Ücretsiz Dijital Film Platformları

Ücretsiz dijital film platformları ile hem yerli hem de yabancı içerikleri keşfedebilirsiniz. Herhangi bir ücret vermeden istediğiniz kadar bu platformları kullanın! İşte sizler için hazırladığımız ücretsiz dijital film platformları…

Ücretsiz Dijital Film Platformları

Ücretsiz dijital film platformları günümüzde büyük bir öneme sahiptir. Günümüzde Netflix ve benzeri dijital platformlara bir miktar ücret ödemek gerekir. Bedava film izleme platformlarında reklamlarla karşılaşmak istemeyen kişiler Netflix, Amazon Prime gibi platformlara her ay belirli ücretler veriyor. Ücretli olan Netflix gibi platformlara ücretsiz bir alternatif bulmak kolay değildir. Aynı zamanda bu platformların içerik kütüphanesi de oldukça büyüktür. Bu durumda reklamsız olması da rakiplerinden ayrılmasını sağlayan önemli bir özellik olabilir.

Türkiye’de ücretsiz olarak izleyeceğiniz uygulamaların sayısı oldukça kısıtlıdır. Buna rağmen yararlanabileceğiniz birkaç farklı uygulama var. Ücretsiz dijital film platformları kapsamında içerik bakımından zengin ve içerisinde hem yerli hem de yabancı içerikleri barındıran, ücretsiz uygulamaları bu yazıda topluyoruz. Sizlerde bedava film izleme programları için tavsiye arıyorsanız bu uygulamaları inceleyebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en iyi ücretsiz dijital film platformları…

Ücretsiz dijital film platformları

PuhuTV

PuhuTv, tıpkı BluTV gibi yerli bir dizi ve film platformudur. Fakat BluTV’den ayıran en büyük özelliği de kendi orijinal içeriklerin dışında TV’de yayınlanan dizileri bir sonraki gün platformda yayınlanıyor olmasıdır. Fakat PuhuTV tamamen ücretsiz olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir. Ücretsiz dijital film platformları arasında bulunan PuhuTV, yerli dizilerin yanı sıra baya dikkat çeken filmleri de var. Eğer eski Yeşilçam filmlerini seviyorsanız rahatlıkla PuhuTV platformunu tercih edebilirsiniz.  

En iyi film platformları arasında bulunan PuhuTV içerisinde gündem olan birçok filmde bulunuyor. Web sitesine girip filmler kategorisini tıkladığınız zaman, Kader, Kaybedenler Kulübü, Bir Küçük Eylül Meselesi gibi popüler filmler karşımıza çıkmaktadır. Güncel olarak 200 üzerinde farklı filmin olduğu platformda yabancı filmlerde yer alıyor.

Ücretsiz dijital film platformları

Tubi TV

Ücretsiz dijital film platformları arasında bulunan Tubi TV, ücretsiz film izleme programları arasında bulunuyor. Platformda, romantizm, komedi, korku gibi birçok tarza göre kategoriye ayrılan bir dizi ücretsiz film kataloğu yer almaktadır. Online film izleme programı olan Tubi TV içerisinde, diğer kullanıcıların en beğendiği filmlere de göz atabileceksiniz. Platformdaki filmleri yüksek kalitede sorunsuz olarak izleyebiliyorsunuz. Tubi TV, uygulamasını Android, İOS, Xbox One ve Playstation 4 gibi platformlara da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz dijital film platformları

Popcornflix

Netflix gibi platformlar ücretsiz alternatifleri arayanlar için Popcornflix, oldukça geniş bir film yelpazesine sahiptir. Platformda yüzlerce filmi ücretsiz olarak izleyebilir ve akış servisinden yararlanabilirsiniz. Popcornflix aynı zamanda Originals adlı özel bir bölüme de sahiptir. Filmler genel olarak iyi bir kalitede bulunuyor ve sorunsuz olarak çalışabiliyor. Aynı zamanda filmlerin yanı sıra çeşitli diziyi de bünyesinde barındırmaktadır. Böylece beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilir ve bir alternatifi değerlendirebilirsiniz. Uygulamayı Android, İOS, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında da ücretsiz olarak indirme imkânı bulabilirsiniz.

Ücretsiz dijital film platformları

Yidio

Aradığınız filmleri bulabileceğiniz ücretsiz dijital platformları arasında olan Yidio ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Filmlerin birçoğu da uygulamanın kendisine yer almamaktadır. Aksine, Yidio sizleri online olarak film izleyeceğiniz birçok ücretsiz film uygulamasına yönlendiriyor. Film izleme platformu ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Yidio, kataloğunda birçok ücretsiz film uygulamasıyla beraber içerik toplamasından dolayı oldukça devasa.

Tek sorun ise listelenen bu kadar fazla sayıda abonelik ve ücretli film uygulaması olmasıdır. Fakat Yidio, filmleri çok verimli olarak yönetmenize izin verir. Böylelikle birkaç aramayla binlerce ücretsiz film bulabilir ve rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hem Android hem de İOS platformlarında ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz dijital film platformları

Sony Crackle

Sony Pictures, film endüstrisinin büyük isimleri arasındadır. Bu noktada ücretsiz dijital film platformları denildiği zaman Sony Crackle, adından söz ettiren bir platformdur. Ücretsiz ve online film izleme imkânı sağlayan bu platform, yeni hit filmler içeriyor ve eski klasikleri de barındırmaktadır. En iyi film platformu olarak öne çıkan Sony Crackle, en iyi ücretsiz film koleksiyonlardan birine sahiptir. Platform kullanımı oldukça kolay ve film oynatıcı da sorunsuz şekilde çalışıyor.

Ücretsiz filmler, reklam destekli olduğundan dolayı, birkaç reklam izlemeniz gerekir. Buna rağmen de reklamlarda çok fazla rahatsız etmez. Platform içerisinde online şekilde birçok diziye de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamayı Android, İOS, Windows ve PlayStation 4 gibi platformlarında ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz dijital film platformları

SnagFilms

Ücretsiz dijital film platformları arasında bulunan SnagFilms, İndie film ve belgeselleri seven kişiler için pratik bir platformdur. Tamamen ücretsiz olarak kullanılan film, en fazla beğeni toplayan bağımsız filmlerden oluşan geniş bir seçkiden oluşmaktadır. Ücretsiz filmlerin birçoğunu da yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

En iyi dizi, film platformu olarak öne çıkan SnagFilms, diğer ücretsiz uygulamalar gibi reklam desteklidir. Fakat reklamlarda çok sık karşınıza çıkmaz. Genel olarak kendine ait anlatısı olan ve daha düşük bütçeli bağımsız filmleri seviyorsanız, mutlaka SnagFilms platformunu deneyin. Uygulamayı Android, İOS, Windows, Playstation gibi birçok cihaza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Genel olarak ücretsiz dijital film platformları, herhangi bir ücret vermeden film ve dizilerin tadını çıkartmanızı sağlar. Bu nedenle yazıda belirttiğimiz çeşitli film ve dizi platformlarından yararlanabilirsiniz. Birçok yerli ve yabancı yapımları bedava olarak izleyebileceğiniz uygulamaların tek sorunu reklamların olması. Yani Netflix gibi tamamen reklamsız içerikleri izleme imkânınız olmasa da ücretsiz alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Eğer Ücretsiz Dijital Film Platformları yazımızı beğendiyseniz, En iyi Podcastler 2022 yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap