Terazi Balık Burcu Uyumu

Kavgadan uzak ve huzur dolu bir birlikteliğe hazır mısınız? Sakin yapılı balık burcu ve kavga sevmeyen terazi burcu, mükemmel bir birliktelik meydana getirecek. İşte terazi balık burcu uyumu konusunda tüm merak ettikleriniz…

Terazi Balık Burcu Uyumu

Terazi Balık Burcu Uyumu

Terazi ve balık burcu arasında hem uyumlu hem de uyumsuz bir ilişki meydana gelebilir. Terazi burcu aşkın burcudur. Romantik bir partnere ihtiyacı vardır. Tam da bu noktada, balık burcu onun hislerine cevap verir. Balık burcunun duygusal yapısı, romantik tavırları, terazi burcunun gönlünü kazanabilir. Fakat terazi burcu hava grubundadır. Bu nedenle daha gerçekçi bir havası vardır. Balık için hayalleri her şeydir. Bazen terazi burcu, balık burcunun kalbini kırabilir. Sosyal ve enerjisi yüksek olan terazi burcu, her zaman pozitiftir. En ufak şeyde bile karamsarlaşan balık burcu arasında bazı zıtlıklar yaşanabilir. İşte terazi balık burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Terazi Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi balık burcu uyumu genellikle biraz gariptir. Bunun dışında her iki burçta kibar, güzelliklerinin farkında ve uyum arayan tiplerdir. Terazi burcuna göre balık fazla hassastır ve kendini kurban eden, daha altta kalan, çoğu zamanda karmaşık birisi olacaktır. Çünkü terazi öncü bir burçtur. Yumuşak görünümlü olsalar da kontrolü elde tutmak isterler. Balık burcunun buna itirazı olmaz. Fakat terazi balık burcuna karşı kararsız olursa kendini boşlukta hissedecektir. Onun için eski cazibesini kaybedebilir.

Terazi Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Gelen olarak bakılınca iki burcunda birbirine uyum göstermesi kolay olmaz. Balık burcu, duygusal bağlar arar, terazi bunu her zaman sağlamayacak durumda olacaktır. Taraflar bu ilişkide birbirlerinden tam olarak ne istediklerini bilemezler. Terazi ve balık burcu arasında derin bir sevgi meydana gelecektir. Fakat terazi gibi akılcı, mantıklı olmayan balık burcu ile yaşamak kolay değildir. Balık burcunun duyguları her an değişir, aynı zamanda kıskançlığı, renkli iç alemi terazi burcuyla uyum sağlamayabilir. Balığa aşık bile olsanız, birlikte yaşanması oldukça zordur. Er geç terazi balık burcu uyumu bozulacak ve ayrılık kapılarını çalacaktır.

Terazi Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Sakin yapılı balık kadını, çapkın terazi burcu ile anlaşmakta zorluk çeker. Balık burcu, terazinin sosyal hayatına gıcık olacaktır. Balık su grubundadır, hava grubunda yer alan terazi ile uyumu yakalamaları zordur. Balık burçları her zaman kendi yaşam alanında kalmayı ister. Terazi erkekleri evde vakit geçirmez. Sürekli yeni yerler keşfeder ve yeni insanlarla tanışır. Balık burcu, ilk aşamada zorlanmaz fakat ilişkide sonraki aşamalarda zorlanabilirler. Balık burcu, özellikle tartışma sırasında fazla hırçınlaşır. Terazi burcunun kalbini kırabilir.

Terazi Balık Burcu Uyumu Aşk

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Bu sebeple dış güzellik, onlar için oldukça önemlidir. Balık burcunun sevgi anlayışı tamamen farklıdır. Onlar için dış güzellik gelip geçici bir durumdur. Bu nedenle kafa yapıları ve karakter özellikleriyle daha fazla ilgilenirler. Balık burcu, romantik ve oldukça sakin bir yapıya sahiptir. Sevgilisi ile beraber vakit geçirmekten hoşlanan burçlardır. Balık burcu evine bağlıdır. Bu durum onu aranan bir burç yapar ve birlikteliklerinin şansı da yüksektir. Bu nedenle terazi balık burcu uyumu yüksektir diyebiliriz.

Terazi Balık Burcu Cinsel Uyumu

İki burcun merkezinde cinsellik yer almaz. Bunun dışında terazi balık burcu cinsel uyumları ilk etapta birbirine uyar. Fakat kısa zaman sonra monoton bir hal alabilse de birbirlerinden kolayca vazgeçmezler. Terazi balık burcu uyumu genel olarak belirsizdir. Eğer ikili romantik bir ilişki içerisine girer ve birbirini dengelerse mutlu son ile bitecektir. Bu durum cinsel uyumlarına da yansır. Beraber yeni şeyler deneyebilir, cinsel hayatlarına hareket katabilirler. Böyle yaptıklarında daha mutlu bir ilişki yaşarlar.

Terazi Balık Burcu Evlilik Uyumu

Balık burcu, doğru eşi bulduklarına inanmışsa onunla evlenmek istediğini açıkça belli eder. Terazi burcu da evcimen bir yapıya sahip olduğundan dolayı evlilik fikrine her zaman sıcak bakacaktır. Çiftler dünya evine girdikleri zaman kavgadan uzak bir evlilik yaşamları olur. Fakat terazi kadının evhamlı yapısı bazı sorunlara yol açabilir. Eşinin eve birkaç saat geç gelmesi, telefona bakmaması kuruntulara kapılmasına sebep olacaktır. Balık burcu çok titizdir ve terazi burcunun dağınık olması nedeniyle aralarında küçük tartışmalar yaşanacaktır.

Terazi Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Terazi burcu, arkadaşlık konusunda seçici değillerdir. Yani diyalog içerisinde herkesle arkadaş olabilir. Balık burcu ise kişilere kolay kolay güvenmez. Bu nedenle çok fazla arkadaşı olmaz. İkili arkadaş olduklarında çekime kapılıp birbirlerine âşık olacaklardır. Önce arkadaş, sonra sevgili olan terazi kadını ve balık burcu ilişkisi genelde uzun sürer. Çift, birbirini tanıdıkça daha çok benimseyecektir. Balık burcunun sorumluluklarından kaçabilmesi, anlaşmalarına en büyük engel olacaktır. Çünkü terazi burcu sorumluluk alan daha karakterlerle anlaşır.

Terazi Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Her iki burçta birbirlerinin duygusal ve mütevaziliğinden etkilenir. Terazi burcu da her kavga sonrasında kendini suçlar. Balık burcu da terazi burcunu suçlayıp üzerine gitmemelidir. İki tarafında ilişkiden beklentisi çok yüksek değildir. Güven, sadakat ve dürüstlük ikisinin vazgeçemediği önemli değerlerdir. Balık burcu kuşkulu olduğundan dolayı en olmadık şeylerde bile şüpheye düşebilir. Balık burcunun hassasiyeti, yumuşaklığı, duygusal yapısı her zaman terazi burcunu kısıtlar.

Terazi Balık Burcu Uyumu yazımız dikkatini çektiyse, Doğanın İnsana Etkisi Nedir? Yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap