Yengeç Başak Burcu Uyumu

Güvene önem veren, hassas bir yengeç burcu için, başak akılcı ve becerikli tavrıyla iyi bir partner olur. Yengeç ve başak burcu uyumu hakkında tüm merak edilenleri tek bir yazıda birleştiriyoruz...

Yengeç Başak Burcu Uyumu

Yengeç Başak Burcu Uyumu

Yengeç ve başak burcu en keyifli birlikteliklerden biri olabilir. Çünkü yengeç ve başak burcu birbirlerini tamamlayıcı burçlardır. Yengeç burcu, hassas ve güvene önem verir. Bu nedenle başak burcu onun için becerikli ve akılcı bir partner olur. Başak burcu iş bilen, detaylara önem veren ve alçakgönüllüdür. Pratik ve sabırlı olan başak burçları, yengeçlere her konuda destek olurlar. Başak burçları ise yengeç burcunun duyarlı yapısından etkilenirler. Böylelikle aralarında oluşan ortak bağlar yeşerebilecektir. Yengeç burcunun yumuşak kalbi ve cömertliği, başak burcuna birçok şey öğretir. İşte yengeç başak burcu uyumu hakkındaki tüm bilinmeyenler…

Yengeç Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Başak ve yengeç burcunun arasında bazı farklılıklar vardır. Fakat tüm bu farklılıkları aralarında arkadaşça bir çözümle halledebilecek uyuma sahiplerdir. Başak burcu, detaylara aşırı şekilde takıldığı zaman yengeç endişelenmeye başlayacaktır. Eğer bu bir iş birliği ise, başak burcu yengecin kendini ifade etmesine yardımcı olabilir. Böylece onları daha organize kılar. Gerektiği zaman hem yengeç hem de başak burcu uzun saatler boyu çalışacaktır. Genellikle yengeç başak burcu uyumu yüksektir. Bunun nedeni ise başak burçlarıyla iletişim kurmanın basit olmasıdır.

Yengeç Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç kadınları, başak erkekleri ile anlaşırken biraz çabalar. Çünkü başak erkekleri, yengeç kadar düşünceli, duygulu ve romantik kişiler değildir. Düşüncelerini belirtmekten asla çekinmezler. Hatta karşısındakilerin üzüleceğini de düşünmezler. Bunun dışında başak erkekleri, durmadan kendi düşüncelerini söyler. Duyguları yengeç kadar derin değildir. Yengeç kadınları, başak erkekleri ile baş başa ve duygusal konuşmalar yapamaz. Fakat yengeç kadınları, başak erkekleriyle çok basit bir şekilde anlaşır. Eğer karşılıklı saygı gösterilirse ömür boyu süren bir birliktelik meydana gelecektir. Bu nedenle yengeç burcu uyumu düşebilir.

Yengeç Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve başak kadınının ilişkileri hangi türden olursa olsun, sadece tek bir çekim içerisinde olacaklardır. Bu nedenle yengeç başak burcu uyumu konusunda güzel bir uyum yakalayacakları garantidir. Başak burçları toprak elementine dahillerdir. Yengeç erkekleri de su elementindedir. Başak burçları her zaman göz alıcı, dikkat çekicilerdir. Bazı durumlarda alınganlıkları olabilir. Aynı zamanda hemen affedememesi, yengeç burcunun canını sıkan durumlardır. Fakat ikilinin kin tutma özeliği olmaz. Yengeç erkekleri sakin, romantik ve duygusal bir karakterdedir. Bu nedenle başakla çok iyi bir uyum sergilerler.

Yengeç Başak Burcu Uyumu Aşk

Başak burcu, sürekli olarak mantıklı ve zeki konuşmalar yapan başarılı insanlardır. Böylece etrafındaki herkesi kendine hayran bırakır. Yengeç burcu ise bu mantıklı ve zeki konuşmalara hayran kalır. Üstelik yengeç burcunun yaptığı romantikler başak burcunun çok hoşuna gider. Bu nedenle yengeç başak burcu uyumu oldukça yüksektir. Genele olarak yengeç ve başak arasındaki sevgili uyumu yüksektir. Bunun nedeni de iki burcun birbirini anlaması ve birbirini tamamlamasıdır. Yengeç burçları her zaman kibardır. Başak burcu ise yengeç burcunun kibarlığına, sevgi hayranlıkla bakar.

Yengeç Başak Burcu Cinsel Uyumu

Yengeç burcu hassaslığını ve kibarlığını cinsel yaşamlarında da sürdürmektedir. Başak burcunun bu hassas davranışlar hoşuna gider bu nedenle cinsellik yönlerinden birbirlerini çok iyi anlarlar. Her ikisi de ten uyumu sağlar. Cinselliği, fiziksel bir eylem dışında daha derin duygularla yaşarlar. Bu burçların yatak uyumu da çok iyidir. Yataklarında birbirlerini nasıl mutlu edeceklerini iyi bilirler. Bu nedenle yengeç başak burcu uyumu cinsel yaşamlarında oldukça yüksektir diyebilir.

Yengeç Başak Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç burcu ve başak kadını, ikili olarak evcimendirler. Bu sebeple evlilik hayatları olumludur. Ev hayatını sever, evde takılırlar. Evlendiklerinde tek çabaları sıcak bir yuva kurmaktır. Evliliklerini dış dünyanın kötülüklerinden korumaya çalışan yengeç ve başak burçlarıdır. Bu nedenle yengeç başak burcu uyumu evlilik hayatları içinde yüksektir diyebiliriz. Ömürlerinin sonuna kadar anlaşabilen yengeç ve başak burcu anlaşmazlık yaşadıklarında bile birbirlerini dinlerler.

Yengeç Başak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Yengeç başak burcu uyumu yüksek olan bir diğer durumda arkadaşlıklarıdır. Yengeç ve başak uyum yakaladığı takdirde arkadaşlıkta sağlarlar. Çünkü yengeç ve başak burcunun sahip olduğu özellikler, onları birbirlerine daha çok yaklaştırır. Yengeç ve başak birlikte çok hoş zaman geçirir. Eğlenir ve bol muhabbet ederler. Birlikte birçok aktiviteye katılır ve aktivitelerini de başarılı bir şekilde tamamlarlar. Özellikle başak burcu, yengece sırlarını anlatmayı sever. Çünkü yengecin güvenilirliğinden sonuna kadar emindir.

Yengeç Başak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Toprak elementinden olan başak, su elementinden olan yengeç burcunun birbirinden etkilenmesi kolaydır. Başak burcu, zeki, naif ve bakımlıdır. Bu nedenle yengeç burcunun aklını başından alır. Yengeç burcu ise duygusal, romantiktir. Davranışları başak burcu için sığınacak bir limandır. İki burç birbirlerine ılıman davrandıklarında hayatlarında her şey yolunda gider. Birbirlerini sevdiklerini sürekli olarak belli etmelilerdir. Özellikle yengeç burcu, yapacağı jest ve mimiklerle başak burcu kadının etkisini üzerinde toplayabilir.

Genellikle yengeç ve başak burcu, birbirlerine teslim olacaktır. Çünkü ikisi de birbirinin kollarında kendini güvende, huzurlu ve mutlu hissedecektir. Bu sebeple yengeç başak burcu uyumu yüksektir diyebiliriz. İlişkilerinde tek sorun, duygusallık ön planda olduğu için yengeç burcuyla mantığını dinleyen başak burcunun ilk aşamada birbirlerine alışmakta zorluk çekmeleridir.

Eğer Yengeç Başak Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse mutlaka Cildi Güzelleştiren Tarifler yazısına göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap