Yengeç Aslan Burcu Uyumu

Bir tarafta romantik ve hareketli aslan burcu, diğer tarafta romantik ve naif yengeç burcu. Bu iki burç arasından uyumsuzluk çıkması mümkün mü? İşte yengeç aslan burcu uyumu hakkında tüm bilinmeyenler…

Yengeç Aslan Burcu Uyumu

Yengeç Aslan Burcu Uyumu

Yengeç burcu ve aslan burcu farklı elementlerden olsalar da uyumlu bir birlikteliğe imza atarlar. Bunun dışında yan yana olan burçların ilişkileri zorluk içerir. Yengeç ve aslan yapı itibariyle farklı doğalara sahiptir. Yengeç burçların güçlü hassasiyet ve duygusallıkları, sürekli değişen hava durumundan bile etkilenen mizaçları mevcuttur. Halbuki aslan burcu görünüşte kendinden emindir. Gururlu bir yön sergilerler. Aslan burçları açısından yengeç burçları sürekli endişeli, geçmişle alakalı konulara takılan, güvenlik arayan burçlardır. Fakat yengeçler, aslan burcunun kendinden emin oluşundan son derece etkilenir. Yengeç aslan burcu uyumu konusunda tüm merak ettiklerinizi sizlerle paylaşıyoruz…

Yengeç Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç ve aslan burcu beraberliğinin olumlu sonuç vermesi için, bireylerin kendi haritasında ortak yönlerinin olması gerekir. Genellikle yengeç burcunun huzursuz olması, aslan burçlarına sıkıntı verir. Bu nedenle beraberlikte arkadaşlıkları zar zor ilerler. Bu nedenle aşk hayatları ve arkadaşlıkları hayatlarında zorluk yaşarlar. İş hayatlarında ise iyi bir rol bölüşümü içinde başarıları söz konusu olabilecektir. Yengeç burçları, ilk görüşte aslan burcunun ilgisini çeker. Çünkü aslan burçları ilgi sevgiden hoşlanır.

Yengeç Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aslan burcu erkekleri ve yengeç kadınları farklı elementlere sahip olsalar da uyumlu bir birlikteliğe imza atarlar. Bu nedenle yengeç aslan burcu uyumu açısından yüksektir diyebiliriz.  Aslan erkekleri ve yengeç kadınları kuşağının en ideal çiftlerinden biridir. Aslan hem lider hem de korumacıdır bu nedenle son derece romantiktir. Bu sebeple yengeç burcunun dikkatini fazlasıyla çekecektir. İkili arasında zaman zaman sorunlar görülse de oldukça mutlu ve tutkulu bir aşkları olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını Uyumu

Yengeç erkeğinin dikkatini çeken aslan kadınları, birlikte mükemmel bir uyum yakalarlar. İkisi de sevgi ve ilgiden hoşlanır. Bu özellikleriyle birlikte ikisi birbirine cazip gelecektir. Fakat daha sonra yengeç burcunun aşırı duygusal hali, sınırlandırılmayı sevmeyen aslana ters gelebilir. Çünkü aslan burçları hesap vermekten hoşlanmazlar. Birlikte olmaktan hoşlanacakları arkadaş çevresine sahiptirler. Eğer yengeç burcu asla burcuna aşıksa, tüm bunlara değer bir ilişki gibi düşünür. Bu nedenle yengeç aslan burcu uyumu yüksek olabilmesi için yengeç burcunun toleranslı olması gerekecektir.

Yengeç Aslan Burcu Uyumu Aşk

Yengeç burcu, aslan burcunu gördüğü anda âşık olur. Çünkü üstün nitelikleri onu kendine bağlama konusunda güçlük çıkarmaz. Fakat bu ilişkide her zaman bir şeyler yanlış gidiyor hissi oluşabilir. Yengeç burcunun bağlılığı, aslan burcunun hoşuna gider. Fakat sonrasında ilişkilerinde beraberliklerinde tökezlenmeler başlar. Yengeç burcu bu konuda asla suçunu kabul etmez. Aslan burcunu tatlılıkla ikna ettiği zaman tatlıya bağlanır. Yine de aslan burçları bu beraberliğin uzun sürmesi için çabalamalıdır. Çünkü aslan burcu, yengeç burcunda aradığı sıcaklığı ve sevecenliği bulacaktır.

Yengeç Aslan Burcu Cinsel Uyumu

Aslan burçlarının enerjisi, yengeç kadınlarının naifliği bir araya geldiğinde ortaya mükemmel bir yatak uyumu çıkar. Yengeç aslan burcu uyumu cinsel hayatlarında yüksek olduğu için bu durum ilişkilerine de olumlu yansır. Bu ikili, hayatın birçok alanında uyumu yakaladığı gibi, cinsel yaşamlarında da güzel bir uyum yakalar. Aslan burçları cinselliklerinde oldukça uyumludur. Partnerinin tutkulu olmasına önem verir. Aynı zamanda cinsellik yaşadığı kişilere âşık olmalıdır. Eğer yengeç, aslan burcunun istediklerini ona sağlarsa, daha yüksek bir uyum elde edebilirler.

Yengeç Aslan Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç ve aslan ikilinin aşk hikayeleri evlilikle sonuçlanır. Yani yengeç aslan burcu uyumu evlilik kararı almaları şaşırtıcı değildir. Aslan ve yengeç burcu evlilik birliğine girdiklerinde hem evlerine hem de partnerlerine oldukça bağlıdır. Evliliklerinde daima bir saygı vardır. Aslan burcunun koruyucu karakteri ve yengeç burcunun yuvasına sahip çıkmasıyla mükemmel bir evlilik uyumu yaşanmasına neden olur.

Yengeç Aslan Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan ve yengeç burcu arasındaki ilişki, bir arkadaşlık ilişkisi haline geldiğinde genellikle anne ve çocuk ilişkisine benzer bir arkadaşlıkları olur. Yengeç burçları arkadaşlarına karşı daima anaç bir tutum sağlar. Aslan erkeklerinin de arkadaşlık sınırları içinde buna bir itirazı olmaz. Bu nedenle arkadaşlık uyumları ve tutumları oldukça iyi olacaktır. Aslan ve yengeç burçlarının, burçlar kuşağı içerisinde uyumları tutar. İki burç birbirlerine sevgi ve saygı gösterirlerse anlaşmakta sorun çekmezler.

Yengeç Aslan Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yengeç ve aslan burcu bir ilişki içerisine girdiklerinde, birbirlerini çoğu zaman olumlu etkilerler. Aslan burcunun koruması, sahiplenici yapısı, yengeç burcunun kendisini güvende ve dokunulmaz hissetmesini sağlamaktadır. Bu nedenle aslan ve yengeç hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinde kısa zamanda uyum yakalayan ikilidirler. Bu uyum onların her anlamda birlikte hareket ederek sağlam bir ilişki kurmasına destek olur.

Yengeç burçları her zaman duygusaldır. Aslan burçları bu noktada çok dikkat etmelidir. Yengeç ise aslan burcunun otoritesini sarsan davranışlarda bulunmamalıdır. Bunun dışında yengeç aslan burcu uyumu oldukça yüksek ve güzel olacaktır. Böylece ikili mükemmel bir arkadaşlık, ilişki veya evlilik hayatı yaşayabilir.

Eğer Yengeç Aslan Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, mutlaka Hayatı Değiştiren Tavsiyeler yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap