Terazi Terazi Burcu Uyumu

İki terazi burcu bir araya geldiğinde gül pembe ve sorunsuz bir aşk yaşayacaklarını düşünüyorlarsa yanılıyorlar! İşte terazi terazi burcu uyumunda merak ettiğiniz tüm detaylar...

Terazi Terazi Burcu Uyumu

Terazi Terazi Burcu Uyumu

Terazi burcu, kolay etkilenen öncü bir burçtur. Bu burcun diplomatik, zarif yönü sayesinde kendi burcuyla çok iyi şekilde anlaşır. Bu beraberlik eğer bir aşk beraberliği ise büyük bir romantizm havası elde etmek zor olmaz. Bunun dışında terazi terazi burcu uyumu içerisinde arkadaşlık boyutunda oldukça iyi bir tablo ortaya koyabilecektir. İkilinin ilişkisi oldukça hoş bir atmosfer içerisinde devam eder. Fakat sıra sorumluluklara ve iş hayatına geldiğinde işte bu noktada zor koşullar meydana gelebilir. Terazi burçları arasındaki bir dengesizlik meydana geldiği zaman, bir türlü karar alamama ve sorumlukların dışına çıkmasına yol açabilir. İşte terazi terazi burcu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Terazi Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Aynı burç olan terazi ve terazi burcu, birbirleriyle uyumlu bir beraberlik yaşayacaklardır. İki burçta terazi olduğu için ilişkilerinde ilk beklentileri ve aşkı hissederler. Venüs burcunun yönettiği terazi burcu bireyleri birbirlerine tutkuyla bağlanır. Kültürel anlamda da birbirlerini besleyen terazi ve terazi burcu, sosyal olmayı, dostlarıyla vakit geçirmeyi sever. İkisi de özgürlüklerine düşkün olduğu için kimse kimseye baskı yapmaz. Böylece aradıkları partneri bulduklarını anlarlar. İkisi de aynı karakterden olduğu için bazı noktalarda zıtlıklar yaşarlar. Terazi burcu, genellikle değişik bir elektriği olmasıyla bilinir.

Terazi Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Terazi kadını ve terazi erkeği bir araya geldiğinde sonuç tamamen dengede kalma üzerine olur. Çünkü iki tarafta partnerlerinin kendileri ile uyumlu olmasını istemektedir. Teraziler kovalamacayı severler fakat her zaman değildir. Samimi ve cazibeli görüşlerini kullanarak karşı tarafı baştan çıkartmak isteyebilirler. Genellikle amaçlarına ulaşırlar. Fakat bu ilişkide iki tarafında terazi olması, iki tarafında aşina olmasından dolayı birbirlerinin taktiklerine kolayca ikna olmazlar. Bu ikilinin tutkuları heyecanlı ve gizemli olabilir. Fakat heyecanlarını yitirdiklerinde uyumları azalabilir.

Terazi Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını Uyumu

Terazi burcu erkeği ile terazi kadını arasında birçok ortak özellik olabilir. Birbiriyle saatlerce konuşabilir, karşılıklı dertlerinizi ve sorunlarını çok iyi anlayabilirler. Terazi erkeği, terazi kadını gibi beğenilmek ve takdir görmek isterler. Yine de aynı birbirleri gibi kişisel zevklerden, lüksten yanadır. Bu durumda aynı karakter ile karşılaştıklarında birbirlerine sıkıcı gelebilirler. Bu noktada terazi terazi burcu uyumu konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Terazi erkekleri, doğru partneri buldukları zaman, yaşamın tadını diledikleri gibi çıkartırlar. Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır.

Terazi Terazi Burcu Uyumu Aşk

Terazi burçları için sevgi kelimesi, onlar için birçok şeyi ifade eder. Terazi burçları, kuşkusuz olarak mükemmel aşıklardır. Sevgi arayışları bitmediği içinde dengeleri sürekli olarak hassastır. Yine de terazi burcu, aynı burçtan biriyle karşılaştığında hassas olmak yerine daha uyumlu olurlar. İkisi birbirinden pek çok öğüt alır, sorunlarınızı zevkle dinler ve birbirlerine yardımcı olabilmek adına tüm olanaklarını kullanır. Teraziler, terazi burçları ile olduğu zaman, daha ilk görüşte birbirlerinin etkisi altında kalabilir. Venüs etkisinde olan bu burçlar aşklarının sonuna kadar gideceğine emin olacaktır.

Terazi Terazi Burcu Cinsel Uyumu

Normal şartlar altında terazi terazi burcunun cinsel uyumu yüksektir. Yani bu ikili cinsellik açısından mükemmel anlaşırlar. Terazi burçları, partneriyle iyi bir cinsel uyum yakaladığında partnerine daha fazla âşık olur. Eğer terazi burçları gerçek manada bir ilişki planlıyorlarsa planlarını etkileyen en önemli özellik cinsellikleridir. Bu noktada terazi burcu, partneri olan terazinin neyi sevip neyi sevmediğini bilmelidir. Birbirlerini tanımanın en iyi yolu ise dürüst bir şekilde sohbet etmektir. Bu noktada birbirlerini tanımak adına vakit ayırmalı, cinsel manada istekleri hakkında uyum sağlamalıdır.

Terazi Terazi Burcu Evlilik Uyumu

Terazi burçları kolay etkilenen öncü burçlardır. Bu burçların diplomatik ve zarif yönü sayesinde bir diğer terazi burcuyla birliktelikleri evliliğe kadar gider. Terazi burçları sosyal olmayı ve sosyal olmayı severler. Bu sebeple kendi burçlarıyla girişken, hareketli ve enerjik olan terazi burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Evlilik hayatlarında birlikte mutlu bir yuva kurarlar ve aynı zamanda rahat bir yaşam sürebilmek adına büyük bir çaba içerisine gireceklerdir. Terazi terazi burcu evlilik uyumu yüksek olduğu için ikili aynı burçta harika bir uyum elde edeceklerdir.

Terazi Terazi Burcu Arkadaşlık Uyumu

Terazi terazi burcu birlikte mükemmel bir aşk meydana getirirler. Sevgi arayışları hiçbir zaman bitmez ve dengeleri de sürekli olarak hassastır. Bazen aşksız yaşama korkusundan dolayı kendilerini yanlış bir ilişkide bulurlar. Aşk hayatlarında duygusallık ve mantıklarını bir araya yaşarlar. Aşk sanatını çok iyi bilen terazi burcu, arkadaşlık ilişkilerinde de anlaşacaklardır. Birlikte uzun süre sohbet edebilecek, ortak alanları konusunda aktivitelere katılacak ve birçok sırrı paylaşacaklardır.

Terazi Terazi Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Terazi, dışarıdan bakıldığında herkesle ilişki kurabilir gibi durmasına rağmen en iyi uyumu terazi burcuyla yaşar. İkisinin ilgi alanları ortak olduğu için en zor karakteri bile yönetecek bir duygusal zekaya sahiplerdir. Terazi burçları birbirlerine âşık olduğunda sevgilisini evleneceği bir kişi olarak görecektir. Çekici bulunmaya ve sevildiğini hissetmek isterler. Aynı zamanda ilişki başlangıcında hızlı davranabilirler. İkisi her zaman nerede durduğunu bilmek ister. Bu sebeple bir terazi burcu ile bir araya geldiğinde ilişkileri hakkında detaylı bir şekilde konuşmak isteyecektir.

Terazi Terazi Burcu Uyumu yazısı dikkatinizi çektiyse, Pişirmeden Yapılan Kolay Atıştırmalıklar yazısına da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap