2022 En İyi Komedi Filmleri

2022'nin en iyi komedi filmleri karşınızda. İzlerken bol bol gülmeniz dileğiyle.

2022 En İyi Komedi Filmleri

2022 en iyi komedi filmleri bu yılda sizi kahkahalara boğacak. Komedi türü, sinema sektöründe en beğenilen film kategorisinde. Aynı zamanda komedi dozu yüksek olan 2022 filmleri gündeme damga vuruyor. Ailecek izleyebileceğiniz, aksiyon içerikli veya romantizm içerikli birçok komedi filmi bulunmakta. 2022 yılı tabiri caizse komedi filmlerinin yılı olarak geçebilir Sizler için hazırlanmış 2022 En İyi Komedi Filmleri…

2022 en iyi komedi filmleri

1.Pee-wee’s Big Holiday

2022 senesinin en iyi komedi filmleri yabancı türünde bulunan film oldukça popüler. Filmin konusu, Pee-wee Herman’ın etrafında geçiyor. Pee'nin hayatında önemli olan iki şey bulunur. Bunlardan biri arkadaşları ve diğeri de işidir. Aynı zamanda aşçılık mesleğini büyük bir özveriyle yapar. Pee-wee bu nedenle hayatı boyunca tatil yapmamıştır. Onun hayatı bu noktada tamamen değişecektir. Pee-wee'nin hayatına odaklanan bu film absürt komedi sevenler için kaçırılmayacak bir yapım. Umarız izlerken gülmekten ağlamazsınız..

2022 en iyi komedi filmleri

2.Yes Day

Yes Day filmi, genel olarak katı kuralları olan Allison Torres’in etrafında geçiyor. Allison, iki çocuk annesidir. Ailesi için sıkıcı bir karakter olan Allison bu durumu tamamen değiştirmek ister. Bu nedenle senenin bir gününü ‘’Her şeye evet’’ günü ilan eder. Ancak her şeye evet demek Allison'un başına oldukça bela açacaktır. Ailesi ile birlikte maceradan maceraya sürüklenen Allison'un başından geçenler bizleri bir hayli keyiflendirecek gibi gözüküyor. Yaş sınırlaması olmayan bu filmi çocuklarınız ile birlikte izleyebilir ve oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

2022 en iyi komedi filmleri

3. Malibu Rescue: The Next Wave

En iyi komedi filmleri arasında bulunan The Next Wawe Netflix platformunda yayımlandı. Yılın en iyi komedi filmleri arasında yerini aldı bile. Filmin konusu ise oldukça eğlenceli;

Her sene düzenlenen Beachmaster Yarışması’na çok az kalmıştır. Yani Malibu’ya yaz gelmek üzeredir. Bu yarışta tüm cankurtaranlar toplanacak ve zorlu parkurları geçecektir. Yaşısın dört senedir kazananı da ABD takımıdır. Yine bu sene gözler onların üzerindedir. Fakat ABD ekibi gıda zehirlenmesinin kurbanı olduğunda olaylar iyice karışık hale gelecek. Keza yarışın favorisi ve kazananı bu zehirlenmenin neticesinde değişecek mi göreceğiz. Yine çocuklarınız ile beraber izleyebileceğiniz bu eğlenceli filmi kaçırmayın deriz.

2022 en iyi komedi filmleri

4.Thunder Force

Thunder Force, 2022 en iyi komedi filmleri arasında bulunuyor. Filmde, süper güçleri bulunan kötü kişiler, dünya için büyük bir tehlike oluşturuyor. Kötü kahraman kültürüne Amazon Prime'da yayımlanan The Boys dizisi ile alışmıştık. Bu tarz tutmuş olacak ki bir de kötü süper kahraman filmi siz değerli izleyicileri bekliyor. Filmin konusuna gelecek olursak;

Emily Stanton, bilim insanıdır ve insanlara özel güçler kazandırmak için çalışıyor. Bu süreçte Emily’nin senelerdir görüşmediği çocukluk arkadaşı olan Lydia ile yolları kesişiyor. Emily’in çalışmalarını inceleyen Lydia ise sakarlığından dolayı tedavinin ilk deneyi olacaktır.

2022 en iyi komedi filmleri

5.The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen, ergen bunalımındaki Nadine’nin hayatını konu alıyor. Nadine, lise hayatından genel olarak mutsuzdur. Aynı zamanda umutsuz bir yaşam sürüyor. Canından çok sevdiği dostu olan Krista’da ona bu macerasında eşlik ediyor. Fakat Krista, kendisinin erkek kardeşi ile sevgili olduğu zaman, hayatında çekilmezlik ve terslikler zirve yapacaktır.

Bu yıl bizi oldukça güzel komedi filmleri bekliyor. 2022 En İyi Komedi Filmleri yazımızdan keyif aldıysanız, 2022 en iyi romantik komedi filmleri yazımız tam da size göre.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap