat uzun soluklu bir beraberlik açısından ikilinin, ortak birçok özelliği bulunur. Balık burcu, güven duygusuna ihtiyaç duyan biridir. Bu nedenle akrep burcu, balık burcunu sevdiği zaman tüm kalbiyle sevgisini hissettirecektir.

Akrep Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Su grubundan olan akrep ve balık burcu duygusal karakterlerinden dolayı olumlu bir ilişki yaşarlar. Akrep burcu, aradığı yakınlığı balık burcunun romantik havasında bulur. Balık burcu aşka önem verir. Akrep burcunun ona tutkuyla bağlandığını görürse güvenmeye başlayabilir. İki burçta hayatlarının ortak noktasına birbirlerini koyarlar fakat akrep burcu daha sabit bir karakterdir. Değişimlere açık olmakta zorlancaktır. Balık burcu, değişimleri sever ve kendi içinde farklı bir karaktere bürünür. Akrep burçları değişken bir ruh haline alışık değildir. Akrep burcu, balık burcu üzerinde daha otoriter bir tavır kurmaya çalışabilir.

Akrep Balık Burcu Uyumu Aşk

Akrep burçları, su grubu içerisindedir aynı şekilde balık burcu da su grubunda olduğu için duygusal yönleri ortaktır. Fakat akrep burcu, balık burcu kadar sulu göz değillerdir. Aynı zamanda balık burcu kadar hayalperestte değildir. Akrep ve balık burcu ilişkisinde, akrep burcunun akılcı yönü daha ağır basar. Bu nedenle ilişkileri tatmin edici olmaz. Balık burcu daha kolay manipüle olsa da akrep burcuyla olan ilişkisinde birbirlerini etkileme gücüne sahiptir. Bu nedenle akrep balık burcu uyumu genellikle yüksek olabilir.

Akrep Balık Burcu Cinsel Uyumu

Akrep ve balık burcu hayatın her alanında uyumlu bir çift olacaktır aynı zamanda ten uyumu da son derece yüksek olacaktır. Akrep burcu, cinsel anlamda her burç için anlaşabilecektir. Fakat balık burcu ona istediği tutkuyu verir. Aralarında fiziksel hazlardan ziyade daha ruhsal bir derinlik görülür. Bu durumda ilişkilerine tamamen farklı bir tat katacaktır. İkilinin ten uyumu yüksektir yine de balık burcunun, akrep burcuna daha açık olması gerekir. Eğer fazla çekingen davranırsa bu noktada akrep burcunu kendinden soğutabilir.

Akrep Balık Burcu Evlilik Uyumu

Akrep ve balık burcu, tanışmaları sonucunda meydana gelen ilişkileri evlilikle sonuçlanır. İkilinin evlilik uyumu oldukça iyidir ve evine bağlı olan akrep burcu da bu ilişkiden memnun olur. Evliliğe yatkın olan akrep burcu, balık burcu ile birlikte evliliklerinde çok fazla sorunla karşılaşmaz. Bu nedenle akrep balık burcu uyumu evliliklerini sonuna kadar götürecektir. Evlilik uyumlarındaki tek sorun, akrep burcunun balık burcu üzerinde kurduğu hakimiyettir. Bir süre sonra, balık burcu bu hakimiyetten sıkılarak boşanma kararı alacaktır.

Akrep Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Akrep burcu ile balık burcunun arkadaşlık uyumu, aşk hayatında gösterdikleri uyum kadar iyi olacaktır. İkili, birbirleriyle zaman geçirmekten keyif alır ve fazlasıyla ruhsal paylaşımlarda bulunacakları bir arkadaşlık ilişkisi de yaşarlar. Kısaca akrep burcu ve balık burcu çok iyi birer dost olurlar. İlişkilerinde zaman zaman sorun yaşasalar da burçlar kuşağının en iyi anlaşıp birbirlerini anlamak için empati kurarlar. Bu nedenle arkadaşlıklarında üstesinden gelemeyecekleri bir sorun yoktur.

Akrep Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Akrep burcu ve balık burcu hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde birbirlerini olumlu etkilerler. Birbirleri ile paylaşacakları birçok şeyi vardır. Günlerce konuşsalar da konuşacakları konular tükenmez. Akrep balık burcu uyumu açısından yüksek olduğu için hem arkadaşlıklarında hem evliliklerinde hem de genel uyumlarında avantaj yakalayabilirler. Genel olarak bu ikili, birbirlerine nasıl davranması gerektiğini bilecektir fakat bazı durumlarda her iki tarafında dikkatli olması gerekecektir.

Akrep Balık Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, Anime İzlemeye Başlamak İsteyenler İçin 5 Anime Önerisi yazısına da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap