Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar

Artık yeni çıkan dizi ve filmleri takip etmekte zorlanır hale geldik. Ancak üzülmeyin sizler için Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar listemizi hazırladık bile..

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlara genel olarak baktığımızda her ay yepyeni film, dizi ve belgeseller eklenecek Bu durum izlenecekler listenizin de büyümesine neden olacak. Netflix platformuna eklenen yeni içerikleri takip ederken zorlanıyoruz. Biz sizler için gerekli araştırmayı yaptık. Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlara genel olarak baktığımızda, yeni belgeseller, filmler ve diziler açısından hazırlanan içerikler bizleri bekliyor..

Yeni gelecekler yapımlar arasında en fazla dikkati çeken Resident Evil:Biohazard ve Zeytin Ağacı isimli film serisi oluyor. Stranger Things isimli dizinin hayranlarını ise dizinin son yayımlanan sezonu bekliyor. Bu noktada son sezonu izlediğini zanneden okuyucularımıza bir uyarı verelim. 4. sezon iki parça halinde yayımlandı. 5 bölümlük ilk parçadan iki ay sonra 4 bölüm daha izleyicilerin karşısına çıktı.

Bir diğer merakla beklenen yapım ise Persuasion filmi. Film şu an bile internette en çok araştırılan konuların başında geliyor. The Gray Man, Ex Machina ve Clueless ise gelecek diğer yapımlardan bazıları. Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar içerisinde yer alan dizi, film ve belgeselleri aşağıda sizler için derledik.

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar-Diziler

Her ay Netflix’te orijinal Türkiye yapımı diziler eklemektedir. Netflix dizileri arasında Türk yapımı olan Zeytin Ağacı bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Burcu Alptekin üstleniyor. Başrollerini Boncuk Yılmaz, Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan'ın paylaştığı Zeytin ağacı duygusal bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin konusu ise, üniversitede başlayan arkadaşlıkların seneler içerisinde en zor zamanlarında, onlara güç veren bir dostluğa dönüşmesini oluşturuyor. Bunun dışında Yeni Netflix dizilerinde bu ay neler var baktığımızda,

  • Stranger Things, 80’ler nostalji sevenler için en beğenilen diziler arasındadır. Netflix yeni sezonlar arasında en fazla beklenen dizinin dördüncü sezonu ise yeni ayda yenileniyor.
  • Resident Evil: Biohazard, en sevilen Resident Evil serisinin Netflix dizisine dönüştüğü bir seri haline gelmektedir. Dizide Umbrella’nın karanlık sırlarının ortaya çıktığı ve klasik zombi içerikli yeni bölümleriyle dikkat çekiyor.
  • Feel Good, bağımlılıklarından kurtularak hayatına yeni bir yön vermek isteyen komedyenin yaşamına odaklanmaktadır.
  • Sweet Tooth, geyik ve insan karışımı bir canlı olan Gus’ın maceralarını konu edinmektedir.
  • Lupin dizisi yine en fazla beklenen diziler arasındadır. Dizi, Assane Diop’un hayatını konu alıyor. Assane, işlemediği bir suçla itham edilen babasının ölmesi ile mahvolur fakat aradan geçen seneyle babasının intikamını almak ister.

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar-Filmler

Netflix yeni çıkan filmler hem yerli hem de yabancı yapımları ile öne çıkıyor,

  • Gönül, yerli bir aşk filmidir. Deli dolu sümbül, düğünü içinde kemane çalan Piroz’a aşık olur fakat töre kurallarını takmaz ve batıl inançları da ona engel olmaz.
  • Day Shift, bir vampir avcısını konu alıyor. Los Angeles’ta yaşayan bir vampir avcısı, çocuğunun okul giderini ve aynı zamanda diş tellerini karşılayacak parayı bulmaya çalışır.
  • Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi, animasyon filmi olarak Ninja Kaplumbağaları ve onların güçlerinin büyük bir sınavdan geçmesini konu alıyor.

Netflixte bu ay neler var

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar-Belgeseller

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar arasında en fazla merak edilenlerde belgesel kısmı oluyor. Netflix belgeselleri, ilgi çekici ve farklı konularla detaylı araştırmalarıyla öne çıkıyor. Netflix, hayatın farklı alanları içerisinden gerçek hikayeleri anlattığı, tamamen orijinal belgesel serisine iki farklı yapım ekleniyor. Bunlardan biri, 1971 senesinde geçmektedir. Bir çanta dolu parayı alarak paraşütle uçaktan atlayan ve kayıplara karışan bir yabancıyı konu alıyor.

Seneler sonra bile hala kim olduğunun gizemini koruyan bu belgeselin ismi Cooper: Where Are You olmaktadır. Netflixte bu ay neler var arasında en öne çıkan belgeseller arasında, The Most Hated Man on the Internet bulunuyor. Bu belgesel, bir annenin internetteki cinsel içerikli site sahibine karşı vermiş olduğu mücadeleyi konu alan bir dizidir. Genel olarak, Netflix’e her ay eklenen yepyeni belgesel içerikleri, dizileri ve filmlerine ek olarak ödüllü filmler ve birçok popüler yapım da Netflix’te izlenebilir hale geliyor. Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlara yenileri eklendikçe siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Netflixe Bu Ay Gelen Yapımlar yazımızı beğendiyseniz, Netflix'te olmayan filmler ve Netflix'te olmayan diziler yazılarımızı da okumayı unutmayın.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap