2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri karşınızda. Eşinizle izlerken eğlenecek ve aşkınızı tazeleyeceksiniz.

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri

Romantizm, komedi ve aşk ile birleştiğinde tamamen farklı bir seyir ortaya koyuyor ve bu noktada 2022 en iyi romantik komedi filmleri oldukça sık merak edilmektedir. Hem ağlatan hem güldüren hem de kalbinizi aşkla dolduran filmler birçok kişinin favori film kategorisi arasında. Şimdiye kadar izlenen en iyi romantik komedi filmlerini bir araya getirdik. 2022 döneminde çıkan ve en popüler 5 romantik komedi filmleri…

2022 en iyi romantik komedi filmleri

1.Emma

Kaliteli romantik komedi filmleri içinde olan Emma, senenin en beğenilen filmlerinden. Film, evlenmeyi düşünmeyen ve zengin olan Emma Woodhouse etrafında geçiyor. Aynı zamanda başkalarının ilişkilerine de burnunu sokmaktadır. Emma tek başına bir hayat ister. Vesayeti altındaki Harriet içinde uygun bir eş adayı aramaya konulur.

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri

2.Evlen Benimle

Evlen Benimle filmi, 2022 romantik filmleri arasında en iyisi diyebiliriz. Film, aldatıldığını öğrenen bir süperstar tanımadığı biriyle evlenme kararı alıyor. Pop yıldızı olan Kat, kısa süre önce aldatıldığını öğrenir ve sahne üzerindeyken yıkıma uğrar. Bu sırada boşanmış olan bir matematik öğretmeni olan Charlie’i görür. Kat, Charlie’ye evlenme teklifi eder. Bu çılgınlık zamanında verilen kararla beklenmedik olaylar meydana gelecektir.

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri

3.Aşkın Kıyameti

Aşkın Kıyameti filmi, 2022 romantik komedi filmleri arasında en beğenilenlerden. BKM imzalı olan film, bir iş yeri ilanının iflası ile konuya başlıyor. Reklam ajansı batan ve aynı zamanda borç içerisinde olan Fırat, katıldığı yoga etkinliğinde bir kıza âşık oluyor. Beraber çıktıkları yolca birçok macera ve bilinmezliklerde onları bekliyor.

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri

4.Love Tactics

2022 en iyi romantik komedi filmleri arasında Love Tactics yerli filmler arasında bulunuyor. Netflix yapımı olan bu film, Aslı ve Kerem’in romantik hikayesini konu almaktadır. Kerem, kadınları çözdüğünü düşünür. Aslı’da yine erkeler hakkında çok şey bildiğini zanneder. İkisi tesadüf eseri karşılaşacak ve aşk taktiklerini uygulayacaktır.

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri

5.Through My Window

En iyi romantik komedi filmleri arasında bulunan ve son derece romantik bir film Through My Window, en beğenilen filmler arasında. Dramatik bir senaryosu bulunan film, Netflix yapımıdır. Güzel bir kız olan Raquel, komşusuna aşıktır ve aynı zamanda ilesi tarafından onay almayan bu ilişki, yasaklandıkça içerisinde büyümektedir. Bu sırada aşkına aldığı karşılık, ikisini de harekete geçirecektir.

2022 En İyi Romantik Komedi Filmleri yazımızı beğendiyseniz, 2022 en iyi gerilim filmleri yazımız tam da size göre.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap