Yay Yay Burcu Uyumu

Ateş grubundan olan yay burçları birlikte eğlenceli bir birlikteliği meydana getirecektir. İşte yay yay burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Yay Yay Burcu Uyumu

Yay Yay Burcu Uyumu

Yay burçları genelde pozitif olduğu için neşeli ve eğlencelidirler. Bu nedenle ilişkilerinde tartışmaları çok az olur. Çünkü ikisi de hayata pozitif bakar, anı yaşayacaklardır. Bu çiftin enerjisine yetişmek zordur ve bilgiye, eğlenceye açtırlar. Her şey onlar için artıdır, bu nedenle kültürel faaliyetlerine olan ilgileri de yüksektir. Aynı zamanda yay burçlarının eğitim seviyesi yüksektir. Seyahat etmeye meraklı olan yay burcu, evde oturmaz çünkü evde oturmak bu çifte göre değildir fakat ikisi de özgürlük düşkünüdür. Fakat konu evlilik olduğu zaman ilişkiyi ciddiyete taşımada zorluk çekebilirler. Yay yay burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Yay Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Aşık bir yay burcu, enerjik, tutkulu ve her şeye hazırlardır. Doğanın gerçek gücü olan yay burcu, istediği şeyin peşinden gitmekten büyük bir keyif alır. Oturup hoşlandıkları kişinin ona yaklaşmasını beklemeyi sevmezler. İlk adımı da her zaman kendileri atarlar. Yay burcu, kendi içerisinde en fazla değer verdiği şeyleri zekalarıdır. İki yay burcu meydana geldiğinde mükemmel bir ilişki yakalarlar ve birbirlerini tanıdıkça da vazgeçmezler. Üstelik hayat dolu olmaları ve sürekli enerjik olmaları da ilişkilerini her zaman canlı tutar.

Yay Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yay burcu ilişkilerinde bazı pürüzlerin olmasıyla birlikte kolay gelişen bir beraberlik meydana gelir. İki yay burcu bir aradayken ortaya mükemmel bir enerji çıkar. Bir araya geldiklerinde büyük planlar yapabilir, iyimserliklerini de elden bırakmazlar. Aynı zamanda hareket, spor ve doğayla iç içe olabilmek yay burçlarına keyif verir. Benzer şekilde bir araya geldiklerinde her zaman birbirlerini korur ve anlayış gösterirler. Yay ve yay burcu büyük düşünür ve kendilerini de yüksek beklentilere sokarlar. Daha sonrasında hayal kırıklığına neden olabilirler.

Yay Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Aşık bir yay kadını ve aşık bir yay erkeği enerjiktir ve tutkululardır. Doğanın gerçek gücü olan yay burcu, istediği şeyin peşinden gitmekten büyük keyif alırlar. Bu nedenle birbirlerini gördükleri zaman tam bir aşk oyununa başlayacaklardır. Bazı insanlar yay burçlarının kaba tavırlarından rahatsız olabilir. Yay burcu kadınları onların enerjisine ve dobra tavırlarına uyum sağlamayan insanlara karşı sabırsızdır. Fakat kendi özelliğinde biriyle karşılaştıkları zaman mükemmel bir bağ meydana gelecektir.

Yay Yay Burcu Uyumu Aşk

Yay burçları, yeni fikirler, yeni insanlar, bilinmeyen yerler ve yeni maceraları keşfetmeye can atarlar. Yay burcu kadını daha özgür bir kadındır, hayatında modası geçen toplumsal cinsiyet rollerinde, toplumsal tabulara da yeri yoktur. İstedikleri şeyleri istedikleri zaman yaparlar, bunun hakkında da ne düşündüklerini umursamazlar. Aynı burçtan kişilerle birlikte oldukları zaman yine aynı şekilde davranırlar. Eğlenme aşamasında birbirleriyle anlaşsalar da ciddi bir ilişki söz konusu olduğunda bazı zorluklar yaşarlar. Eğer ortak noktalarını keşfederlerse bu noktada ilişkileri oldukça uzun sürecektir.

Yay Yay Burcu Cinsel Uyumu

Yay burçlarının vahşi yönleri güçlüdür ve yay burçlarıyla cesur bir cinsellik yaşarlar. Yay burçları birlikte birçok yeni şeyler dener. Aynı zamanda yay yay burcu uyumu aşamasında mükemmel bir uyum sağlarlar. Bu sayede evliliklerinde de her zaman mutlu ve eğlenceli bir beraberlik yaşayacaklardır. Mutluluklarının büyük bir kısmı, oluşturdukları cinsel uyumdan kaynaklı olacaktır.

Yay Yay Burcu Evlilik Uyumu

Bu ilişkide tek sorun ilişkilerinin evlilikle sonuçlanamama ihtimalidir. Çünkü yay burçları, sorumlulukların ağır basacağı, evlilik veya iş hayatına ilişkin beraberliklerinde problemlerle karşılaşabilirler. Çünkü iki burçta büyük düşünerek kendilerini yüksek beklentilere sokarlar. Daha sonrasında da hayal kırıklığına neden olabileceklerdir. Üstelik yay burçları sorumluluk almada zorlanırlar. Özgürlüklerine düşkün olan yay burçları, birlikteliklerinde bir problemle karşılaşmazlar aynı zamanda ortak sorumlulukları altında aynı sağlamlığı gösteremezler.

Yay Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Ateş grubundan olan bu iki burcun ilişkisi oldukça renklidir. Özellikle yay burçları birleştiğinde pozitif ve neşeli olurlar. Bu nedenle ilişkilerinde tartışmalara yer olmaz ve ikisi hayata pozitif bakar, aynı şeyleri yaşarlar. Çiftin enerjisine yetişmekte oldukça zor olacaktır. Bu nedenle, yay ve yay burcunun arkadaş uyumu oldukça yüksektir. Birlikte dünyayı gezebilir, her gün farklı bir yerde buluşabilirler. Yay burçları, herkesin sahip olmak isteyeceği arkadaşlardır. Pratik ve sahiplenici olan yapılarıyla arkadaşlarına her daim yardıma hazırlardır. Yay burcu arkadaşlığı bir süre sonra ilişkiye dönebilir. Aynı zamanda ayrıldıkları zaman da tekrar arkadaş kalabilirler.

Yay Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yay burçları birbirlerini ya olumlu ya da çok olumsuz etkilerler. Bu burçların birçok ortak noktası vardır. Her şeyi ya en yüksekte ya da en alçakta yaşarlar. Yaptıkları işlerin sonuçlarını da çok fazla düşünmezler Riske girmekten de korkmazlar ve birbirlerini olumluya yönlendirirlerse çok iyi yerlere gelecekleri kesin olur. Özellikle yay burcu erkekleri, yay kadınlarına göre daha sorumluluk sahibidir. Bu özelliği de yay kadınında arar. Bunun dışında yay yay burcu uyumu oldukça yüksektir. Birlikte en iyi arkadaş, evlilik hayatı yaşarlar. Eğer egoları birbiriyle çarpışmazlarsa birlikte son nefeslerini bile verebilirler.

Yay Yay Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, mutlaka Daha İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap