Oğlak Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak burcu ile oğlak burcunun aşk uyumu nasıldır? Oğlak kadını ile oğlak burcu erkeği arkadaş olarak anlaşabilir mi? İşte oğlak oğlak burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar...

Oğlak Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak Oğlak Burcu Uyumu

İki inatçı burcun bir arada olması ne kadar sıkıntıysa, bu iki burç içinde öyledir. İlk bakışta davranış ve düşünce yapısı yüzünden iş birliği izlenimi verebilir. Fakat daha sonrasında oğlak burcunun baskın karakterde olması ilişkilerinin dengesini bozabilir. Oğlak burçlarının mutlaka kendisine özgü bir planı ve rotası vardır. Bu planlardan dolayı uzun vadede bu rotasının dışına çıkmayacaktır. Bu sebeple iki oğlak burcun ortak amaçlar çerçevesinde kolayca bir araya gelebilir. Yine de arka planda gizli bir çekişme meydana gelecektir. İşte oğlak oğlak burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Oğlak Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Oğlak oğlak burcu uyumu, oldukça zordur. İki baskın burcun düşünce yapısı ve karakteri benzediği için ilk başta ilişki güzel gider. Fakat daha sonrasında istek ve planların uyuşmamasından dolayı fikir ayrılığı yaşanabilir. İki hırslı burcun birbirlerini alttan almaması durumunda son derece yıkıcı sonuçlarla karşı karşıya kalınabilir. İki taraf için planlarının çakışması, ilişkiyi sabote edebilir. İki burçta duygusallıktan çok mantık yönü ağır bastığı için duygusal fedakârlık göstermekte isteksiz olurlar. Ailevi değerler ve sorumluluklar söz konusu olduğunda geleneksel düşünce yapısı da uygun hale getirecektir.

Oğlak Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak erkeği her zaman partnerinin hoşlandığı ve beğendiği şeylerden hoşlanacaktır. Oğlak burcu erkeği de oğlak burcu kadını gibi planlı ve stratejik hareket etmeyi, resmiyeti ve ciddiyeti sever. Farklı etkiler yoksa biraz kasvetli ve soğuk bir ilişki kurulabilir. Elbette doğum haritasında oğlak dışında başka burçların ağırlık basması, bu ilişkiyi yürütebilmek için kolaylık sağlayacaktır. Disiplin ve planlar çerçevesi içerisinde, ilişkiyi duygudan uzak bir duruma çevirecektir.

Oğlak Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Oğlak oğlak burcu uyumu, karşılıklı olarak ilişkiyi, bir iş yönetir gibi ilerleyecektir. Birbirlerini çok iyi anlasalar da belli bir noktadan sonra karşılıklı anlayış patlak verecektir. Bu sebeple dışarıdan sanki aşık değillermiş gibi gözükebilir. Oğlak burcunun ilişkisi varsa gerçek manada sevebilir. Sadece duygularını dışarıya yansıtma konusunda sorunlarla karşılaşılabilir. İki oğlak arasındaki ilişkide güç kavgası sıklıkla yaşanacaktır. İki tarafın birbirlerini baskılamaya çalışması, belli bir noktadan sonra ayrılığa kadar gidebilir.

Oğlak Oğlak Burcu Uyumu Aşk

Oğlak oğlak burcu uyumu içerisinde aşkta güç, statü ve para peşinde koşan bir oğlak burcu varsa aşta kötü sonuçlara ve olumsuz olaylara sebep olabilir. Her iki burçta kontrolcü, amaçlar peşinde hesapçı, gelenekçi, muhafaza etmek isteyen, sorumluluk ve ciddiyet konusunda ödün vermemesi de duygusal ilişkilerden uzak durmasına sebep olur. Oğlak oğlak burcu her konuyu kontrol etmeyi sever bu yüzden oğlak oğlak burcu ilişkisinde her zaman çekişmeler yaşanacaktır. Duygularını ifade etmekte zorlandığı için karşılıklı anlayış kolay kolay oluşmaz.

Oğlak Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak burcu kadını, konu cinsellik olunca oldukça şehvetli ve tutkuludur. Mahremiyetine önem verse de partnerine olan güveniyle birlikte rahatlayacaktır. Güvenmediği birisiyle ilişkiye girmeyi reddeder. Partnerine son derece sadıktır. Tek eşli olduğu için geçici ve günlük ilişkilerden hoşlanmaz. Cinsellikten çok aşka saygısı vardır. Oğlak burcu erkeği gücü kontrol etmeyi sever. Belli bir düzende ve kendi programına uygun olacak şekilde, cinsel hayatı vardır.

Oğlak Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak oğlak burcu uyumu içerisinde ikilinin evlenme kararı vermesi oldukça zordur. Evlilik içerisinde hem kadın hem de erkek oğlaklar, karşılıklı saygıyı beklerler. Oğlak burcu kadını ile oğlak burcu erkeğinin evlilik uyumu daha yüksektir. Evlilik sürecinde oğlak erkeği ve kadını işkolik olmaları sebebiyle birbirlerine zaman ayırmakta zorluk yaşarlar. Fakat bu sorunu ortadan kaldırdıkları taktirde birbirleri ile uyum içerisinde, anlayarak sağlıklı bir evlilikleri olur.

Oğlak Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak oğlak burcu uyumu, erkeği ile kadının arkadaşlıklarının uyumu daha yüksektir. İki kişide aynı burçta oldukları için genel olarak sevdikleri aktivitelerle sevmedikleri aktiviteler birbirlerine benzer olacaktır. Birbirlerinin sinirlendikleri olayları, üzüldükleri durumları kolaylıkla anlar ve ona göre davranırlar. Bu sebeple birbirleriyle iyi anlaşırlar. Arkadaş olarak oldukça güzel ve eğlenceli vakit geçirirler. Oğlak burcu kadını ve erkeği birbirlerini sevdiklerinde en iyi anlaşan arkadaşlardan biridir. Birbirleriyle sevgi içinde oldukları sürece sevgi uyumları yüksektir.

Oğlak Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Oğlak burcu genel anlamda inatçıdır. Birbirlerini kötü etkiledikleri dönemler illaki olacaktır. Fakat genel olarak birbirlerini çok iyi anladıkları için yaşanan sorunlar hızlıca çözülecektir. Bu iki kişiden birinin moralinin düşük olduğu dönemlerde diğeri ona destek olur. Birbirlerine iş hayatları ile ilişki durumlarını dengeleyerek vakit ayırmaları gerekir. Hem oğlak erkeği hem de oğlak kadını hırslıdır. Bu hırs işlerine yansır ve iyi yerlere gelebilmek için sürekli çaba içerisinde olurlar.

Oğlak oğlak burcu uyumunda hem evlilik hayatında hem de ilişkilerinde birbirlerine karşı yeteri kadar zaman ayırmaları oldukça önemlidir. Bunun için her iki tarafta çaba harcanmıyorsa, ayrılıkla sonuçlanabilir. Birbirleriyle inatlaşmadan orta yolu bulmaya çalışmak her zaman daha iyidir. İki kişinin de dominant olması birçok çekişmeye ve ufak rekabetlerin yaşanmasına sebep olabilir. Bu nedenle çekişmelerin uzun sürememesi ve ortak bir payda da karar verilmesi gerekir. Zaman zaman birbirlerine üstünlük taslaması ilişkilerini hareketlendirebilir. Her iki taraf da duygularını açmakta zorlandığı için yanlış anlaşılmaların yaşanması muhtemeldir.

Oğlak Oğlak Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları 2022 yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap