Netflix’te Olmayan Diziler

Sizler için Netflix’te Olmayan Diziler i derledik. Bir çok dizi bu platforma ya hiç yüklenmedi ya da daha sonra çıkartıldı. Bu dizilerin hangileri olduğunu öğrenmek için yazımıza bekleriz

Netflix’te Olmayan Diziler

Dijital platformlar arasında en fazla takip edilen Netflix, rakiplerine rağmen bazı güzel dizileri paylaşmıyor ve Netflix’te olmayan diziler ise bu noktada oldukça merak ediliyor. Başarısını koruyan Netflix, güncellenen ve yenilenen içerikleriyle abone sayısını artırmaktadır. Fakat lisans anlaşmasından dolayı birçok diziyi platforma ekleyememekte. Bu diziler aynı zamanda günümüzde en fazla izlenen dizilerdir. 5 Farklı Netflix’te Olmayan Diziler ve içeriklerini sizler için sıraladık…

Netflix’te olmayan diziler

Doctor Who

1. Doctor Who

Netflix’te olmayan güzel diziler arasında bulunan Doctor Who, bilim kurgu ağırlıklı bir dizi olarak merakla izlenen diziler arasında bulunuyor. Netflix’te göremediğimiz bu dizi, uzayı konu alıyor. Bunun dışında zamanda yolculuk konusu da dizi içerisinde geçiyor.

Netflix’te Olmayan Diziler

Hannibal

2. Hannibal

2013 senesinde yayımlanan Hannibal, günümüzde de en iyi diziler kategorisinde. Aynı zamanda henüz izlemeyen kişilerinde mutlaka adını duyduğu diziler arasındadır. Hannibal Lecter alanında uzman bir psikiyatristtir. Bir diğer ana karakter ise FBI ajanları arasında bulunan ve katilleri yakalamak için onlar gibi düşünen Will Graham’dır. Dizi içerisinde ki bu iki karakteri ve onların hikayelerini izliyoruz.

Netflix’te Olmayan Diziler

Friends

3. Friends

En gündem diziler arasında bulunan Friends, Netflix Türkiye’de olmayan diziler 2022 arasındadır. Friends, Netflix’in Türkiye çapında yayınlamadığı diziler arasında bulunuyor. Bu zamana kadar milyonlarca kişinin izlediği ve herkesin kalbinde taht kuran bu dizi, 6 arkadaşın özel yaşamlarını ve ev hayatını konu alıyor. Aynı zamanda kariyerlerini ve genel olarak hayatını eğlenceli, keyifli bir dille konu alıyor.

Netflix’te Olmayan Diziler

Game of Thrones

4. Game Of Thrones

Netflix’te olmayan diziler arasında yer alan Game Of Thrones, yaratıcılığı HBO tarafından üstlenilen bir dizidir. En popüler diziler arasında bulunan Game Of Thrones, maalesef Netflix’te bulunmuyor. Temelleri kitaptan alınan bu dizi, adını da kitabından alıyor. Kısaca GOT, orta çağ döneminde geçiyor ve seneler boyu yaşanan taht kavgalarını konu ediniyor.

Netflix’te Olmayan Diziler

Shameless

5. Shameless

Shameless, yeni dönemin önemli dizileri arasında bulunuyor. Varoş bir semtte geçen bu dizi, birbirinden ilginç karaktere sahip olan 6 çocuğu anlatıyor. Aynı zamanda 6 çocuğa ek bir babadan oluşan Gallagher ailesini konu almaktadır. Zekâ düzeyi yüksek, birçok atraksiyonu da içinde barındıran bir dizidir. Netflix’te olmayan en güzel diziler arasında bulunan Shameless, komik ve eğlenceli bir dizi.

Ayrıca 2022 en iyi korku filmeri için bu yazımıza bakabilirsiniz.

 

 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap