Yıllarca Seks Partilerinde Çalışan Kadının İtirafları Herkesi Şaşırttı

Katıldığı seks partilerinde garson ve makyöz olarak çalışan kadının partilerle ilgili söylediği sözler sizleri şaşırtacak.

Yıllarca Seks Partilerinde Çalışan Kadının İtirafları Herkesi Şaşırttı


Birleşik Krallık’ta yaşayan Alice Bizarre isimli makyöz kadın, eskiden oldukça ilginç etkinliklerde çalışıyormuş. Alice, sosyal medyada makyaj videoları ile tanınıyor. Fakat yıllar boyunca birçok seks partisinde garson ve makyöz olarak çalışarak geçimini idame ettirdi. Bu katıldığı seks partilerinde hem garson hem makyöz olarak çalışmış. Alice başından geçen enteresan olayları bizlere anlatmış.

alkol alan kadın


Alice'in kariyeri boyunca katıldığı seks partilerinden en ilginci olarak bahsettiği etkinlik “sessiz parti” olmuş. Etkinliğe katılan insanların daha fazla heyecan ve adrenalin için birbiriyle hiçbir şekilde konuşmaması gerekiyormuş. Ancak bu partilerde çalışanlar da birbiriyle konuşamadığı için anlaşabilecekleri ses çıkaran bir oyuncakla iletişim kurmaya çalışmışlar.

sigara


Katıldığı bir başka seks partisinde ise sahneye çıkan Alice, korku temalı bir gösteri sergilemiş. Bu etkinliğin tamamen eğitici olduğunu söyleyip, fetiş meraklıları için bu eğitimin verildiğini açıkladı. Bu partilerde karşılaştığı en komik olayı ise şöyle anlatıyor; "evde düzenlenen bir cinsel ilişki partisinde bir çift merdivenlerin üzerinde ilişkiye girdi. Daha sonra dengelerini kaybettiler ve merdivenlerden aşağıya yuvarlandılar."

seksi kadın


Bu tarz partilerin sık olarak yaşandığını ve ilişkiye girmeyen insanların ise girenleri izlerken her şey normalmiş gibi çay ve kahve tüketip sohbet ettiklerini söyledi. Alice Bizzare artık 30 yaşında olduğunu ve 2 çocuğunun okula gittiğini belirterek artık bu tarz partilere sık katılmadığını söyledi.


Bu tarz ilginç haberleri okumak istiyorsanız, sayfamızı takipte kalmayı unutmayın.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap