Terazi Akrep Burcu Uyumu

Terazi burcu, akrep burcunu ya çok sevecek veya ondan nefret edecektir. Bu noktada uyumları nasıl olacak? İşte terazi akrep burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler…

Terazi Akrep Burcu Uyumu

Terazi Akrep Burcu Uyumu

Akrep burcu, sahiplenici ve kısıtlayıcı tavırdadır. Aynı zamanda çok şüphecidir. Bu durum, terazi burcuyla olan ilişkisini olumsuz etkileyebilir. Terazi burcu, sürekli kontrol altında gözetlenmek istemez. Aslında iki tarafta tutkulu ve arzulu bir âşık olacaktır. Eğer terazi burcu akrep burcunun kendisine hükmetmesinden rahatsız olmazsa, ipleri onun eline verirse ilişkileri daha uyumlu bir şekilde devam eder. Bu nedenle terazi akrep burcu uyumu genellikle terazi burcunun sabrına bağlı olabilir. İşte terazi akrep burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Terazi Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi burcu, hava grubunun aşk temsilcisidir. Su grubundan olan akrep ise yoğun duygulara sahiptir. İkisi tutkulu olarak sevseler de belirgin farklılıkları görülür. Terazi burcu, baskıyı ve özgür kalmayı sevmez, akrep burcu ise daha fazla kıskançtır. Âşık olduklarında tamamen karşısındaki kişiye odaklanır. Terazi burcu ise bu kadar üstüne düşülmesini istemez. Çünkü her zaman onların sosyal tarafı olacaktır. Akrep burcu ise güven duygusuna önem veren biridir ve ilginin kendisinde olmasını ister. Terazi burcunun bağımsız olması, ne kadar tutkulu sevse de akrep burcunda şüpheye neden olabilir.

Terazi Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep burcu derin duygulara sahip olmaktadır. Aşk, sevgi, cinsellik onun yaşamlarının vazgeçilmez parçalarından biridir. Aynı zamanda kıskanç oldukları için anlaşmak her zaman kolay değildir. Çünkü akrep burcu, terazi burcunu sevdiği zaman sahiplenir, paylaşmak istemez. Eğer akrep burçlarının güveni kazanılırsa ömür boyunca bir daha bulamayacakları aşkı sağlar. Eğer terazi burcu, hareketlerin kısıtlanmasına katlanırsa, teraziyi mutlu etmek için ellerinden gelen şeyi yapar, sizleri kimseyle paylaşmazlar.

Terazi Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep kadınları, mükemmel sezgi gücüne sahiptir. Her konuyu sorgulayan güçtedir ve bu durumda teraziler, zaman zaman kendisiyle ve çevresiyle mücadele içinde olmasına neden olacaktır. Terazi burcunun kibarlığı ve zarafeti her kadını kendine çeker. En önemli silahı ise tarzıdır. Özellikle terazi erkekleri, tarzıyla birlikte akrep burcu kadınını kendine çeker. Bu noktada ikili beraber olmak adına çalışmamalıdır. Kendi halinde ve özgür olarak oluruna bırakmalıdırlar. İlişkilerinde en şaşırtıcı taraf akrep kadınlarıdır. Çünkü nezaketli, kibar olan bu kadınların dominant yapısı vardır. Detayları hiç umulmadığı bir şekilde yakalayacaktır.

Terazi Akrep Burcu Uyumu Aşk

Terazi akrep burcu uyumu çok rahat bir birliktelik olmaz. İki burcun arasında yüksek bir çekim olur. Terazi burcu Venüs burcudur, akrep ise Mars burcudur. Akrep burçları, terazilerin gerçek niyetini anlamada sıkıntı çekebilirler. Gerçekten terazi burcu, akrep burcunun yanında kararsız kalırlar. Bu durum, akrep burcu için huzursuz edici olacaktır. Üstelik terazi burcu objektif hava elementi içerisindedir. Akrep burcu ise öncelikle sezgilerine güvenirler. Akrep burcu, aşk hayatı içerisinde yoğun ve tutkulu bir tepki verecek burçtur. Bu noktada terazi burcu zorlamalardan kolay bir şekilde sıyrılacaktır.

Terazi Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burcu cinsellikte en üst seviyededir ve yatak performansı açısından yüksektir. Yatak uyumunu tüm burçlarda yakalar. Aynı zamanda terazi burcunun zarafeti de akrep burcunu etkiler. Terazi, yatak odasında sürpriz yapmayı sever. Akrep burcu da bu noktada mutlu olur. Sonucunda cinsel yaşamlarında mutlu olurlar. Her ne kadar zıt gibi görünseler de cinsel uyumları yüksektir bu nedenle ilişkilerinde ilerleme kaydedebilirler.

Terazi Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Terazi ve akrep burcu çaba, fedakârlık gösterirlerse çözemeyecekleri sorun yoktur. Bu nedenle evlilik uyumlarında da yüksektir. Akrep burcu zor âşık olur fakat kolayca vazgeçmez. Terazi burcu ise herkese kolayca âşık olabilir. Bu ikili bir ilişkiye başladığında evlilik aşamasına gelmesi zordur. Özellikle akrep burcu, kıskançlığını kontrol altına almalıdır. Aynı zamanda terazi burcu sosyalliğine uyum sağlamaya çalışmalıdır. Böylece akrebin tutkusu, terazi dengesiyle mükemmel bir evlilik uyumu meydana gelecektir.

Terazi Akrep Burcu Arkadaşlık Uyumu

Terazi ve akrep burcu, anlaşması güç bir ikilidir. Hayata bakış yönleri, yaşayış tarzları da oldukça farklıdır. Terazi burcu sosyal yaşamını azaltır, akrep burcu ise daha kibar, ılımlı bir tavır takınırsa, aralarında uyum meydana gelecektir. Aksi takdirde terazi kadını kabalıktan hoşlanmaz ve kaçar. Akrep burcu da sosyal olan terazi burcunu kıskanır. Bu noktada arkadaşlık ilişkilerinde bile sorunlar meydana gelecektir. Yani bu iki arkadaş, çok fazla zıt düşer. Eğer arkadaşlıklarını avantajlı şekilde birbirlerini tamamlamak için kullanırlarsa, verimli bir arkadaşlık ilişkisi meydana gelecektir.

Terazi Akrep Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Terazi akrep burcu uyumu konusuna ikili birçok konuda anlaşmazlık yaşasa da birbirini olumsuz etkilememektedir. Akrep erkeği, terazi burcundan sosyalliği öğrenir, terazi de akrep erkeğinden daha derin ve içsel düşünmeyi öğrenmektedir. Terazi buru her zaman konuşarak iletişim kurar, daha çok susmayı tercih eden akrep burcuna iyi anlamda bir örnek olacaktır. Bu nedenle terazi akrep burcu uyumu genellikle yüksek olacaktır.

Genel olarak terazi akrep burcu uyumu ilginç bir birliktelik olur ve aynı zamanda fazlasıyla tutkuludur. Çünkü her ikisi de ilişkilerine odaklanmış burçlardandır. Fakat terazi ile akrep arasında bazı benzerlikler olabilir. İkisi birbirine son derece cazip gelir aynı zamanda bu ikili iyi veya kötü yönde, aşırı uçlarda yaşayacaklardır.

Terazi Akrep Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, Pratik Mutfak Sırları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap