Terazi Yay Burcu Uyumu

Enerji patlamasına hazır mısınız? İşte terazi ve yay burcunun mükemmel birleşimi hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizlere açıklıyoruz…

Terazi Yay Burcu Uyumu

Terazi Yay Burcu Uyumu

Terazi ve yay burcunun beraberliği, hareketli ve birbirlerini sürekli meşgul edecek türdendir. Hava ve ateş elementinin uyumuyla sağlam bir birliktelik kurulur. Terazi açısından yay burcu, merak sahibi doğası, yerinde duramayan yapısıyla asla kırıcı değildir. Açıkçası, terazi ve yay burcu birlikteliği, terazinin en iyi ilişkisi sayılır. Yay burcu ise terazi burcuyla mükemmel zamanlar geçirir, hayatın güzel yanlarını birbirlerine gösterirler. Yay burçları, dürüst, açık ve aşırı zorlayıcı değildir. Çünkü terazi burcu baskı altına alınmaktan hoşlanmaz, tüm olayları diplomasi yoluyla çözecek yetenektedir. Üstelik akıllı bir burçtur. Terazi yay burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar…

Terazi Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi burçları için ilişkilerde mutluluğu sağlayacak burçlardan biri yay burçlarıdır. Her ikisi de sosyalleşmeye meraklıdır ve arkadaşlarından vakit bulup baş başa kaldıklarında harika bir ilişkiye adım atacaklardır. Çünkü terazi yay burcu uyumu oldukça yüksektir. Yay burcu seyahate oldukça düşkündür, beraber şehirleri ve dünyayı gezebilir, inanılmaz maceralar yaşanabilir. Yay burcunun özgürlüğüne bekarlığına düşkünlüğü, terazi burcunun kuvvetli aile bağları, ilişkide sorun çıkartan tek konudur. Terazi burcu evliliği düşünmeyen kişilerle vakit geçirmek istemez, boş yere zaman kaybetmez. Bu nedenle aralarındaki tek sorun bu olacaktır.

Terazi Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Terazi ve yay erkeği aşkı, aşk yapan bir birlikteliğe imza atarlar. İkilinin arasında mükemmel bir çekim vardır. Bunu da birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren fark ederler. Fakat ikilinin birlikteliği ilişkilerin ilerleyen zamanlarında, ilk baştaki gibi tatlı olmayacaktır. İkilinin arasında kuvvetli bir çekim olsa da ilişkilerin sonlarına karşı soğukluk meydana gelebilir. Birbirlerini tanıdıkları süre boyunca zaman zaman şiddetli kavgalar meydana gelecektir. Bu tarz kavgalarda ikisinden birinin alttan alması gerekir, aksi halde ilişkide geri dönülemez yollara girebilir.

Terazi Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Terazi erkeği ve yay kadını beraber oturup saatlere sohbet edebilirler. Üstelik saatlerce sohbet etmekten de sıkılmayacaklardır. Birbirlerine anlatacakları birçok şey olur ve bu sevgili, birbirlerinin en iyi sırdaşı olurlar. Genellikle bu ikilinin ilişkisinde umut vaat edici olur. Fakat ilişkilerinin kaderi genellikle onların elindedir. Doğru adımlarla ilerledikleri zaman birbirlerinin kıymetini çok iyi anlarlar. Bu nedenle terazi erkeği ve yay kadınına bir şans verilmelidir. Esprili, eğlenceli olan terazi erkekleri, yay kadınlarıyla enerjisini birleştiğinde mükemmel bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Terazi Yay Burcu Uyumu Aşk

Yay burcu ile terazi burcu özgürlüklerine düşkündür fakat, terazi burcu, kendine güveniyle birlikte diğer burçlardan ayrılır. İlişkilerinde bağımsız olmak isterler bu nedenle anlaşmalarında zorlanırlar. Fakat kültürel anlamda birbirlerine uygun olmayı başarırlarsa, ilişkilerinde de çok iyi bir ikili olacaklardır. Ortak noktalarını keşfettikleri zaman bu ikili, birbiriyle eğlenceli vakit geçirir. Terazi burcu, aşkı görmek, tutkuyla yaşamak ister ve yay burcu yüksek enerjisiyle, aynı tutku içerisinde bağlansa da değişken yapılıdır. Yani bazı durumlarda karmaşık davranabilir.

Terazi Yay Burcu Cinsel Uyumu

Terazi ve yay burcunun cinsel uyumu oldukça güçlüdür. Yay için cinsellik önemlidir. Eğer terazi onu baştan çıkartabilirse yay burcunu kendine bağlar. Sevginin eksik olmadığı bu ilişkide, iki burçta ideal bir çift olacaktır. Cinsel yaşamları düzenli, tutkulu bir hal aldığında birbirlerine her geçen gün daha fazla bağlanırlar. Bu nedenle ilişkilerini sürdürürken birbirlerine biraz daha aşk duyacaklardır. Tartışmalarında ise uzlaşmacı ve sakin geçtiğinde, kavga boyutuna varmadan yelkenleri indirirler.

Terazi Yay Burcu Evlilik Uyumu

Terazi yay burcu uyumu genellikle hoş bir ilişkidir. Aşklarının başlangıcı önemli değildir. En önemli kısım, evlilik kararı almak istedikleri dönemdir. Yay burcu, her anlamda teraziye her şeyini sunar. En özel duyguları ve hisleri birbirleriyle paylaşırlar. Hatta o kadar hareketli olurlar ki evlenmeyi bile unutabilirler. İki sevgilerini birbirlerine paylaştıkları zamanlarda kendilerini evliliğe hazır hissederler. Yine de terazi yay burcu uyumu evlilik meselelerinde ikilinin dikkat etmesi gereken önemli noktalar vardır. Eğer bu farklılıklara dikkat ederlerse, birlikte bir uyum yakalama şansları olabilir.

Terazi Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkisi bir araya geldiğinde mükemmel bir arkadaşlık ilişkisi kurarlar. Yay açısından terazi burçları, sosyal olarak dışarı dönük ve uyumludur. Bu nedenle yay burcu için keyif veren bir arkadaş olur. Bu ikili, özellikle arkadaşlık ve aşk boyutunda son derece uyumludur. Fakat iş hayatlarında ise her ikisi, sorumluluk almada farklı mazeretler yaratmaya hazırlardır. Bu nedenle onları toparlayan farklı bir üçüncü kişiye ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle arkadaşlık uyumunu yakaladıklarında iş ortaklıklarından kaçınmalıdır. Sadece bir arkadaş olarak yollarına devam etmelidirler.

Terazi Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Yay burcunun vurdumduymaz yapısı ilişkilerinde devam ederse problem çıkarabilir. Hatta bu sorun evliliklerindeki tek sorun olur diyebiliriz. Yay burçları, seyahate düşkün bir burçtur. Sosyalleşmeyi seven eşi de bu noktada ona uyum sağlar, beraber dünyayı dolaşabilirler. Fakat bir noktada, yay burcu, erkeklerinin özgür davranışlarını kenara bırakarak evliliklerini düşünmelidir. Sosyalleşmeyi seven eşi, bu noktada ona uyum sağlarsa beraber dünyayı dolaşmaya başlayabilirler. Bir noktada yay burcu, özgür davranışlarını bir kenara bırakabilir. Hatta evlilik aşamasını düşünmeye başlayabilir. Çünkü partneri, evliliğini düşünmeyen biriyle olmak istemez. Kısacası terazi yay burcu uyumu yüksek olmada bazı ayrıntılara dikkat etmekte yarar var.

Terazi Yay Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse Çıtır Lokma Tatlısı Nasıl Yapılır? Evde İzmir Lokma Tarifi yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap