Selin Ciğerci'nin Eski Eşi Gökhan Çıra Yine İfşa Oldu Bu Kez Annesi İsyan Etti

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen ve kadınlara sosyal medyadan attığı mesajlar ifşa edilen, Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra yine ifşalandı. Bu sefer olaylara annesi de dahil oldu.

Selin Ciğerci'nin Eski Eşi Gökhan Çıra Yine İfşa Oldu Bu Kez Annesi İsyan Etti

Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile boşandıktan sonra birçok kadınla anılmaya ve sürekli ifşa olmaya devam ediyor. Bu kez de yine bir kadına atmış olduğu mesajla gündeme geldi. Üstelik bu kez tüm bu ifşa krizlerine annesi de dahil oldu. Gökhan Çıra’nın annesi olan Leman Çıra, oğlunun sürekli ifşa edilmesine sinirlenerek çıldırdı. Üstelik bu sinirini de sosyal medya hesabı üzerinden ağır şekilde yaptı.

Eski eşi olan Selin Ciğerci ile tam olarak iki kez boşanan Gökhan Çıranın özel hayatı gündemden düşmemeye devam ediyor. Hatta geçtiğimiz günlerde de fenomen olan Nil Buse Yılmaz’a atmış olduğu bir mesaj olan ‘’Yanıma gelsene’’ mesajı da ifşa edilmişti. Bir kere daha aynı olayla gündeme gelince annesinden yorumlarda gecikmedi.

Gökhan Çıra Yine İfşalandı

Yeşim ismindeki bir sosyal medya kullanıcısı, Gökhan Çıra’nın kendisine atmış olduğu mesajı ifşalayınca ortalık karıştı. Gökhan Çıra’nın kendisine atmış olduğu ‘’Ne yapıyorsun nasılsın?’’ mesajını ifşa etti. Aynı zamanda buna ek olarak, ‘’Bu kadarı da çok fazla oldu, iyi ki de bırakmışsın bu adamı. Benim gibi küçük birine yazıyor.’’ Dedi. Bu olay üzerine oğlunun özel hayatının sıkça gündeme gelmesinden rahatsız olan annesi Leman Çıra, bu sefer çok fena patladı.

Oğlunun ifşası olan bir paylaşıma yorum yazan Leman Çıra bu sürede eski gelin olan Selin Ciğerci’yi de övdü. Söylediği sözlerde, ‘’Şerefsizler ünlü olmak için koşuyorsunuz oğlumun 
peşinden. Sonrada konuşuyorsunuz. Benim bir gelinim var zaten terbiyesizler.’’ İfadelerini kullandı. Buna ek olarak ‘’Kendinize gülün ekrandaki resmine bak. Bir kadın değil bu, erkek diye gördüğünüz Selin sizden daha kadın.’’ Diyerek sert çıkıştı. 

Selin Ciğerci ile Boşandıktan Sonra Adı Birçok Kadınla Anıldı

Selin Ciğerci ile tam iki kez boşandıktan sonra adı birçok kadınla anılan Gökhan Çıra, kadınlara attığı mesajlarla gündeme gelip duruyor. Bu kez ifşa krizlerine de annesi dahil oldu. 
Geçtiğimiz zamanlarda fenomen olan Nil Buse Yılmaz’ a atmış olduğu ‘’Yanıma gelsene.’’ Mesajıyla ifşa olmuştu. Yine bir kere daha aynı olayla gündeme gelince annesinden yorum gecikmedi.

İnstagram hesabını aktif şekilde kullanan Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’den boşandıktan sonra birçok ilişkiye başladı ve bitirdi. Selin Ciğerci’den ayrıldıktan sonra Sedef Bekiroğlu ile bir ilişkiye başlamış fakat yine farklı kadınlara attığı mesajlar ifşalandı ve sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük bir tepkiyle karşılamıştı.

Gökhan Çıra Selin Ciğerci ile İlgili Çarpıcı Açıklamalar Yapmıştı

Gündemden düşmeyen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşandı fakat magazin gündeminde isimleri hala konuşuluyor. Magazin dünyasının en fazla konuşulan çiftlerinden olarak öne çıkan bu çift uzun süreli birlikteliklerini 2019 senesinde evlilikle taçlandırmışlardı. Fakat 2021 senesinde boşanma gerçekleşti ancak bu ayrılıkları çokta uzun sürmedi ve 2022 senesinde tekrardan nikah masasına oturarak evliliklerini tekrar yürütemeyerek boşandılar.

Gökhan Çıra’ya yöneltilen sorulardan biri de ‘’Trans bireyle evlilik yapmak biseksüel hissettirdi mi?’’ Sorusuydu. Çıra ise bu soruya öyle hissetmediği cevabını verdi. Ardından, ‘’Selinle 17 yaşında tanıştım, 18 yaşında beraber olmaya başladık. Biz hep beraber yaşadık ve tanıştığımızda tüm operasyonları geçirmişti. Türkiye’de ağzı olan herkes düşünmeden konuşuyor.’’ Dedi. 

Tüm bunlara ek olarak Gökhan Çıra, ‘’Ben ona hayatım boyunca hiç yalan konuşmadım, bir gün senden gidersem ve aldatırsam gelir söyledim boşanırız dedim. Sonrada gittim ve söyledim hemen boşandık. Böyle bir şeyi benden beklemiyordu, insanlarda yapar gibi görünüyordu. Selin son zamanlarda bana çok baskı yaptı. Kimlesin, neredesin vs. ardından kavga ettik. O ara işte bir boşlukta oluyor insan. Bende o boşlukta aldattım.’’ Dedi. 

Neden İkinci Kez Boşandılar?

Çift, ilk ayrılıklarını ihanet gerekçesiyle gerçekleştirmişlerdi. Ardından Gökhan Çıra’nın bir kadın fenomen ile mesajları gündeme geldi. Sosyal medyada dolaşan iddialara baktığımızda, bir doğum günü partisine katılan Gökhan Çıra, fenomen olan Kardeniz Kılıç’a göz kırptı ve hatta o anlarda çekim yapan Kılıç’ın objektifine takıldı. Ardından genç kadına mesaj yollayan Gökhan Çıra, görüntüleri de silmesini istedi. Fenomen olumlu bir yanıt verince genç kadına teşekkür etti ve bir şeyler ısmarlamak istedi.

Selin Ciğerci, Gökhan’ın bir kadına göz kırptığını öğrendikten sonra Kardeniz Kılıç’a mesaj attı ve Gökhan Çıra ile olan konuşmalarında fotoğraf istedi. Ciğerci’nin mesajlarını istedikten sonra Kardeniz Kılıç mesajları Selin Ciğerci’ye yolladı. Gökhan Çıra ise fenomene, ‘’Mesajları gidip karıma atmak nedir, sana yanlış bir şey mi dedim de atıyorsun? Valla ayıp amaç nedir?’’ diyerek tepkilerini gösterdi. Fenomene Dair Her Şey isimli bir İnstagram sayfası ise Çıra ile Kılıç’ın mesajlarını ifşa etti. Yapılan iddialara göre Selin Ciğerci bu mesajlara çok kızdı ve ikinci defa evlendiği Gökhan Çıra’dan ayrılık kararını almıştı.

Genel olarak tüm bu olaylarla gündemden düşmeyen ve geçmiş dönemde bir ayrılıp bir barışan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, birbirleri olan ilişkilerini tamamen bitirmiş gibi görünse de gündemden düşmüyorlar diyebiliriz.

Gökhan Çıra Yine İfşa Oldu Bu Kez Annesi İsyan Etti yazımız ilginizi çektiyse, Son Dakika Çin’de Zombi Virüsü yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap