Oyuncak Makinesinden Oyuncak Kazanma Yöntemleri

Milyonlarca yürek akıllarda tek bir soru. Bu oyuncak kapma makinasından oyuncağı nasıl kazanacağız. Karizmayı çizdirmeden garanti kazanma yolları.

Oyuncak Makinesinden Oyuncak Kazanma Yöntemleri

Alışveriş merkezine gitmişsiniz. Yanınızda sevgiliniz ya da çocuğunuz. Tutturmuşlar makinede ki oyuncağı istiyorum diye. Makinanın başına geçtiniz, kafada deli algoritmalar. Hesapları yaptınız ve bastınız tuşa. Tam alıyordu oyuncağı bir anda kayıverdi gitti para. Yanınızda çocuğun gözü yaşlı..

oyuncak makineleri

Oyuncak kapma makinesinden nasıl oyuncak alınır bu yazımızda anlatılmaktadır. Çoğumuz bir mağazanın önünde yer alan bu makineden oyuncak alma savaşına girmiş ve alamayınca da şanssızlığımızdan dem vurmuşuzdur. Oysa oyuncak makinesinden oyuncak kapmanın olumsuz sonuçlanması kör talih değildir. Bunun nedeni hediye almaya engel olan kıskacın kurduğu tuzaktır. Nasıl mı? İşte oyuncak kapma makinesinin hilesi.

1950’li yılların ilk dönemine kadar oyuncak kapma makineleri bir kumar aracıydı. 70’li yıllara gelindiğinde ise maddi değeri düşük oyuncakların konulduğu, çocuklara yönelik bir cihaz konumuna geldi. Hemen her AVM’de karşımıza çıkan oyuncak kapma makineleri, kumar makinelerine benzer şekilde bir algoritma ile çalışmaktadır. Belirli bir miktar jeton toplaması halinde kullanıcının şansı yerine gelmektedir(!) Yani makineden oyuncak kapmanın sizin kontrolünüzde olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

oyuncak makinesi aparatı

Oyuncak Kapma Makinesi Algoritması Nasıl Çalışır?

Oyuncuların kazanma istekleri adına bunu tetiklemenin iki yolu bulunmaktadır. Kancanın oyuncağı kavrama gücü, bununla beraber kutuya taşıma gücü. Bu iki değişken, makinenin sahibi tarafından ayarlanmaktadır. Otomatın belirli miktarlarda kazanç sağlamadan oyuncağı vermesi mümkün görünmemektedir. Makineden oyuncak almak için otomata ne kadar para atıldığının önemi bulunmaktadır.

oyuncak makinesi aparatı

Makinede yer alan oyuncakların her birinin 10 TL olduğunu varsayalım. Jetonun da 1 TL olduğunu varsayalım. Bu durumda en az 11 kullanım sonucunda 1 oyuncak kazanılması mümkün olur. Oyuncak kapma makinesi aracılığıyla oyuncağı kapmanın yolu oyuncaklar arasında kaç jeton olduğunu bilmekten geçer. Kavrama ve oyuncağı taşıma gücü ise “neredeyse kazanıyordum” cümlesini kurmamızı sağlar. Sosyal medyada gösterilen örnekler de bunları kanıtlar niteliktedir. Makine içerisinde değerli bir eşyanın olması sonucunda hevesimiz ve hırsımız gelir. Bozuk paralarımız makineye gider!

oyuncak makinesi

Oyunun üst üste defalarca oynanması sonucunda da kazanabilmek mümkün değildir. Çünkü makinenin güç sistemi rastgele çalışmaktadır. Bu tarz makineler, belli bir kâr oranıyla çalışır ve şans işi değildir. Bu nedenle makinenin kâr etmeden oyuncağı vermesi mümkün görünmemektedir. Siz de bu oyunu oynarken hırsına yenik düşmeden önce içeriğimizi aklınıza getirin.

Sosyal içerik platformu vicivedi.com’da paylaşılan bu içerik hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki panel yardımıyla bize gönderin!

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap