Pubg Kazanma Taktikleri

Keyif alarak oynadığınız Pubg'den para kazanmaya da hazır mısınız? Pubg Para Kazanma Taktikleri

Pubg Kazanma Taktikleri

Pubg kazanma taktikleri ile dünyanın en popüler oyunu olan Pubg’de en iyisi olabileceksiniz. Pubg, 100 oyuncunun bir bölge içindeki birbiri ile savaştığı aksiyon oyunların başında geliyor. 100 oyuncunun olduğu oyun içinde, takımlar veya bireysel halde savaşılabiliyor. Oyun içi yapımcılar tarafından da çeşitli taktikler geliştirilmiştir. İnanılmaz taktiklerle beraber silah alma, hayatta kalma ve savaşı kazanma taktikleri olarak da ayrı ayrı sıralanabiliyor. Pubg kazanma taktikleri ve daha fazlasını sizler için hazırladık…

Pubg kazanma taktikleri

Hayatta Kalmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Pubg mobile oyun sezonları içerisinde, oyuncuların hayatta kalmanın püf noktalarını öğrenme şansları verilebiliyor. Oyun içerisinde yeni ve eski olması fark etmeden tek amaç, rakipleri tamamen yok etmektir. Bu süreçte sonuna kadar hayatta kalmaya çalışmak olmalıdır ve Pubg hemen ölüyorum diyenler için, hayatta kalmanın bazı püf noktaları arasında sizleri geliştirecek taktikler,

  • Kazanılacak savaşlar seçilmelidir.
  • Çim ve çalılık gibi alanlarda uzun süre saklanmamalısınız.
  • Her zaman loot yapın ve kendinizi güçlendirin.
  • Üçüncü seviye kask ve zırh bulmaya çalışın.
  • Açık arazide saklanmanın yollarını bulun.
  • Oyun başından sonuna kadar mavi alan içerisinde saklanın.

Pubg kazanma taktikleri

Oyuna İlk Başlandığında Ne Yapılmalıdır?

Pubg kazanma taktikleri genel olarak bakıldığı zaman oyuna ilk giriş önemlidir. Oyun içerisinde kullanılan taktiklerle kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Win garantiliyorsanız bu noktada ilk başlangıçtaki teknikleriniz oldukça önemli. Oyuna ilk başladığınız zaman tuş atamalarını kendinize göre düzenlemek önemlidir. Ardından tercih edilecek silahların seçimi ve uçaktan atlanılacak olan yerin belirlenmesi de gereklidir.

Oyunun başında ihtiyaç duyduğunuz eşyalara yönelmek ve oyun içerisinde araba kullanmaya da karar vermek ilk yapılacaklar arasında. Pubg taktikleri en önemlisi tuş ayarlarıdır. Tuş ayarlarınızı kendinize göre yaptığınız zaman, özellikle eğilme, hızlı koşma, saklanma tarzındaki eylemleriniz daha kolay hale gelir.

Pubg Kazanma Taktikleri

Pubg Uçakta Nereye Atlanmalı?

Pubg oyunu içerisinde yaklaşık 100 oyuncuyla beraber tek bir haritada başlıyorsunuz. Bu noktada haritada atlayacağınız yer de oldukça önemli. Özellikle Pubg en kolay kıta hangisi bakıldığında olabildiğince büyükşehir yerleşimlerinden uzak durmak gerekir. Rakiplerinizden daha üstün olmak ve oyunu da kazanabilmek adına kalabalık yerlere inilmemelidir. Fakat eğer kendinize güveniyorsanız loot yapabileceğiniz yerlere inebilirsiniz.

Pubg kazanma taktikleri için altın bilgi, uçaktan atlanıldığında uçağın gitmiş olduğu yönün ters kısmına atmaya çalışmayın. Uçaktan atladığınız yerlerde araç varsa, o araçla rakiplerinizden mümkün olduğunda uzak yerlere gitmeye çalışmalısınız. Pubg oyununda ilk halka yavaş ilerler fakat araç bulduğunuzda mesafede sorun yaşanmaz.

Pubg Kazanma Taktikleri

Nasıl Loot Yapılmalıdır?

Uçaktan atladığınız zaman ve yere indiğinizde bulunulan bölgedeki tüm eşyaları toplamaya çalışmalısınız. Pubg mobile taktikleri için loot yapmak oldukça önemlidir. Eşyalarınızı toplamak adına ev ve diğer alanlarda detaylı şekilde aranılması gerekir. Eşya toplamak adına girdiğiniz bir alanda fazla oyalanmamalısınız. Bina içinde uzun süreli kaldığınızda oyuncular harita kontrolünü kaybeder. Bu sebeple girilen binalarda uzun süre kalmayın ve eşya toplayabilmek adına sırt çantasına öncelik vermelisiniz.

Pubg kazanma taktikleri

Pubg En Kolay Ülke

Pubg oyunu sürekli olarak yenilenen ve güncellenen bir oyundur. An itibariyle toplamda 4 farklı harita yer alıyor. Her haritada oynanış bakımından tamamen farklı avantajları bulunuyor. Pubg en kolay ülke ise özellikle oyunda öne çıkmak isteyen bireyler için merak ediliyor. Bazı haritalar içerisinde silah bulmak daha kolay, bazılarında ise düşmanı fark etmek çok zor. Genel olarak Pubg oyununda herkesin alışkın olduğu ve ilk harita olan Erangel haritası karşımıza çıkıyor. Yeşilliğin bol olduğu ve geniş alanların bulunduğu bu harita en kolay bölgelerden biridir.

Pubg Kazanma Taktikleri yazımızı beğendiyseniz, Call of Duty ile alakalı yazımız size göre..

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap