Terazi Kova Burcu Uyumu

Tamamen gerçekçi analitik ve zeki olan terazi ve kova burcu bir araya geliyor. Acaba terazi ve kova anlaşabilecek mi? İşte terazi kova burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler…

Terazi Kova Burcu Uyumu

Terazi Kova Burcu Uyumu

İkisi de hava grubunda olan bu çiftler uyumlu bir ilişki yaşayabilir. İki burçta sosyalleşmeye ve enerji harcamaya yatkın bireylerdir. Özellikle aynı şeylere merak duydukları zaman birbirlerine olan ilgileri artış gösterir. Kültürel etkinliklere, seyahatlere ve yeni olan bilgilere duymuş oldukları merakla beraber tam olarak bir bütünlük sağlarlar. Zekâları da yüksektir ve sadece bakışarak bile anlaşacaklardır. Bu ilişkide tek sorun, terazi burcunun aşkını doyasıya yaşamak ister. Çünkü tutku onlar için oldukça önemlidir. Terazi kova burcu uyumu hakkında merak edilen her şey…

Terazi Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Kova burcunun kendine özgü olan çılgın havası, terazi burcunun ilgisini çeken etmenler arasındadır. Bu ikili ideal bir çift oluşturacaklardır. Çekici ve cana yakın olan terazi burcunun zarafeti dillere destan olacaktır. Romantizm ve duyguları, yaşamlarının büyük bir kısmını kaplar, sevdikleri zamanda tam anlamıyla bağlanan, özverili olan terazi burçları, kova burcuna eşlik eder. Bu beraberliğin en güzel yönü de her ikisinin özgürlüğüne düşkün olmasıdır. Uzun vade ilişkilerinde ise mükemmel bir tablo oluşturacaklardır.

Terazi Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova erkeği, içerisinde yer aldığı sosyal çevresi oldukça geniştir. Bu nedenle arkadaşlarını ve sosyal çevresini de fazlasıyla önemseyecektir. Üstelik orijinal fikirleri de akılcı yönleriyle gerçek bir vizyoner olacaktır. Kova burcu erkeği ve terazi kadını, flört ve tanışma dönemini çok hızlı atlatır. Terazi kadının cana yakın olması, kova erkeklerini kendine çekecektir. İki tarafta hayata farklı açılardan bakar. Bu durum avantajda olabilir veya ilişkilerinin bitme nedeni de olacaktır. İki burçta hava grubundadır bu nedenle temel karakteristik özellikleri de taban tabana zıt olur.

Terazi Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Teraziler sevgisini, öfkesini ve nefretini gizlemez. Onlar için gri taraf bulunmaz. Ya siyah ya da beyazdır. Bu sebeple aşkı da tüm yönleriyle derinlemesine yaşayacaktır. Kova erkeklerinin en belirgin özellikleri arasında da ya hep ya da hiçtir. İkili gerçek bir aşk yakalamaya başlarsa sahtelikten uzaktır. Aynı zamanda sevgi dolu bir çift olmaya başlarlar. Kova kadınları, bazı durumlarda terazi erkeklerine tahammül edemez. Terazi erkekleri, kova kadını ile ilişkilerinde baskın olmaya çalışır. Bu nedenle terazi kova burcu uyumu genellikle düşüktür diyebiliriz.

Terazi Kova Burcu Uyumu Aşk

Kova burçları ilişkinin ilk gününden itibaren liderlik görevini üstlenmektedir. Terazi burçları da baskın karakterde olsalar da maçoluktan hoşlanmazlar. Bu sebeple kova burcunun aşırıya kaçmayışı ve baskı kurmaması gerekir. İki tarafta birbirlerini sevdiklerinde duygusal anlamda bağlanırlar. Bu bağlarda yalan ve ihanet dışında başka bir şeyden ötürü kolayca kopmazlar. Terazi kova burcu uyumu aşk konusunda, ikili olumlu veya olumsuz olarak etkilenecektir.

Terazi Kova Burcu Cinsel Uyumu

Terazi burçları genel olarak çekingen veya utangaç bir yapıya sahiptir. Bu sebeple ikilinin ten uyumunu yakalaması zaman alan bir durum haline gelecektir. Özellikle terazi burçları karşı tarafa güvendiği zamanlarda dişi taraflarını gösterir. Kova burcunun bu süreçte gösterecekleri anlayışta ilişkinin gidişatını olumlu veya olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle cinsel yaşamlarında birbirleriyle bilgi paylaşımı yapmalı ve ilişkilerinde cinsel anlamda zorlama yapmamalıdır.

Terazi Kova Burcu Evlilik Uyumu

Terazi kova burcu uyumu evlilik ilişkilerinde bakış açıları birbirlerinden tam olarak farklı olacaktır. Terazi burçları daha planlı ve programlı şekilde hareket etmeyi sever. Her zaman yarını düşünürler. Kova burcu ise daha şimdinin keyfini çıkartma taraftarı olacaktır. Gelecek hakkında konuşmayı, konuşanları ad sevmezler. Terazi burcu sevgilisinin ciddi olmadığını fark ettiğinde daha fazla zaman kaybetmeden önce ilişkilerini noktalar. Bu nedenle kova burcu, evliliğe adım atmadan önce iyice düşünmelidir.

Terazi Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu bazı konularda geleneksel düşünmeyi severler. Aynı zamanda düşüncelerini de herhangi bir etkiye bağlı şekilde değiştirmemektedir. Kova burçları hem sosyal hem de meraklı bir karaktere sahiplerdir.  Bu nedenle yeni insanlar tanıyarak yeni yerleri de keşfe çıkarlar. Fakat kova burçlarının teraziler ile arkadaşlık yapması pek mümkün değildir. İlk tanıştıklarında sohbetleri tutmaz veya ayrıldıktan sonra arkadaş kalmaları da pek mümkün değildir. Bu nedenle terazi kova burcu uyumu arkadaşlık ilişkileri açısından uyumlu değildir.

Terazi Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Terazi kova burcu aynı burç grubunda olmaları da anlaşmaları açısından geçerli bir nedendir. Fakat yine de her ilişkide oldukları gibi aralarında ufak tefek tartışma ve sürtüşmeler olacaktır. İkisi de ilişkilerinde sadakate, güvene ve dürüstlüğe de önem verir. Eğer ilk başta terazi burcu, kova burcunun dominant yönlerini kabul ederlerse ilişkilerinde kısa sürede uyum yakalarlar. Kova burcunun kıskançlık krizleri de zamanla azalır, yerini güvene bırakacaktır.

Genel olarak burç uyumlarına göre terazi burcu ve kova burcu mükemmel bir eşleşmedir. İki burçta hava burcundandır. Yani en başından itibaren tamamen doğal bir bağları vardır, ortak noktaları da mevcuttur. Bu nedenle ilişkilerinin başlarından itibaren doğal bir bağ geliştirir ve güçlü bir iletişime sahip olmaları mümkün olur.

Terazi Kova Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, mutlaka Odaklanma Sorunu Nasıl Çözülür? Yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap